Jump to content

Godziny odpłynięcia promu


Blondynek

Recommended Posts

W sumie niezły pomysł ale należałoby bardziej go opracować i wprowadzić jakieś informacje co do korków w poszczególnych promach, aby móc wyznaczyć inną drogę. Każdy z nas, wiedziałby gdzie jedzie i jakie mogą być tego konsekwencje, czyli mam tu na myśli spadek fpsów i lagi.

Mając taką informację, moglibyśmy wyznaczyć sobie trasę przez inny port, na którym korków lub okres oczekiwania jest najkrótszy.

Ogólnie, raczej trudne i pracochłonne ale... luźna dyskusja, więc i na luzie się wypowiadam. :)

Edited by ElectroMusic!
  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

^Tylko że na singleplayer ma to sens bo szybko czas leci, ale na Multi, oj działoby się :D Co godzinę by mogło być, ale na multi takie coś nie przejdzie, po prostu by się zrobił zbyt wielki nieład, nieporządek. Sugestia ciekawa, ale bardziej jako mod do gry, niż wprowadzenie tego na stałe :P

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak. Pomysł głupi nie jest, ale z racji problemów "dnia dzisiejszego", w których borykamy się głównie z konwertowaniem MP z wersji na nową wersje gry to pomysł ma szansę realizacji w słynnej "becie", której na horyzoncie niestety nie widać i to przez długi najbliższy czas niestety. Póki co jest trochę rzeczy do zrobienia w trybie pilniejszym, które z tego samego powodu co wspomniane "godziny odjazdu promu" nie są wdrażane lub ich wdrożenie jest opóźnione.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wyobrażam sobie co by się działo w Europorcie jakby była taka częstotliwość promów... I tak tam jest w dechę ludzi, a co dopiero by się działo przy 1 lub 3 promach dziennie? Nawet większa częstotliwość by nic tu nie wskórała. Ludzie staliby w gigantycznym korku dla samego stania i uprzykrzania innym rozgrywki. Nie wspominając już o trollach - one wiedzą jak idealnie zepsuć nam spokojną trasę ;)

Jestem na nie.

  • Upvote 1

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

no to teraz pytanie jakby to miało wyglądać?? 

jedziesz sobie na port okazuje się, że spóźniłeś się 10 minut na prom i co czekasz na kolejny??

Nagle w porcie pojawia się 200 graczy czekających na prom, a pomysłodawca tylko patrzy jak z 60 fps nagle zostało mu 3 fps i zastanawia się jak ja wjadę na ten prom.

Chciałem zauważyć, że nie wszyscy gracze maja komputery za kilka tysięcy naszych polskich złotówek.

Jeśli moje zdanie się liczy jestem na nie

Link to comment
Share on other sites

On 17.09.2016 at 6:35 PM, Blondynek said:

Np co dwie godziny (te w grze), z tym że gracze mają godzinę na załadowanie się na prom?

Czyli co 20 minut...
W międzyczasie leżą FPS, połowa spamuje czat żeby nie dostać kicka za nieaktywność a druga właśnie przegapiła i czeka w kolejce zeby się połączyć z serwerem i wali głową w kierownicę ;)

Link to comment
Share on other sites

Blondynek powiedz ile osób jest w stanie przejechać w ciągu 20 minut?? raz przejedzie 10 drugim razem powiedzmy 2 a za którymś tam razem w ciągu 20 minut przyjedzie 200 ludzi.

O co mi chodzi: jeśli nagle w danym miejscu zjawi sie tyle osób bo prom przypłynie za 2 minuty to fpsy w grze spadną tak, że większość graczy nie będzie w stanie ruszyć z miejsca

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wielkie, ale to bardzo wielkie NIE. Wyobraź sobie, co by się działo np. w weekend, godziny szczytu właśnie w porcie. Optymalizacja gry jest niezbyt dobra, a więc wszyscy gracze mieliby niesamowite spadki fps'ów, a tam byłoby gigantyczne zamieszanie. 3/4 graczy, którzy jadą w stronę anglii chcą przejechać przez Calais/Rotterdam, ponieważ chcą spróbować czegoś nowego. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, RaneMoro said:

Jestem na wielkie, ale to bardzo wielkie NIE. Wyobraź sobie, co by się działo np. w weekend, godziny szczytu właśnie w porcie. Optymalizacja gry jest niezbyt dobra, a więc wszyscy gracze mieliby niesamowite spadki fps'ów, a tam byłoby gigantyczne zamieszanie. 3/4 graczy, którzy jadą w stronę anglii chcą przejechać przez Calais/Rotterdam, ponieważ chcą spróbować czegoś nowego. 

to jest właśnie to co ja pisałem,że z 60 fps nagle większość bedzie mieć 2 fps i widzę że w końcu mam poparcie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.