Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wyłączenie wirtualnej kierownicy?


JaberMC

Recommended Posts

Witam,

jak wiemy niedawno skończyła się beta nowej wersji gry, która to wprowadza kilka ulepszeń dotyczących wirtualnej kierownicy naszych tracków. Jedną z takich nowości, miała być funkcja (jak rozumiem) ukrycia wirtualnej kierownicy przy pomocy konsoli.

 

(oryg.z bloga SCS)

Quote

Finally, some people using an external steering wheel feel that having two wheels in sight is a bit disingenuous: so we are going to add a new experimental console command that will allow you to hide the virtual steering wheel.

 

Myślę że dla niektórych świetna sprawa, zwłaszcza dla posiadaczy własnych kierownic. Moje pytanie jednak brzmi, czy w tej aktualizacji weszła owa opcja? Jeśli tak, to pod jaką komendą (consol commend)?

 

No i, zakładając optymistyczną wersje że taka możliwość została zaimplementowana, to pytanie brzmi czy na multiplayerze będzie można z niej korzystać? (jak wiemy konsola na MP w większej mierze jest zablokowana).

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi,

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Nie wydaje mi się aby to było robione w konsoli, bardziej prawdopodobne będzie że takową edycję wprowadzać będziemy w save(zapisie) gry, i pewnie trzeba będzie usunąć linijkę odpowiedzialna za kierownicę i jej ustawianie, ale testować to będę dopiero jak wyjdzie oficjalna wersja multi z 1.25 :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to nie wiem po co miałbym ukrywać sobie kierownice w ciężarówce, przecież to w żadnym aspekcie nie urealnia gry.

                                                                               

                                                           GIFT.gifrTlSD4c.pngf8ksnzD.gif

Link to comment
Share on other sites

^Ale w realu nie masz 2 kierownic :D

 

Ale fakt masz trochę racji, w sumie zależy od upodobań kto jak woli, taka funcja została dodana to można się bawic. Swoją drogą ciekawe będą reporty bez kierownicy bo nie wiadomo czy nagrywający rammowal czy to jego rammowali xD

Link to comment
Share on other sites

Dobra opcja jak ktoś gra w takiej pozycji, że kierownica zasłania mu dolną część ekranu, wtedy wyłączenie wirtualnej kierownicy ma sens.

Można sobie pokombinować aby urealnić rozgrywkę.

Bandero, będzie przecież widać ruchy pojazdu, w jakich kierunkach się porusza, więc nie powinno być z tym problemów. ;P

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.