Jump to content

Administracja


LasQa

Recommended Posts

24 minutes ago, Trybcio86 said:

Płonę ze wstydu że potrafię kogoś obrazić nie używając wulgarnych słów :) Dawno tak się nie ubawiłem ;P

Skoro administracja za takie teksty ładuje bany, to ja też czuję się obrażony :)

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Tak owszem wyciągam. Chcę znać zdanie innych adminów. A tu cię @Bandero zaskoczę była wzmianka o tym ponieważ konsultowałem to z pewną osobą która pomogła przetłumaczyć mi regulamin mp itd i owszem było napisane że za to jest ban. Coś o edycji save. To własnie o to chodziło.

A tak gwoli ścisłości report składany był 15 maja bieżacego roku.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, <[ P & S]> Heady1991 said:

Skoro administracja za takie teksty ładuje bany, to ja też czuję się obrażony :)

 

Było już omawiane w tym temacie ale jak dalej niektórzy tego nie widzą to dodam jeszcze raz. 

 

Quote

moim zdaniem obecna administracja wydania multiplayer gier ETS2 oraz ATS (w tym administracja tego forum) jest co najmniej niespełna rozumu. 

Quote

Poziom intelektualny niektórych osób jest równy lub mniejszy zeru. 

Quote

skoro można zlecić takie zadanie żółtodziobom, którzy muszą się wykazać, by dołączyć do "ELITY"

 

A tu link do postu: 

 

  • Upvote 4

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Trybcio86 said:

Moze sie Wam wyda przykre to co napisze, ale jesli rzeczywiscie wasza vska nie odnajduje sie w dzisiejszych realich tego MP to dobrze wam zrobi obcowanie w SP. Moze z czasem gdy sytuacja wg Was sie poprawi  zechcecie powrocic na szlaki MP i wszystko bedzie jak po dawnemu :) Pomyslcie w jakiej Wy jestescie sytuacji bo mozecie grac na mp a admini jak juz wchodza do gry to czesciej pilnuja porzadku niz ciesza sie jazda jak inni gracze... do tego dochodzi zmudne sprawdzanie raportow ktore po ciezkim dniu moze czlowieka dobijac a wszystko po to zeby ktos mogl sobie czerpac satysfakcje z gry. Jaka otrzymuja za to od Was zaplate ? Troche pokory i wdziecznosci za to ze mozemy sie wspolnie bawic w MP.

 

Nie jesteś dla mnie rzetelną osobą i nie mam ochoty z Tobą rozmawiać. Przylazłeś mi wrzutki tylko wypisywać od samego wejścia więc nie mamy o czym gadać. Zajmij się sobą i swoją firmą ( jęzeli do jakiejś należysz )

  • Upvote 2

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, erykmoz said:

 

Było już omawiane w tym temacie ale jak dalej niektórzy tego nie widzą to dodam jeszcze raz. 

 

 

A tu link do postu: 

 

nie zmienia to faktu, że czuję się obrażony tak jak pewne osoby, które mają problem z przyjmowaniem krytyki :)

  • Upvote 1

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

On 10.09.2016 at 2:36 AM, <[ p=""> Funtek said:

Jeszcze niedawno chciałem zostać adminem w grze aby uporządkować tych wszystkich troli no ale jak wy wymagacie bycie moderatorem przez rok czasu to mi się odechciało. Na dodatek doszły mnie słuchy że w administracji gry jest ogromny burdel i ludzie nie chcą do tego należeć i odchodzą. Dodatkowo można zauważyć że nowo przyjęci admini nic nie robią. KOMPLETNIE NIC ! Przesiadywanie w Roterdamie to nie adminowanie !!!

 

Albo naprawimy ten cały system na czas albo polskie forum w końcu upadnie. Idziemy w złym kierunku i czas by się ogarnąć !!

 

Chciales zostac adminem ale jak zobaczyles jaka droge musisz przejsc zeby nim zostac to sobie odpusciles i to mnie nazywasz nierzetelnym :D Za wysokie progi by chwycic boga za nogi :D To go teraz bedziesz obrazal i wytykal mu bledy (mowa o administracji ) bo nie chcialo ci sie byc czlonkiem teamu i rozwiazywac problemy od wewnatrz... Ogarnij sie bo wystawiles sie teraz na posmiewisko.

Edited by Trybcio86
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Kacper(PL) said:

A co to by dało?

Tylko tyle że bym sobie to napisał. Miałem sprawę jedną do Vodki to kontakt z nim graniczył z cudem tak samo jak z niektórymi adminami kontakt też graniczy z cudem. :D

 

Kontakt z vódką zawsze był utrudniony bo z moich dotychczasowych ustaleń wynika że ma nas wszystkich głęboko w D......, a osoby które z nim współpracują i są ok to traktuje jako najlepszych. 

 

29 minutes ago, Trybcio86 said:

 

Chciales zostac adminem ale jak zobaczyles jaka droge musisz przejsc zeby nim zostac to sobie odpusciles i to mnie nazywasz nierzetelnym :D Za wysokie progi by chwycic boga za nogi :D To go teraz bedziesz obrazal i wytykal mu bledy (mowa o administracji ) bo nie chcialo ci sie byc czlonkiem teamu i rozwiazywac problemy od wewnatrz... Ogarnij sie bo wystawiles sie teraz na posmiewisko.

Powiem ci jedno nie warto być teraz adminem kiedyś na początku to jeszcze (tak jak ja byłem) a teraz wygląda to na zasadzie ręka rękę myje ewentualnie jak dobrze komuś poliżesz pupcie to wtedy będziesz . Może mnie ktoś za to zlinczować ale ja wiem swoje. I tak teraz pewnie jest. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Matthew[PILOT] said:

Kontakt z vódką zawsze był utrudniony bo z moich dotychczasowych ustaleń wynika że ma nas wszystkich głęboko w D......, a osoby które z nim współpracują i są ok to traktuje jako najlepszych. 

 

Powiem ci jedno nie warto być teraz adminem kiedyś na początku to jeszcze (tak jak ja byłem) a teraz wygląda to na zasadzie ręka rękę myje ewentualnie jak dobrze komuś poliżesz pupcie to wtedy będziesz . Może mnie ktoś za to zlinczować ale ja wiem swoje. I tak teraz pewnie jest. 

Popieram i podpisuję się pod tym :)

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Matthew[PILOT] said:

Powiem ci jedno nie warto być teraz adminem kiedyś na początku to jeszcze (tak jak ja byłem) a teraz wygląda to na zasadzie ręka rękę myje ewentualnie jak dobrze komuś poliżesz pupcie to wtedy będziesz . Może mnie ktoś za to zlinczować ale ja wiem swoje. I tak teraz pewnie jest. 

Nie jestem czlonkiem teamu MP, wiec nie wiem jak to wyglada od srodka a jesli czegos nie wiem, to stram sie nie oceniac ich bo nie mam kompetencji w tej materii by wydawac wyroki :) Glosy ze dzieje sie zle pochodza od graczy a nie od czlonkow teamu wiec ktora grupa wie lepiej jak jest naprawde ? Piszecie ze nikt nic nie robi a mp jeszcze dziala... jakim cudem? Perpetum mobile :D

Link to comment
Share on other sites

  • mwl4 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.