Jump to content

Niezmiernie użyteczna administracja


LasQa

Recommended Posts

Piszę ten temat mając na uwadze wszelkie konsekwencje jakie się z tym wiążą. Nie interesuje mnie zdanie administracji w tym temacie, a tym bardziej to, że mnie zbanują. Każdy ma swoje zdanie i zrozumiem jeżeli część użytkowników się ze mną nie zgodzi, ale moim zdaniem obecna administracja wydania multiplayer gier ETS2 oraz ATS (w tym administracja tego forum) jest co najmniej niespełna rozumu. 

Proszę mi wybaczyć, że uogólniam, ale to co się obecnie dzieje to jest już poniżej wszelkiej krytyki i tyczy się to na pewno znacznej większości grupy użytkowników.

Nie mam zamiaru dalej uczestniczyć w tej komedii jaka się odbywa na serwerach i na forum. Poziom intelektualny niektórych osób jest równy lub mniejszy zeru. 

W skrócie, droga administracjo, nie robicie nic "pożytecznego". Straszycie użytkowników konsekwencjami wziętymi z kosmosu, podczas gdy większość popularnych "odwalaczy" robi sobie w grze co chce, bez mrugnięcia okiem, ponieważ gdy przychodzi co do czego okazuje się, że są oni bezkarni. Za przykład mogę dać mój raport na pewnego gracza, który dla zabawy postanowił poprzeszkadzać w konwoju i wtrącał swoje trzy grosze w naczepę każdego z uczestników, na co kochana administracja nie poradziła nic, pomimo dowodów w postaci filmiku. Jedyne na co było ich stać to usunięcie wszystkich apelacji o bany z mojej listy, w związku z czym nie znam nawet powodu, dlaczego to użytkownik pozostanie bezkarny i dlaczego prawidłowo wypełniony raport potwierdzony odpowiednimi plikami został odrzucony. 

Kolejna rzecz, przyjmowanie użytkowników do grona administracji na forum, których zadaniem ma być usuwanie niewygodnych postów i nagradzanie punktami osób o sygnaturze "nie regulaminowej". Po co dopisać lub edytować linijkę kodu na forum, która zablokowałaby możliwość dodanie błędnego rozmiaru czy niewłaściwego formatu sygnatury, skoro można zlecić takie zadanie żółtodziobom, którzy muszą się wykazać, by dołączyć do "ELITY". Wybaczcie, ale śmiechłem jak to ujrzałem kilka miesięcy temu. 

Kolejna sprawa, kompletny brak aktywności w grze i choćby chęci faktycznej pomocy graczom na serwerze w czasie rzeczywistym, poza apelacjami na forum. No wybaczcie, ale siedząc cały czas w jednym miejscu (Europort i okolice) nie ogarniecie serwera, a próba kontaktu z wami kończy się fiaskiem. Jeżeli ktoś faktycznie pomocy potrzebuje, to się raczej nie doczeka. Pozdrawiam kumatych.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nic dziwnego, że często spotykam się z opiniami użytkowników, że mają dosyć tego trybu rozgrywki i wolą wracać na Single Player, bo boty przynajmniej nie "ramują". Administracja jest bezużyteczna obecnie.

 

Sam osobiście nie mam zamiaru w tym uczestniczyć i wściekać się po raz enty, że ktoś mi psuje rozgrywkę i całą przyjemność z gry.

 

Pozdrawiam

LasQa

 

P.S. Post jest jednocześnie użalaniem się nad denną administrację oraz pożegnaniem z graczami na dłuższy czas. 

  • Upvote 1

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
  • mwl4 unlocked this topic
  • Game Developer
Quote

Piszę ten temat mając na uwadze wszelkie konsekwencje jakie się z tym wiążą. Nie interesuje mnie zdanie administracji w tym temacie, a tym bardziej to, że mnie zbanują.

 

Nasz moderator być może postąpił zbyt pochopnie ale obrażając nic nie wskórasz. 

 

Quote

Nie mam zamiaru dalej uczestniczyć w tej komedii jaka się odbywa na serwerach i na forum.

 

My Cię tutaj nie trzymamy.

 

Quote

Za przykład mogę dać mój raport na pewnego gracza, który dla zabawy postanowił poprzeszkadzać w konwoju i wtrącał swoje trzy grosze w naczepę każdego z uczestników, na co kochana administracja nie poradziła nic, pomimo dowodów w postaci filmiku.

 

Przejrzałem twoje reporty, i z 7 wysłanych 5 zostało zaakceptowanych, natomiast w dwóch pozostałych admin nie stwierdził celowej działalności i słusznie. 

 

Quote

Poziom intelektualny niektórych osób jest równy lub mniejszy zeru. 

 

To o mnie?

 

Quote

W skrócie, droga administracjo, nie robicie nic "pożytecznego".

 

No i tu Cię zaskoczę. Tylko w tym miesiącu (10 dni) zostało nadanych 4000 banów. Czyli wychodzi 400 banów na dzień. Od 01.08.2016 do dzisiaj zostało nadanych 18124 banów. Czyli również wychodzi minimum 400 banów dziennie. 

 

Quote

Straszycie użytkowników konsekwencjami wziętymi z kosmosu, podczas gdy większość popularnych "odwalaczy" robi sobie w grze co chce, bez mrugnięcia okiem, ponieważ gdy przychodzi co do czego okazuje się, że są oni bezkarni.

 

Jeśli złożysz reporta gdzie widać celowe przeszkadzanie w grze to na pewno ta osoba zostanie zbanowana. 

 

Quote

Jedyne na co było ich stać to usunięcie wszystkich apelacji o bany z mojej listy, w związku z czym nie znam nawet powodu, dlaczego to użytkownik pozostanie bezkarny i dlaczego prawidłowo wypełniony raport potwierdzony odpowiednimi plikami został odrzucony. 

 

Nic nie jest usuwane. Zawsze masz dostęp do reportów i admin podał konkretny powód odrzucenia reportu. 

 

Quote

Kolejna sprawa, kompletny brak aktywności w grze i choćby chęci faktycznej pomocy graczom na serwerze w czasie rzeczywistym, poza apelacjami na forum. No wybaczcie, ale siedząc cały czas w jednym miejscu (Europort i okolice) nie ogarniecie serwera, a próba kontaktu z wami kończy się fiaskiem. Jeżeli ktoś faktycznie pomocy potrzebuje, to się raczej nie doczeka. Pozdrawiam kumatych.

 

Brak aktywności w grze już chyba został obalony. Jest po prostu tyle zgłoszeń w grze / na panelu, że nie jesteśmy w stanie wszystkiego obsłużyć. 

 

 

Cały ten post to jest lament. 

 

 

 

  • Upvote 4

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Postanowiłem, że nie będę biernie patrzył na to i się troszeczkę obronię. Po pierwsze, nie widzę tutaj nigdzie smutnej czy płaczącej minki, żeby stwierdzić, że post to lament. Jeżeli potrafisz ocenić na podstawie tego co napisałem jakie uczucia mną targały itd. to gratuluję wyczucia. Dla uściślenia to nie jest lament, a raczej oburzenie (nazwał bym to inaczej, ale nie chcę kolekcjonować warnów). Po drugie, ja i tak nie mam szans w "walce" z administracją, więc pisząc ten post dobrze wiedziałem, że nic nie wskóram, w końcu to jest offtopic, a nie skargi czy inne podobne. Po trzecie, skoro te raporty które złożyłem są niesłuszne to dlaczego wszystkie zostały usunięte? Podejrzana sprawa, wcześniej wszystkie widniały na liście, nagle wszystkie zniknęły. Co do poziomu intelektu to uogólnienie i sory, ale nie uwierzę w to co napisał support w drugim temacie, że są wśród was lekarze wysoko wykształceni, bo szczerze powiedziawszy nie uważam, żeby lekarz miał czas na takie bzdur.

Co do zniknięcia reportów, tak właśnie jest, na liście reports nie miałem żadnego reportu, teraz w magiczny sposób powróciły. Nie mam dowodu, bo nie przewidziałem takiej sytuacji i nie zrobiłem screenshota, przykro mi, musisz uwierzyć na słowo.

 

Piszesz, że 2 raporty z moich 7 były słusznie odrzucone. To ciekawe, bo raport na jednego z użytkowników powiela się, pierwszy został odrzucony, a kolejny po mojej prośbie aby sprawdził to ktoś inny został przyjęty i został nadany ban. W związku z tym, albo tych raportów jednak nie przejrzałeś dokładnie albo jest to zaprzeczenie twoich słów. Wszystko jedno jak to rozumieć, jeden admin odrzucił, inny natomiast zaakceptował. Proszę więc nie wciskać kitu, że jeżeli odpowiednio przedstawię raport zostanie on na pewno rozpatrzony i osoba, której to dotyczy zostanie ukarana. Swoją drogą kary za różne przewinienia są śmieszne, ale to inna bajka.  

 

Co do reszty odsyłam do drugiego tematu, bo nie chcę pisać w 2 jednocześnie, bo już się powoli zaczynam gubić.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer
Quote

Po trzecie, skoro te raporty które złożyłem są niesłuszne to dlaczego wszystkie zostały usunięte?

 

Nic nie jest usuwane. Po prostu nie potrafisz się posługiwać panelem. 

 

Quote

Piszesz, że 2 raporty z moich 7 były słusznie odrzucone. To ciekawe, bo raport na jednego z użytkowników powiela się, pierwszy został odrzucony, a kolejny po mojej prośbie aby sprawdził to ktoś inny został przyjęty i został nadany ban. W związku z tym, albo tych raportów jednak nie przejrzałeś dokładnie albo jest to zaprzeczenie twoich słów. Wszystko jedno jak to rozumieć, jeden admin odrzucił, inny natomiast zaakceptował. Proszę więc nie wciskać kitu, że jeżeli odpowiednio przedstawię raport zostanie on na pewno rozpatrzony i osoba, której to dotyczy zostanie ukarana.

 

Pierwszy i drugi report był złożony na tą samą osobę, ale w drugim dopisałeś, że lag wynikał z zapisania gry. Więc admin uznał, że faktycznie użytkownik zawinił. W poprzednim przypadku nie było o tym mowy. 

 

 

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 10.09.2016 at 7:15 AM, LasQa said:

Po pierwsze, nie widzę tutaj nigdzie smutnej czy płaczącej minki, żeby stwierdzić, że post to lament.

 

Więc jak nazwać inaczej twój post ? Piszesz, że team TruckersMp nic nie robi i jest cytuję "bezużyteczny" oskarżasz i narzekasz...

Mwl4 podał ci dokładnie liczby wydawanych banów dziennie i w ostatnim miesiącu czyli jednak Administracja jest aktywna.

 

On 10.09.2016 at 7:15 AM, LasQa said:

Po drugie, ja i tak nie mam szans w "walce" z administracją, więc pisząc ten post dobrze wiedziałem, że nic nie wskóram, w końcu to jest offtopic, a nie skargi czy inne podobne.

 

A kto ci karze walczyć ? Każdy członek społeczności TruckersMp jest traktowany równo na forum jak i w grze i od każdego wymagamy przestrzegania regulaminów.

On 10.09.2016 at 7:15 AM, LasQa said:

Po trzecie, skoro te raporty które złożyłem są niesłuszne to dlaczego wszystkie zostały usunięte? Podejrzana sprawa, wcześniej wszystkie widniały na liście, nagle wszystkie zniknęły.

 

On 10.09.2016 at 7:15 AM, LasQa said:

Co do zniknięcia reportów, tak właśnie jest, na liście reports nie miałem żadnego reportu, teraz w magiczny sposób powróciły. Nie mam dowodu, bo nie przewidziałem takiej sytuacji i nie zrobiłem screenshota, przykro mi, musisz uwierzyć na słowo.

 

Jak wspomniał wyżej mwl4 nic nie jest usuwane ani raporty ani też apelacje, tak więc zamiast pisać na forum zażalenia jaka to administracja jest zła polecam zapoznać się z panelem i jego obsługą a wszystko co szukasz się znajdzie. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tam z polskiej administracji jestem zadowolony. Zgłoszenie zostało sprawdzone w ciągu 2 dni gdzie przy angielskim supporcie czekam już tydzień :P

Ps. Warto wysyłać drugi raz to samo zgłoszenie tylko z innym powodem? Na blokowanie miałem za mało dowodów, ale niewłaściwe wyprzedzanie to co innego.

Link to comment
Share on other sites

Mwl zamknął juz poprzedni wątek wiec ten również zamykam bo oba są powiązane.

 

54 minutes ago, MiArz said:

Ps. Warto wysyłać drugi raz to samo zgłoszenie tylko z innym powodem? Na blokowanie miałem za mało dowodów, ale niewłaściwe wyprzedzanie to co innego.

Tak jeżeli masz dowód to jak najbardziej możesz wysyłać. Tylko zastanów się czy dowód jaki masz jest wystrczajacy, i czy jest warty bana czy kicka :>

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.