Jump to content

Administracja


LasQa

Recommended Posts

Brawo wreszcie ktoś miał ,,jaja,, i się odezwał. Odnosząc sie do sytuacji która tu wynikła mam i ja troche do powiedzenia jak ja to widzę ze swojej perspektywy. A mianowicie przechodząc do meritum sprawy sądzę że co niektórzy admini nie powinni zostać adminami ponieważ nie dorośli do pełnienia tejże funkcji. Miałem kiedyś przypadek tutaj na forum że chciałem aby mój post został usunięty więc napisałem że proszę administrację o usunięcie wątku itd po czym dostałem odpowiedź zwrotną wtedy ta osoba była moderatorem teraz jest już adminem w grze a mianowicie ,,Przykro mi że nie mogę spełnić twojej zachcianki ponieważ nie jestem w administracji,, no to takie odzywki to jest non sens. Druga sprawa jaką chciałbym poruszyć to taka iż regulamin jest co jakiś czas aktualizowany i są dodawane a niektóre nawet odejmowane punkty wedle uznania admina (nie wiem kto układa regulamin). Moim zdaniem aktualizacja regulaminu powinna być raz na jakiś dłuższy czas a nie ,,co chwilę,,. Kolejna sprawa to wywyższanie się co poniektórych adminów itd. Tak naprawdę to każdy admin jest takim samym graczem jak my ale jeśli ktoś chce żyć w przekonaniu że jest wyżej to proszę bardzo. Niektórzy z teamu truckersmp są ,,śmieszni,, każą składać skargi na adminów itd na e-mail   [email protected] który nie jest w moim przekonaniu sprawdzany. Jeśli to się nie zmieni to bardzo mi przykro ale MP do ETS2/ATS upadnie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wprowadzenie max 90km/h na wszystkich serwerach zabiłoby ten projekt. Raz spora część troli by nawet nie spojrzała na MP (i nie mówię tutaj o najgorszych przypadkach, ale nawet o takich którzy po prostu się kręcą ale nie zawadzają nikomu), dwa niemała część osób lubiących jeździć 120-150km/h ciężarówkami (ja wiem to nie NFS, ale jeśli gra pozwala to szanuję ich) też by odeszła bo tylko nieliczni mogliby się przekonać do 90km/h. A trzy nawet Ci którzy jeździliby max 90km/h jak chociażby ja odeszli by z powodu odejścia tych pierwszych i drugich bo na serwerach zapadłaby nuda, która nawet weteranom zaczęłaby doskwierać. Co to za frajda jeździć po tak dużej mapie, w której NIKT NIKOGO BY NIEWYPRZEDZIŁ? Brak ruchu AI powoduje (przynajmniej u mnie) odruch wymiotny kiedy mam jechać 1000km albo 2000km aby mnie wymięły 3, 4 osoby (obecna sytuacja na EU1), ja na prawdę wolę jeździć wśród troli (tych mniejszych) oraz naginaczy prędkości, abym ja sam mógł pojeździć w miarę realnie i aby ktoś mnie powyprzedzał w bardziej bezpieczny czy też nie sposób.

 

@Kacper(PL) administrator i moderator to dwie różne funkcje niezwiązane ze sobą, które niewiadomo czemu od czasu do czasu są mylone. Więc to nie dziwne że administrator, który BYŁ moderatorem nie spełnił Twojego życzenia. Administrator też nie ma obowiązku kontaktować się w Twoim imieniu z moderacją. Z resztą najszybszy sposób usunięcia/ukrycia swojego postu czy tematu to jego zgłoszenie poprzez funkcję "report".

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Co do regulaminu to układa go Menedżer Projektu. Wcześniej był nim @I<3VODKA obecnie jest @Clarkinator i tylko oni mają władzę zmiany zasad. Zaś e-mail [email protected] jest sprawdzany właśnie przez Menedżera Projektu i ewentualnie przekazywany do Community Manadżera jeśli chodzi o sprawy Forum. Nikt z IGA nie ma wglądu w to co leci na feedback, a z tego co wiem to każdy e-mail jest weryfikowany jeśli spełnia określone kryteria (czyli jeśli wiadomo kto pisze, o jakie konto, w jakiej sprawie no i dowody jeżeli trzeba), wszelkie pierdoły są odrzucane.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, WooQash said:

Wprowadzenie max 90km/h na wszystkich serwerach zabiłoby ten projekt. Raz spora część troli by nawet nie spojrzała na MP (i nie mówię tutaj o najgorszych przypadkach, ale nawet o takich którzy po prostu się kręcą ale nie zawadzają nikomu), dwa niemała część osób lubiących jeździć 120-150km/h ciężarówkami (ja wiem to nie NFS, ale jeśli gra pozwala to szanuję ich) też by odeszła bo tylko nieliczni mogliby się przekonać do 90km/h. A trzy nawet Ci którzy jeździliby max 90km/h jak chociażby ja odeszli by z powodu odejścia tych pierwszych i drugich bo na serwerach zapadłaby nuda, która nawet weteranom zaczęłaby doskwierać. Co to za frajda jeździć po tak dużej mapie, w której NIKT NIKOGO BY NIEWYPRZEDZIŁ? Brak ruchu AI powoduje (przynajmniej u mnie) odruch wymiotny kiedy mam jechać 1000km albo 2000km aby mnie wymięły 3, 4 osoby (obecna sytuacja na EU1), ja na prawdę wolę jeździć wśród troli (tych mniejszych) oraz naginaczy prędkości, abym ja sam mógł pojeździć w miarę realnie i aby ktoś mnie powyprzedzał w bardziej bezpieczny czy też nie sposób.

 

@Kacper(PL) administrator i moderator to dwie różne funkcje niezwiązane ze sobą, które niewiadomo czemu od czasu do czasu są mylone. Więc to nie dziwne że administrator, który BYŁ moderatorem nie spełnił Twojego życzenia. Administrator też nie ma obowiązku kontaktować się w Twoim imieniu z moderacją. Z resztą najszybszy sposób usunięcia/ukrycia swojego postu czy tematu to jego zgłoszenie poprzez funkcję "report".

ten projekt juz lezy i robi pod siebie wiec 90 max nic by nie zmienilo, jedynie trolli by nie bylo na drogach :) 

  • Upvote 3

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, WooQash said:

Wprowadzenie max 90km/h na wszystkich serwerach zabiłoby ten projekt. Raz spora część troli by nawet nie spojrzała na MP (i nie mówię tutaj o najgorszych przypadkach, ale nawet o takich którzy po prostu się kręcą ale nie zawadzają nikomu), dwa niemała część osób lubiących jeździć 120-150km/h ciężarówkami (ja wiem to nie NFS, ale jeśli gra pozwala to szanuję ich) też by odeszła bo tylko nieliczni mogliby się przekonać do 90km/h. A trzy nawet Ci którzy jeździliby max 90km/h jak chociażby ja odeszli by z powodu odejścia tych pierwszych i drugich bo na serwerach zapadłaby nuda, która nawet weteranom zaczęłaby doskwierać. Co to za frajda jeździć po tak dużej mapie, w której NIKT NIKOGO BY NIEWYPRZEDZIŁ? Brak ruchu AI powoduje (przynajmniej u mnie) odruch wymiotny kiedy mam jechać 1000km albo 2000km aby mnie wymięły 3, 4 osoby (obecna sytuacja na EU1), ja na prawdę wolę jeździć wśród troli (tych mniejszych) oraz naginaczy prędkości, abym ja sam mógł pojeździć w miarę realnie i aby ktoś mnie powyprzedzał w bardziej bezpieczny czy też nie sposób.

 

@Kacper(PL) administrator i moderator to dwie różne funkcje niezwiązane ze sobą, które niewiadomo czemu od czasu do czasu są mylone. Więc to nie dziwne że administrator, który BYŁ moderatorem nie spełnił Twojego życzenia. Administrator też nie ma obowiązku kontaktować się w Twoim imieniu z moderacją. Z resztą najszybszy sposób usunięcia/ukrycia swojego postu czy tematu to jego zgłoszenie poprzez funkcję "report".

 

Co ty gadasz ? Już teraz jak wspomniał Heady nasz projekt upadł i dotyka dna. To trzeba ratować. Serwery świecą już pustkami poza Holadnią i może Calais. Bo te największe trole tam przesiadują. I nie gadaj mi takich rzeczy że wolisz sobie pojezdzić wśród troli bo masz range admina i ty sobie możesz takiego pacjenta uspokoić a ja jako zwykły kierowca gdy mu coś powiem to mi się śmieje z tego. Nie porównuj mi takich rzeczy.

 

Dziękuję również za usunięcie mojego krótkiego wpisu "Żałosne" pod wpisem Fredziola. Serio ? aż tak to słowo było obrazliwe że usunęliście mi wpis ??!!

  • Upvote 1

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kacper(PL) said:

Dlaczego w j angielskim jesteśmy przecież w Polsce to dlaczego nie można tych raportów składać w j polskim?

 

Dlaczego? Chociażby to co @KOZIK PL napisał, ale tak na prawdę obecnie jedynym polakiem w hierarchii wyższej niż IGA jest tylko @mwl4, który zajmuje się PRZEDE WSZYSTKIM samym klientem MP i nie ma czasu rozstrzygać jakiś tam sporów. Od tego jest PM czyli @Clarkinator, który gaworzy głównie po Angielsku (z racji mieszkania w Australii) i język polski zna tyle co my znamy rosyjskie przekleństwa z filmików z wypadkami.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, <[ P & S ]> Funtek said:

 

Co ty gadasz ? Już teraz jak wspomniał Heady nasz projekt upadł i dotyka dna. To trzeba ratować. Serwery świecą już pustkami poza Holadnią i może Calais. Bo te największe trole tam przesiadują. I nie gadaj mi takich rzeczy że wolisz sobie pojezdzić wśród troli bo masz range admina i ty sobie możesz takiego pacjenta uspokoić a ja jako zwykły kierowca gdy mu coś powiem to mi się śmieje z tego. Nie porównuj mi takich rzeczy.

 

Dziękuję również za usunięcie mojego krótkiego wpisu "Żałosne" pod wpisem Fredziola. Serio ? aż tak to słowo było obrazliwe że usunęliście mi wpis ??!!

 

To jest moja opinia, która nie zmieniła się od czasów zanim byłem nawet moderatorem. Na prawdę wolę troli od nudnego podążania w równym tempie przez wszystkich.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Kochane potworki ja nie wiem jak Wy jezdzicie i gdzie jezdzicie, ale w roznych firmach mialem okazje jezdzic i nie przypominam sobie zeby jakis troll byl w stanie rozwalic konwoj. Jesli pchacie sie na rotterdam czy landowke smierci gdzie natezenie ruchu jest bardzo duze, to szansa na to ze traficie w tym tlumie na trola jest duza bez wzgledu na serwer te miejsca sa czesto oblegane. Dzis mielismy konwoj firmowy z spedycja skyline ( ktora pozdrawiam) i o dziwo nikt nas nie ramowal nie trolowal :) 2 razy w tyg sa konwoje firmowe i konczymy je bez uszkodzen po 3 godz jezdzie. Przejezdzamy prze landowke smierci czasami i idzie to sprawnie bez wiekszych utrudnien. Moze to cos z wami jest nie tak ?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kacper(PL) said:

@bakerpkniektórzy aż ponad swoje uprzywilejowania 

 

Którzy? Chętnie byśmy posłuchali którzy admini i co dokładnie? Bo cały czas słyszymy, że administracja nadużywa władzy. Tym, że daje bany za wjazd na rondo pod prąd? Za to, że ktoś kogoś wyzywał, a na końcu powiedział "it's a joke"? Albo mówimy o konkretach albo nie, bo powiem szczerze, że ta przepychanka jest nudna. Jest regulamin i my się go trzymamy. Jest 40 administratorów i ciężko aby całą 40 miała jeden gust. Owszem, jeden da bana za parking w EP, drugi da kicka, BO REGULAMIN NA TO POZWALA! To, że jakiś admin za coś da kicka, albo ostrzeże nie oznacza, że inny nie może dać bana. Z drugiej strony jedni płaczą, że mało banów dajemy pomimo, że są takie surowe hieny jak ja, a inni lamentują, że za dużo banów i banujemy za byle pierdołę.

  • Upvote 5

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

A co to by dało?

Tylko tyle że bym sobie to napisał. Miałem sprawę jedną do Vodki to kontakt z nim graniczył z cudem tak samo jak z niektórymi adminami kontakt też graniczy z cudem. :D

 

Proszę o wypowiedź kilku adminów który by za takie coś zbanował  https://zapodaj.net/d8ab0f2f393fb.png.html ?

 

Edited by Bandero
Używaj opcji edytuj.
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, <[ P & S ]> Funtek said:

Panowie nie chodzi mi o to żeby sobie wrzutki pisać tylko zajmijmy się zmianami. Bo tylko one są potrzebne a nie spiny. Spinami nie naprawi się Multi

Moze sie Wam wyda przykre to co napisze, ale jesli rzeczywiscie wasza vska nie odnajduje sie w dzisiejszych realich tego MP to dobrze wam zrobi obcowanie w SP. Moze z czasem gdy sytuacja wg Was sie poprawi  zechcecie powrocic na szlaki MP i wszystko bedzie jak po dawnemu :) Pomyslcie w jakiej Wy jestescie sytuacji bo mozecie grac na mp a admini jak juz wchodza do gry to czesciej pilnuja porzadku niz ciesza sie jazda jak inni gracze... do tego dochodzi zmudne sprawdzanie raportow ktore po ciezkim dniu moze czlowieka dobijac a wszystko po to zeby ktos mogl sobie czerpac satysfakcje z gry. Jaka otrzymuja za to od Was zaplate ? Troche pokory i wdziecznosci za to ze mozemy sie wspolnie bawic w MP.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.