Jump to content

AutoDoprava Vyleťal s.r.o


Warfarel

Recommended Posts

Tímto bych chtěl informovat že nabíráme lidi do firmi AutoDoprava Vyleťal

AutoDoprava Vyleťal je nová začinajicí společnost ze sídlem v Praze.

Naše firma byla založena 22. září 2015.

 Jezdíme v nitru i v zahraničí.

 Na kamionech, garažích a skladech máme své loga společnosti.
Jednáme rychle, spolehlivě a seriozně.
Snažíme se vyjít zakazníkům vstříc a zajistit jím rychlé dodaní zásilky na určené místo.
Těšíme se na vaší spolupráci já i náši spolupracovníci.

S pozdravem: Vyleťal Jiří

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

-Pravidla:

- Být starší +15 a více let. ( není podmínkou ale bude přijat na zkoušku a to na 1 měsíc a pokud bude vše dodržovat tak si ho necháme :D )

- Měsíčně najet 1500 Km- Používat TrucksBook Client.

- Používat pro komunikaci TeamSpeak 3 Client.

- V Singleplayer používat firemní skiny.

- Je jen uplně na vás, kudy pojedete co povezete a kolik
kilometrů za den či týden najezdíte, je pro nás důležité hlavně používat TrucksBook Client - částky zadávat v CZK.

- A dodržovat bezpečnost a rychlost na silnici a používat omezovač rychlosti max rychlost je povolena 90 Km/h.

- Na Multiplayeru před jménem mít napsáno AutoDoprava Vyleťal s.r.o.

- Přepravu vlakem a trajektem pouze v celou a v pul !!

- Při jízdě ze zakáskou kratší než 500 km povinná pauza po 2 hodinách a při zakázkách od 500 km a více po 4 Hod povinná pouza 30 min !!

Děkuji

 

 

 

Bez názvu.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj

Jmenuji se Michal a je mi 30 let. (pro někoho trochu starý)

Tuto hru hraji hlavně z důvodu ,že kamiony mám rád a jezdival jsem i v reálu ,ale rodina je rodina.

Hraju převážně MP. Můj steam profil je http://steamcommunity.com/profiles/76561197995732708 

Mám TS a jsem dosti aktyvní. TruckBook bude předpokládám něco jako stazka:) Ve hře se zaměřuji na cenné náklady na dlouhou vzdálenost.

Snad jsem napsal dost. Snad mne vemete s pozdravem Michal (Sempron)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, semproncz said:

Ahoj

Jmenuji se Michal a je mi 30 let. (pro někoho trochu starý)

Tuto hru hraji hlavně z důvodu ,že kamiony mám rád a jezdival jsem i v reálu ,ale rodina je rodina.

Hraju převážně MP. Můj steam profil je http://steamcommunity.com/profiles/76561197995732708 

Mám TS a jsem dosti aktyvní. TruckBook bude předpokládám něco jako stazka:) Ve hře se zaměřuji na cenné náklady na dlouhou vzdálenost.

Snad jsem napsal dost. Snad mne vemete s pozdravem Michal (Sempron)

 

 

 

Ano bylo by nám ctí te přizvat pokud máš TrucksBook tak nás tam najdeš jako AutoDoprava Vyleťal

Bez názvu.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Game Developer

Ahoj,

 

omlouváme se, ale tento post musíme archivovat, jelikož nesplňuje naše požadavky pro propagování virtuálních firem. Jedním z nich je i potřebná aktivita.

Všechny požadavky můžeš najít v tomto tématu:

 

Máš-li nějaký dotaz, nebo chceš obnovit toto téma, neváhej nás kontaktovat.

 

// Přesunuto do Archivu Firem

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.