Jump to content

aktualizace ale ne pro mp ach jo :-(


PetrPeet [CZ]

Recommended Posts

1.25 bude pro multiplayer dosupná ihned, kdy mwl4 upraví stávající kód aby byl pro novou verzi kompatibilní.

Předpokládá se výhledově do konce týdne. Ale přesné informace nejsou. V novém update je vcelku dost novinek, které je třeba doplnit.

Link to comment
Share on other sites

Byl to rychlý hotfix bohužel se problém nevyřešil, z toho důvodu je zřejmě i pozdržen nový update. V nove verzi je mnoho úprav a taktéž přibyly dvě nové DLC. Cargopack způsobuje pád hry, proto byl dočasně zakazan. Je třeba setrvat ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Piratxxx said:

Ach jo :) všichni by to chtěli honem honem...přitom MP jak píšeš je víceméně hobby autorů....a fakt není jednoduchý, zapracovat vše co SCS vydalo aby to lidem nepadalo..jeden má toto, druhej ne...atd....tak jezděte 1.24 MP a nebo 1.25 SP...easy ne? :)

to ne já chápu že to dá práci a čas atd. ale tak DLC mohli vydat při aktualizaci mp a ne už teď když to stejně nejde (možná v SP jo)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tomiik [CZE] (TRUCK Max. 90 km/h) said:

Teď jsem to chtěl napsat,SCS to dělá naschvál :) přitom bych ještě podal rád ruku se spolupráci s MWL4 a bývalím Rootkillerem protože nebýt MP tak si podle mě hodně hráčů nekoupí hru ETS2:) SCS má v +35% zisk jen z mp..
 

To je pravda, znám plno kámošů co si to koupili taky jen hlavně kvůli MP.. Ano i já jsem si to koupil hlavně kvůli MP.

A ještě že tak :) Skvělej mod!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.