Jump to content

Administracja


LasQa

Recommended Posts

@<[ P & S ]> Funtek wracając do Twoich poprzednich słów kiedyś było lepiej i ktoś patrzył na wasze sugestie itp, zgadzam sie tak, co do teraz powiedz mi kto ma się tym zająć? vodka odszedł z teamu, mwl pisze kod do Multiplayera... Potrzebna jest osobą tutaj znowu która to pociągnie dalej, ale czy taka jest, nie wiem. Z jednym się zgodzę, że na pewno coś tu trzeba zmnienic bo sam widzę, że to umiera po malu (nasze Polskie Community).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KOZIK PL said:

Funtek co do serwerów to sam jeździłem tylko na EU1 i mówiłem po jednej jeździe na dwójce i co tam się działo że nie będę tam jeździł. No ale jak na jedynce coraz to mniej ludzi było i na EU2 był pełny na 1 było ledwo co 500-600 osób stwierdziłem że jednak muszę chyba się przenieść. I co do jazdy jeżdżąc na EU2 na landowkach jeżdżę Maks 90 na autostradach do 110. Co do wątku tamtego już Ci wyjaśniłem na priv. Żeby był normalnie napisany nie było by problemu. Ale oczywiście lepiej zwyzywac naublizac i być z siebie zadowolonym. Polishbandit wiem że reporty ze strony są czasochłonne. I zajmują czasem ponad pięć minut. I są takie zdolne osoby ze potrafią wrzucić 2 godzinny stream. Ja jak składam report zazwyczaj jest to kilku kilkudziesięciu sekundowy film. Jeśli jest dłuższy pisze np ramming taka i taka seksunda. Żeby ułatwić pracę adminowi bo po co ma oglądać 7 minut filmu gdzie np zdarzenie jest pod koniec marnuje czas a już by mógł sprawdzać następny report. A z tego wszystkiego to wasze zdanie jest takie. Że moderatorzy supporci admini są po to żeby wam utrudnić życie i żeby was karać. I powiem tyle jesteście w wielkim błędzie. No i czytajcie regulamin i forum i gry bo zauważyłem że się czyta to co pasuje to co nie pasuje się nie czyta. No i to nie nasza wina że EU2 jest pełny a EU1 nie. Tak jak napisał Matthew każdy gra tam gdzie chce. I nikt nie powinien nikogo przymuszac do jakiegokolwiek serwera. Pomysł kogoś co nakazuje jazdę na jedynce pracownikom firm

Wy serio oglądacie wtedy takie filmiki? Jak są kilkuminutowe to nie ma sensu oglądać i tracić czas tylko odrzucić report i wpisać za długi filmik jako powód i po problemie. Bo jak tak robią admini to się nie dziwie, że trwa to tak długo :D

  • Upvote 1

sygnatura.php?nick=PolishBandit%20(ID:%2

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bakerpk said:

@<[ P & S ]> Funtek wracając do Twoich poprzednich słów kiedyś było lepiej i ktoś patrzył na wasze sugestie itp, zgadzam sie tak, co do teraz powiedz mi kto ma się tym zająć? vodka odszedł z teamu, mwl pisze kod do Multiplayera... Potrzebna jest osobą tutaj znowu która to pociągnie dalej, ale czy taka jest, nie wiem. Z jednym się zgodzę, że na pewno coś tu trzeba zmnienic bo sam widzę, że to umiera po malu (nasze Polskie Community).

Dlatego właśnie dałem propozycję, żebyście zrobili rekrutacje na paru adminów nowych. A może i nawet kogoś do pomocy przy samym grzebaniu z MP.

sygnatura.php?nick=PolishBandit%20(ID:%2

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, PolishBandit said:

Wy serio oglądacie wtedy takie filmiki? Jak są kilkuminutowe to nie ma sensu oglądać i tracić czas tylko odrzucić report i wpisać za długi filmik jako powód i po problemie. Bo jak tak robią admini to się nie dziwie, że trwa to tak długo :D

To mało słyszałeś xd. Któryś Admin kiedyś mi powiedział że ludzie czasem podsyłają filmiki trwające od kilkudziesięciu minut do godziny z hakiem. I muszą cały film oglądać, czekając n ten jeden moment z przewinieneniem

 

A teraz jeszcze parę słów ode mnie:

 

Narzekałem na Scouty odkąd zostały wprowadzone. Głównym argumentem był fakt, o którym wszyscy wiedzieli, że trolle otrzymują od Administracji narzędzie do trollowania. Wniosek stąd prosty, że wprowadzając Scouty dla GRACZY, sami prosiliście się o zwiększenie liczby reportów. Sam się przejechałem kilka razy Scoutem, tylko po to żeby się upewnić ze to narzędzie do trollowania. Zbudowana na bazie ciągnika, waży tyle co załadowany zestaw. Nie oddaje realizmu samochodu osobowego nie wspominając o paskudnej widoczności lusterka wstecznego (wewnętrzne).

 

Jeśli chodzi o ilość serwerów to się nie odzywałem ale też się zastanawiałem po co ich aż tyle. Zwłaszcza że te najmniej oblegane w godzinach szczytu ledwo przekraczają 100 osób.

 

Z brakiem ogranicznika prędkości nie zgadzałem się od początku ( za pierwszym razem w formie protestów, przeszedłem na sp). Ktoś mi powie "To sobie włącz ogranicznik" Stwierdzę, ze owszem, mogę. Ale to on wchodzi do gry która ma oddać w małym stopniu realizm transportowy i to on powinien się dostosować do gry a nie gra do niego. Chce sobie jeździć zestawem 150km/h? Singleplayer  na niego czeka. Tam nikt się nie przyczepi że jedzie ile fabryka dała. Na multi powinien być ogranicznik do 90km/h. I znowu ktoś powie:"Nie ma zabawy bo nie można nikogo wyprzedzić". Owszem, można. Jest słaba synchronizacja i można kogoś dogonić i wyprzedzić. Odbywa się to wolno ale to jest realizm transportu. Do dlatego zestawy blokują drogę na autostradach przez 3- 5 minut. Bo wyprzedzają się różnicą 2-m 3km. Zawsze można się zapytać mwl4 czy jest możliwe napisanie kodu ograniczającego prędkość pojazdu z towarem powyżej 20t do 80- 85km/h.

 

Jeśli chodzi o reporty na truckersmp. Jeśli jest to trollowanie, ramowanie czy blokowanie, polecam wysyłać je w języku angielskim. Wtedy masz gwarancję że zostaną szybciej sprawdzone. Do języka Polskiego ograniczmy się w ciężkich przypadkach, gdy ktoś na chacie przeklina lub obraża w naszym języku. Wtedy tylko polski Admin tu pomoże. Natomiast bardzo przydałaby się opcja, możliwości powtórnego wysłania reportu do sprawdzenia. Czasem mam takie reporty że nie zgadzam się z decyzją Administratora (za krótki ban lub nie stwierdzenie wszystkiego co wypisałem w tytule filmu i w reporcie) ale report został zaakceptowany i nic nie mogę zrobić.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Widzę, że zrobiło się gorąco to może i ja się wypowiem. Dla mnie prawda zawsze leży po środku. Fakt faktem, że "nowe pokolenie" Administracyjne nie daje sobie rady, ale należy wziąć pod uwagę to, że graczy z roku na rok jest coraz więcej i tych zbanowanych ubywa, ale nowych trolli przybywa stąd ta ciągła wymiana i uczucie, że nic się nie zmienia, że trolli jest ciągle tyle samo. Na prostym przykładzie opowiem jak to działa: Jest sobie Jaś (ma 3,5 roku), mama kupiła mu grę bo niestety obejmuje ją pegi 3+, więc zagrać w nią może tak naprawdę każdy. Nie miejmy pretensji o to, że grają młodsi (co za tym idzie w ogóle nie ogarnięci) bo gra po prostu na to pozwala. Ktoś wspomniał, że narzędziem do trollowania jest Scout - gówno prawda. Jeśli ktoś potrafi z tego skorzystać to jest to przydatne. Usunięcie Scouta na pewno nie rozwiąże tego problemu. Inna kwestia to Scout policyjny w rękach Admina, moje pytanie po co? Jest robota do zrobienia, nie mam czasu na zabawę to się nie bawię. Odnoszę wrażenie, że dziś Admin to tylko i wyłącznie szpan, sława i dobra zabawa w "policjanta i złodzieja". Temat jest mi znany, ale sytuacja na przestrzeni lat zmieniła się diametralnie.

  • Upvote 12

zY8Ts56.png1    J%2BWXcfLHQsq2jP3McV5AQIjSN9k%3D.png

Dzc3JgQ.png  0ii4fOH.png status.png Retired TRUCKERSMP Game Administrator

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, KOZIK PL said:

Funtek co do serwerów to sam jeździłem tylko na EU1 i mówiłem po jednej jeździe na dwójce i co tam się działo że nie będę tam jeździł. No ale jak na jedynce coraz to mniej ludzi było i na EU2 był pełny na 1 było ledwo co 500-600 osób stwierdziłem że jednak muszę chyba się przenieść.

Dlugo sie bronilem by sie nie przenosic na EU2, az w koncu stwierdzilem ze jednak trzeba sie przeniesc. Od kilku tygodni jezdzimy (firma) na EU2 ale niestety nie wszyscy sa zadowoleni bo jest jedna na #2 za duzo trolli i te osoby jezdza na EU1...samotnie przez wieksza czesc trasy.

 

4 hours ago, KOZIK PL said:

Polishbandit wiem że reporty ze strony są czasochłonne. I zajmują czasem ponad pięć minut. I są takie zdolne osoby ze potrafią wrzucić 2 godzinny stream. Ja jak składam report zazwyczaj jest to kilku kilkudziesięciu sekundowy film. Jeśli jest dłuższy pisze np ramming taka i taka seksunda. Żeby ułatwić pracę adminowi bo po co ma oglądać 7 minut filmu gdzie np zdarzenie jest pod koniec marnuje czas a już by mógł sprawdzać następny report. 

Rowniez tutaj sie zgodze, bo nie kazdy umie przygotowac film albo nie kazdemu sie chce to robic. Moje reporty sa krotkie i na temat. Czyli samo zdarzenie ewentualnie chwile przed wiec film ogolnie trwa max 1 minute.

 

4 hours ago, KOZIK PL said:

 Że moderatorzy supporci admini są po to żeby wam utrudnić życie i żeby was karać.

tak jestescie po to ale nie tylko. jestescie rowniez by pomoc. Nie zawsze to wychodzi jak byscie chcieli ale staracie sie, i tutaj chcialbym podziekowac Baker'owi za sprobowanie zalatwienia sprawy z naszym skrotem firmowym. Rowniez i pomagacie zapewne na forum ale Kozik pamietaj ze wszyscy admini, moderzy, supporci nie sa tacy sami i niektorzy chca utrudnic, klasc pod nogi klody lub poprostu byc upierdliwi co do niektorych spraw np zwiazanymi z prowadzeniem firmy (doswiadczylem juz tego, i pewnie nie tylko ja)

 

4 hours ago, KOZIK PL said:

No i to nie nasza wina że EU2 jest pełny a EU1 nie. Tak jak napisał Matthew każdy gra tam gdzie chce. I nikt nie powinien nikogo przymuszac do jakiegokolwiek serwera. Pomysł kogoś co nakazuje jazdę na jedynce pracownikom firm

Nie, to nie Wasza wina ze EU2 jest pelna a EU1 nie. Na moje jest to wina deweloperow ze cos takiego wprowadzili jak skody. Jak to ktos wyzej napisal ktos chce sobie poszalec osobowka niech idzie na NFS'a a nie zakloca gre innym w grze o CIEZAROWKACH. Skody dla Adminow ok moga byc ale nie dla zwyklego kierowcy bo to bedzie wykorzystywal np do trolowania albo jazde pod prad 200km/h i probe uderzenia czolowego w ciezarowke w kogos kto jedzie sobie 90km/h. Dla firm natomiast skoda tez jakos jest przydatna do konwoi ale wole nie miec tych osobowek i radzic sobie jak kiedys niz je miec lacznie z trolami. 

  • Upvote 2

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ® ™ WASYL ™ ® said:

Ktoś wspomniał, że narzędziem do trollowania jest Scout - gówno prawda. Jeśli ktoś potrafi z tego skorzystać to jest to przydatne. Usunięcie Scouta na pewno nie rozwiąże tego problemu. Inna kwestia to Scout policyjny w rękach Admina, moje pytanie po co? Jest robota do zrobienia, nie mam czasu na zabawę to się nie bawię. Odnoszę wrażenie, że dziś Admin to tylko i wyłącznie szpan, sława i dobra zabawa w "policjanta i złodzieja". Temat jest mi znany, ale sytuacja na przestrzeni lat zmieniła się diametralnie.

Na moje jest to narzedzie do trolowania. zobacz ile troli jezdzi scoutami bo moga z latwoscia dogonic nie jedna ciezarowke. Nie mowie ze wwszyscy kierowcy Scoutow troluja bo widzialem i ogarnietych ale nie ukrywajmy ze trole przedewszystkim uzywaja do tego wlasnie osobowek. Czy usunie to problem? Po czesci tak. Zmniejszy sie ilosc banow bo ciezarowka juz nie jest az tak latywo dogonic kogos innego.

  • Upvote 1

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

A mnie się wydaje, że robią co mogą nie rezygnując jednocześnie z prywatnego życia i już, fakt pare więcej osób z uprawnieniami tylko do sprawdzania reportów na stronie i byłoby gites, mam dużo wolnego czasu w pracy i mógłbym to robić ale nie mam odpowiedniego CV ;p Ten temat to takie trochę czepianie się, co innego jakby to była oficjalna modyfikacja a to jest fanowska modyfikacja, hobbystyczna, na scouty można dać ograniczenie prędkości załóżmy do 110 i już większości trolom zasówającym po 200 się odechce tym jechać ;p

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

hmm można tłumaczyć ze praca adminów nie polega tylko na pilnowaniu danego serwera np EU1 czy Eu2  to też sprawdzanie reportów przez stronę lub  czytanie odwołania od banów lub delikatna wymiana zdań z danym kierowcą, który dostał bana, ale najwidoczniej ktoś tego nie rozumie ostatnio oglądałem filmik jednego z polskich adminów ( nie będę mówił u kogo ) i mam z tego niezłą polewę  ( to tak dla Ciekawostki). Admini maja też np szkoły  rodziny pracę i to jest najważniejsze a nie siedzenie i sprawdzanie lub banowanie użytkowników zrozumcie to w końcu Osobiście wole jak Eu2 jest zawalony graczami przynajmniej EU1 jest puste i można sobie spokojnie jechać to tak z mojego punktu widzenia Pozdrawiam

P.S Dajmy spokojnie pracować mwl4 na nowa aktualizacją do MP a jak czytam na FB pytania "czy wie ktoś kiedy będzie nowy multi " lub "kiedy będzie nowe MP" to aż się z tego śmieje i mówię " boże widzisz a nie grzmisz " Pozdrawiam

Edited by Rudy (PL)
Link to comment
Share on other sites

Tak jak Wasyl pisał nie prawda jest to że trolle są w skodach. Wcześniej ich nie było i też było to samo. Też bylo utrudnianie jazdy innym. Co do skaquall uważam że Skody to dobra sprawa zawsze to odróżnienie od tylko i wyłącznie samych ciezarowek. Fakt że ja z tego pojazdu nie korzystam ale nie można wrzucać do jednego kotła wszystkich. Powiem przykład rok szkolny zaznaczam czyli pewna część graczy w szkole jadę 90 landowka śmierci przede mną Rosjanin w Skodzie jedzie gdzieś tak około 80-85 mruga mi kierunkiem żebym go wyprzedzał. To taki przykład ze Skoda nie oznacza od razu trolla

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak tak macie rację że trole nie jezdżą Skodami , brawa dla was wszystkich za takie wypowiedzi. Chyba jezdzimy na innych serwerach.

 

PRZYKŁAD JEDNEJ Z OSTATNICH MOICH JAZD NA MP :Wchodzę do gry raz na jakiś czas i wejdę na EU2 z racji tej że jest więcej ludzi na serwerze. Pierwsze co to przyczepia się do mnie Skoda na starcie i proponuje pilotowanie. No sorry ale nie potrzebuje pilota aby dojechać z ładunkiem do celu. Więc grzecznie mu dziekuję i odmawiam a on w nagrodę mnie ramuje. Wysyłam raport do admina w grze ale na próżno szukać pomocy więc jadę dalej. Jadę dalej znowu spotykam Skody które przy prędkości 200km/h rozbijają sie o barierki i zaczynają się śmiać na czacie gry lub co gorsza to 14letnie dziecko zaczyna się wydzierać do CB radia. No nic jadę dalej za chwile ponownie Skoda jedzie za mną i na cały regulator włącza dzwięk syreny policyjnej przez CB Radio. Po czym musiałem pacjenta wyciszać na TABIE. Trudno jadę dalej i za chwilę mnie wyprzedza ciężarówka z silnikiem Skody .... WTF ??!! Truck Flight Simulator ?! no i niestety kończy się tak że jadący koleś z naprzeciwka tuż przed samym mijaniem wjeżdża na mój pas i robija mnie oraz cały ładunek. Niestety w mojej firmie są ograniczenia co do uszkodzeń i ładunek do wyrzucenia bo poprzedni save jest 1000 kilometrów wstecz ;/ Więc nie dziwcie się że wole poprzedni system gdzie były ograniczniki i same ciężarówki. Trole były ale nie było takiego kotła jakie jest dzisiaj na serwerze.

 

Więc nie mówcie mi że w Skodach nie ma troli !! Fakt, spotkałem się z ludzmi co grzecznie i spokojnie jadą skodą bez ramowania ITP. Ale nie oszukujmy się że to jest rzadkość. Oni sobie zrobili tor rajdowy z tras ETS2. Zostawcie te skody dla adminów i tyle. Chociaż ja od momentu wprowadzenia Skody na MP w wersji policyjnej widziałem tylko na czyimś filmie lub zdjęciach, na trasie nigdy.

 

PRZYKŁAD Z INNEJ BECZKI DOTYCZĄCY ADMINISTRACJI : Z całą firmą postanowiliśmy zrobić sobie fajną fotkę firmową gdzie nie ma żadnych innych kierowców. Więc wybraliśmy płytę lotniska Kraków-Balice. Nikomu nie wadzimy i nie przeszkadzamy. Nikt nie ramuje i nie troluje. Ładnie się ustawiliśmy do zdjęcia po czym przychodzi do nas admin ( Ura bura szef podwóra ) i do nas z rozkazującym tonem że nie mamy prawa tu stać i że za 5 minut nas powyrzuca z gry. Proszę go grzecznie żeby dał nam chwilę, nie robimy nic złego i chcemy zrobimy zdjęcia i uciekamy to cwaniaczek zaczął odliczać nam czas na czacie gry. No przecież gdyby ten admin stał w zasięgu mojej ręki to nie wiem czy było by co po nim zbierać. Wykazał się totalnym brakiem szacunku, gburowością i myślał że jako admin jest panem gry. Ja wiem że zaraz mi napiszecie że tak jest w regulaminie, ale czy my robiliśmy komuś coś złego ? Panowie nie takiego zachowania powinniśmy oczekiwać od adminów. Więc podsumowująć gdy coś się dzieje na drodze to admina nie ma ale gdy ktoś nas zraportował że stoimy po za drogą na lotnisku to już wielkie halo było. Kiedyś gdy filmowałem mega ogromny konwój i stanąłem na trawie by nagrać przejazd całej kolumny to admin mnie przeniósł do garażu za to. POPROSTU KOMEDIA !!

 

Na zakończenie dodam że wole wsiąść na Single Player + ProMods, gdzie mam spokojne boty, przepiękne i przebudowane tereny, ogranicznik włączony na 90km/h. Jazda miła i przyjemna w odróżnieniu od MP które wieje nudą, trolami i wyścigami w skodach. Chciałbym wrócić do MP żeby spotykać ludzi na drogach i pojezdzić ze znajomymi ale na dzień dzisiejszy jest to nie możliwe. Dopóki nie zostanie ogarnięta administracja ( Nie mówię o wszystkich adminach bo są i pozytywni ale o co niektórych i ustawić ich do pionu lub wyrzucić ) + porządek z serwerami oraz Skodami, to poza konwojami raczej nie będę uczestniczył w tym cyrku. Myślę że nie tylko ja ale i o wiele wiele więcej kierowców ma podobny tok myślenia.

  • Upvote 2

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, <[ p=""> Funtek said:

Tak tak macie rację że trole nie jezdżą Skodami , brawa dla was wszystkich za takie wypowiedzi. Chyba jezdzimy na innych serwerach

Napisałem przykład że sa normalni ludzie którzy potrafią jeździć w skodach i są kulturalni

24 minutes ago, <[ p=""> Funtek said:

PRZYKŁAD Z INNEJ BECZKI DOTYCZĄCY ADMINISTRACJI : Z całą firmą postanowiliśmy zrobić sobie fajną fotkę firmową gdzie nie ma żadnych innych kierowców. Więc wybraliśmy płytę lotniska Kraków-Balice. Nikomu nie wadzimy i nie przeszkadzamy. Nikt nie ramuje i nie troluje. Ładnie się ustawiliśmy do zdjęcia po czym przychodzi do nas admin ( Ura bura szef podwóra ) i do nas z rozkazującym tonem że nie mamy prawa tu stać i że za 5 minut nas powyrzuca z gry. Proszę go grzecznie żeby dał nam chwilę, nie robimy nic złego i chcemy zrobimy zdjęcia i uciekamy to cwaniaczek zaczął odliczać nam czas na czacie gry.

Funtek nie admin regulamin ustanawiał on tylko pilnuje jego przestrzegania. A że łamaliście regulamin to miej do siebie pretensję nie do admina. A tak już na sam koniec Funtek widze że zaczynasz wszystko mocno wyolbrzymiać. Ja jakoś jeżdżę tylko i wyłącznie na EU2 i jakoś nikt we mnie nie wjeżdża na EU2 potrafię zrobić 1500km bez żadnych uszkodzeń

Link to comment
Share on other sites

@<[ P & S ]> Funtek czytam to wszystko i mam wrażenie, że koloryzujesz sytuację za bardzo, bo chyba nikt nie ma takiego szczęścia, a raczej nieszczęścia aby tyle negatywnych sytuacji w krótkim czasie. Nie mi to oceniać, nie mniej jazda po lotnisku to jazda po za obrębem mapy, a to jest wbrew regulaminowi. Pozwolimy jednym, drudzy przyjdą i też będą chcieli i tak dalej. Nie wiem czy ma to Ciebie pocieszyć, ale nawet ludzie z Agromexu dostali za takie coś bana i nikt większych problemów nie robi, pomijając nawet fakt, że jedna osoba dostała bana na 3 miesiące. Cieszcie się, że nikt nie dostał bana, a tylko ostrzeżenie. Administrator nie musi nikomu zezwalać na takie zabawy. Po to jest regulamin aby go przestrzegać, Wy go złamaliście, a w dodatku wielkie oburzenie, że innych nie banujemy. No to chcecie abyśmy banowali czy nie? Bo teraz jedno wyklucza drugie. Przypominam, że administracja nie jest wszędzie, admin dostał report, pojawił się i wyjaśnił sytuacje z Wami, inny nagrodziłby banem i wszyscy mieli by większy płacz. To, że administatora nie widać na trasie jak ktoś kogoś zgłosi nie oznacza, że nic nie robi. Gro reportów jest takich, że dana osoba pojechała i albo nic nie robi, albo odwala, ale osoby zgłaszającej już nie ma i nie widzi jak admin banuje czy kickuje. Nie twierdzę również, że na serwerach jest sielanka, bo jej na pewno nie ma. Na pewno przydałoby się pewne procesy zautomatyzować jak kick za naczepę z samochodem, czy też ban za jazdę pod prąd podpięty pod doradce drogowego kiedy dostaje się mandat za jazdę pod prąd, ale czegoś takiego nie ma i raczej prędko nie będzie. My też tego nie wymagamy, bo wiemy jaka jest sytuacja i nie naciskamy, robiąc tylko to co należy. Jedni wymagają surowych kar, drugi aby odpuszczać, inni aby odróżnić wyzywanie dla żartów od wyzywania na serio, a jeszcze inni mają wszystko totalnie gdzieś. Każdy będzie sobie interpretował zasady jak chce przez co każdy będzie miał o coś pretensje. Z Polską Policją jest dokładnie to samo, też nie ma jej wszędzie i nie wyłapie idiotów na drodze czy też pijanych kierowców. Co prawda skala jest nieporównywalnie mniejsza niż na serwerach gry, ale też coś takiego występuje. Zawsze było i będzie lamentowanie o to, że administracji jest za mało, bo nawet jakby było 200 administratorów przy 2300 graczy to ktoś znalazłby się i powiedział, że jest za mało administratorów, bo zaledwie na 1 z 10 graczy mogłaby administracja ogarnąć wzrokowo. Jest jak jest i sam osobiście jadąc nie zalogowanym na admina i mając naczepę z WoTr'a, która jak dobrze wiemy jest dość cenna z racji niemożliwości cofnięcia zapisu gry, wiem gdzie jeździć aby ominąć największe kłopoty (Rotterdam i landówka śmierci) oczywiście to nie eliminuje kłopotów w 100%, bo odwalających graczy jest wszędzie, ale włączam wtedy myślenie za kogoś i próbuję przewidzieć najgorsze jak np. wyprzedzanie w zakręcie (które zazwyczaj kończy się masakrą kiedy ktoś w ostrym łuku jedzie 150km/h), czy też wszelakie Scouty jadące dziekolwiek (prawdopodobieństwo trolla jest wtedy dużo większe). Owszem zdarzyły się sytuacje, z których nie dało się wyjść cało, ale były też takie, które przeszły bez uszkodzeń pomimo trudów. Tylko, że psychika ludzka jest taka, że pamięta i najbardziej rozpościera te najgorsze fakty nie pamiętając ile dobrego się stało lub ile razy przejechało się bezpiecznie.

  • Upvote 6

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, KOZIK PL said:

Funtek nie admin regulamin ustanawiał on tylko pilnuje jego przestrzegania. A że łamaliście regulamin to miej do siebie pretensję nie do admina. A tak już na sam koniec Funtek widze że zaczynasz wszystko mocno wyolbrzymiać. Ja jakoś jeżdżę tylko i wyłącznie na EU2 i jakoś nikt we mnie nie wjeżdża na EU2 potrafię zrobić 1500km bez żadnych uszkodzeń

 

Wiesz dla przykładu gdybym ja był adminem to ja bym pozowlił na zrobienie tych kilku zdjęć tym bardziej że nikomu nikt nie szkodził a zajął się innymi raportami. Skoro tak jest w regulaminie to zawsze można dać jakąś furtkę typu : "Panowie robicie fotki i za 15min tu zajrze czy już ogarnęliście" i nie było by tematu. To nie .... musiały być teksty typu "macie 5 minut żeby się wynieść stąd i odliczam" ;/

Ale bardziej mi chodziło o zachowanie które rzuciłem tylko przykładem. I to nie jest wyolbrzymianie, tylko Ja jako jeden z nielicznych tutaj w temacie potrafię napisać co na sercu leży i co by się przydało zmienić bo co niektórzy nawet słowem się nie odezwą bo się was poprostu boją. Ktoś napiszę coś złego o adminie czy developerze i dostaje za to ban. No sorry ale nie tak rozwiązuje się problemy. Będę się tu wypowiadał i to może nawet kosztem bana bo już pewnie macie mnie dosyć ale może przyczynie się do jakiś nowych i pozytywnych zmian które dobrze wpłyną na aktualnych lub potencjalnych nowych graczy

  • Upvote 2

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ® ™ WASYL ™ ® said:

(...) Nie miejmy pretensji o to, że grają młodsi (co za tym idzie w ogóle nie ogarnięci) bo gra po prostu na to pozwala.

Zależy jeszcze co masz na myśli mówiąc "młodsi". Moja firma nie ma ograniczeń wiekowych i sporo graczy do mnie przychodzi w wieku 11- 15 lat. Nikogo nie skreślam na starcie. Mam dobry system egzaminów i dość surowy. Jak ktoś nie potrafi jeździć, egzamin to wykryje. Sporo młodych osób u mnie go zdało i do dziś nie otrzymałem na nich żadnej skargi a kontakt do mnie jest prosty, firma jest zarejestrowana i skargi składać można.

 

2 hours ago, ® ™ WASYL ™ ® said:

Ktoś wspomniał, że narzędziem do trollowania jest Scout - gówno prawda.

Tak, ja też to twierdzę. Mało jest przypadków ze ktoś jedzie grzecznie Scoutem. Jest szansa ze jego usunięcie ograniczyłoby proceder trolli

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, KOZIK PL said:

Napisałem przykład że sa normalni ludzie którzy potrafią jeździć w skodach i są kulturalni

Funtek nie admin regulamin ustanawiał on tylko pilnuje jego przestrzegania. A że łamaliście regulamin to miej do siebie pretensję nie do admina. A tak już na sam koniec Funtek widze że zaczynasz wszystko mocno wyolbrzymiać. Ja jakoś jeżdżę tylko i wyłącznie na EU2 i jakoś nikt we mnie nie wjeżdża na EU2 potrafię zrobić 1500km bez żadnych uszkodzeń

Nie sądzę, że normalny admin przyczepiłby się do tego, że robi się fotki poza mapką (oczywiście tak jak zostało napisane po wcześniejszym powiadomieniu o tym admina, ktory przyszedł zwrócić uwagę). Przecież to tylko chwilka, nikomu się nie przeszkadza i zaraz znika. No ale wiadomo, Pan i władca się za bardzo poczuł i wolał rozganiać normalnych graczy niż iść banować trolli. Dodam jeszcze, że nie dziwi mnie to, że zaczął odliczać czas na czacie. Parę razy też się spotkałem z totalną ignorancją, wywyższaniem się i brakiem szacunku do normalnych graczy... TAK, SZACUNKU ! Bo to wy jesteście dla Nas, a nie my dla Was ;) I czasami lepiej pogadać niż straszyć, grozić.
A skoro zostało już powiedziane o policyjnych skodach... ehh... no faktycznie to jest przesada od początku tego pomysłu. Po co to? Admin ma robić swoje, a nie pokazywać się w samochodziku policyjnym, żeby inni czuli respekt.
Przecież i bez tego będzie się Was szanować. A najbardziej mnie denerwuje jak się niektórzy przechwalają, że są adminami i mogą jeździć skodami policyjnymi. I niestety ale muszę stwierdzić, że kiedyś było lepiej w administracji...

  • Upvote 3

sygnatura.php?nick=PolishBandit%20(ID:%2

Link to comment
Share on other sites

WooQash : Spoko w regulaminie jest że nie można tylko nie wiem dlaczego. No co my tam złego robimy na płycie lotniska ? dlaczego komuś w ogóle to przeszkadza ? Jeżeli taki zapis jest no to już trudno nasza wina i trzeba się też do pewnych rzeczy dostosować. Niech już będzie. Zresztą niepotrzebnie napisałem te historyjki, napisze ci tylko że to jedna z nie licznych i nie myśl że jedna sytuacja zmusiła 20 osób w mojej firmie do przejścia na Single Player. Ale dobra mniejsza z tym zajmijmy się tym co najważniejsze. Nie chce już rzucać oskarżeniami bo to tylko będzie jak odbijanie piłki.

 

Dla mnie osobiście było by miło zobaczyć takie zmiany :

- Ograniczenie prędkości do 90km/h

- Całkowity zakaz Skody dla kierowców na wszystkich serwerach ( Tylko Admin )

- Lepsza organizacja w waszym środowisku ( Wiem że dokładnie nie znam waszych ról co kto robi i jak długo ale widoczne gołym okiem że nie jest dobrze z wszystkim )

 

To są tylko takie trzy główne powody które jak zostaną naprawione mógłbym pomyśleć o powrocie na MP. Nie zrozumcie mnie zle po te podpunkty to tylko takie moje małe życzenie a nie jakiś rozkaz dla was że ma być zmienione.

  • Upvote 4

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, <[ P & S ]> Funtek said:

 

Ktoś napiszę coś złego o adminie czy developerze i dostaje za to ban. No sorry ale nie tak rozwiązuje się problemy. Będę się tu wypowiadał i to może nawet kosztem bana bo już pewnie macie mnie dosyć ale może przyczynie się do jakiś nowych i pozytywnych zmian które dobrze wpłyną na aktualnych lub potencjalnych nowych graczy

Nie dostaje bana za napisani opinii o czym kolwiek z KULTURĄ zaznaczam. Jakoś nie widzę żebyś miał bana czy w grze czy na forum w porównaniu do twojego kolegi. Został ukarany za to że obrażał team. A tak jak mwl napisał jesli obrażasz team czyli ludzi którzy robią multiplayera pomagają innym na supporcie pilnuja porządku w grze czy na forum to znaczy że nie chcesz w tym brać udziału. ja już skończyłem. Bo to sensu nie ma bo to się robi paplanie w kółko macieju. Team swoje wy swoje.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, KOZIK PL said:

ja już skończyłem. Bo to sensu nie ma bo to się robi paplanie w kółko macieju. Team swoje wy swoje.

 

No wiesz w taki sposób nigdy nie będzie porozumienia między nami szarakami a Administracją i developerami. Szkoda bo jest jeszcze szansa na jakąs naprawę Multika a tym czasem będziemy powoli zmierzać do jej upadku ( Tzn. w polskim społeczeństwie )

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Że tak zapytam, czy wy się wszyscy dobrze czujecie?! Jak takie wszystko za przeproszeniem jest do czterech liter waszym zdaniem to wynieście się wszyscy na singla, albo zróbcie swój projekt Multiplayera, komu się nie podoba, to droga na singla otwarta! Nie pasuje to na singla, a nie jakieś gorzkie żale tu odstawiacie, jacy my biedni jesteśmy bo ten admin to nie siedzi 24 na dobę w ets'ie i nie banuje za odpalenie samochodu, w złym momencie, albo bo ten 12-latek mnie zramował... Tyle serwerów macie, że jak jeden nie pasuje to śmiało na inny można iść, ale nie lepiej jak typowi Polacy płaczmy nad swoim losem bo jak my tu przerąbane mamy...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Fredziol said:

Że tak zapytam, czy wy się wszyscy dobrze czujecie?! Jak takie wszystko za przeproszeniem jest do czterech liter waszym zdaniem to wynieście się wszyscy na singla, albo zróbcie swój projekt Multiplayera, komu się nie podoba, to droga na singla otwarta! Nie pasuje to na singla, a nie jakieś gorzkie żale tu odstawiacie, jacy my biedni jesteśmy bo ten admin to nie siedzi 24 na dobę w ets'ie i nie banuje za odpalenie samochodu, w złym momencie, albo bo ten 12-latek mnie zramował... Tyle serwerów macie, że jak jeden nie pasuje to śmiało na inny można iść, ale nie lepiej jak typowi Polacy płaczmy nad swoim losem bo jak my tu przerąbane mamy...

potworki sie wyniosly na singla, multi tylko na konwoje :)

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Funtek lamanie swiadome regulaminu groni kara nawet jesli poza mapa nie robiliscie nic zlego. Podziwiam admina ze dal wam az 5 min na opuszczenie tego obszaru :) Zapewne znalazl by sie i taki admin ktory dal by pierwszym 2 osobom kicka a kolejne obdarowal by banami jesli nadal by mialy obiekcje co do slusznosci przebywania poza mapa. Jak mawia klasyk "taki mamy klimat" zeby mozna sie bylo bawic wspolnie w mp trzeba przestrzegac regulaminu i to tyczy sie kazdego.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.