Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Sugestie odnośnie forum


Michau

Recommended Posts

#1

Nazwa Sugestii:  Styl forum
Opis Sugestii: Stworzenie unikatowego stylu forum, ipboard ma wiele możliwosci. Dobrać kolory, jakieś logo w tle żeby było, cos jak strona głowna, a forum w przezroczystym kolorze, kwestia ustalen :)
 
Przykładowe obrazki
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:  Poprawienie estetyki forum, unikalność.

 

 

#2

Nazwa Sugestii: Profile
Opis Sugestii: Mozliwosc ustawienia własnego profilu HTML/CSS, swojego stylu w profilu, nawet tylko dla sponsorów ;)
 
Przykładowe obrazki:  
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Możliwosc utworzenia kont sponsora z taką mozliwoscią, pomoc finansowa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Forum ogólnotematyczne to scsgames.pl. 

Ja bym widział więcej działów, zarówno w strefie angielskiej i polskiej. Przede wszystkim dział, gdzie można zareklamować swoją firmę i zorganizować konwój. Wiem, że jest ets2c.com, ale nie podamy tam tak szczegółowo informacji i nie przyciągniemy tylu ludzi (zwłaszcza jeśli chodzi o imprezy masowe). Chyba, że administracja będzie wspierać eventy, które wydadzą się im ciekawe lub godne uwagi. Do tej pory był z tym problem. Na eventach pojawiało się ok. 70-80 osób, a ciężko było poprosić o przydzielenie administratorów do pilnowania porządku. Chyba, że porozmawiało się z jednym z nich indywidualnie. 

 

No i oczywiście polski offtop :) Jeden dział do wszystkiego, bez licznika postów i bez ustalonej tematyki. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Forum ogólnotematyczne to scsgames.pl. 

Ja bym widział więcej działów, zarówno w strefie angielskiej i polskiej. Przede wszystkim dział, gdzie można zareklamować swoją firmę i zorganizować konwój. Wiem, że jest myvtc.net, ale nie podamy tam tak szczegółowo informacji i nie przyciągniemy tylu ludzi (zwłaszcza jeśli chodzi o imprezy masowe). Chyba, że administracja będzie wspierać eventy, które wydadzą się im ciekawe lub godne uwagi. Do tej pory był z tym problem. Na eventach pojawiało się ok. 70-80 osób, a ciężko było poprosić o przydzielenie administratorów do pilnowania porządku. Chyba, że porozmawiało się z jednym z nich indywidualnie. 

 

No i oczywiście polski offtop :) Jeden dział do wszystkiego, bez licznika postów i bez ustalonej tematyki. 

Na mój rozum jakby to było połączone, byłoby więcej osób na tym, większa aktywnosc forum itp.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Konwoje - http://ets2c.com

Firmy - ETS2MP Beta :)

Sam dobrze wiesz, że żeby przyciągnąć kierowców trzeba się trochę wysilić. Na etsc.com nie zamieszczę wszystkiego. Przytoczę tu ,,Weekend z Multiplayerem", organizowany przez H&V, EAGLES i VectrixTrans mający trwać 3 dni. Nie umieszczę tam żadnych grafik i planów. Mogę jedynie napisać zasady konwoju i skąd-dokąd. Event nie będzie się niczym wyróżniał spośród innych konwojów. Uważam to za zabijanie twórczości. Człowiek chce się wysilić i stworzyć coś ponadprzeciętnego, ale nie dostaje takiej możliwości. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.