Jump to content
  • 0

Różnice między 4x2 a 6x2 z podnoszoną tylną osią


ZEN1X

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A no koła chyba się szybciej ścierają przy 3 ośkach :D

W sumie nie wiem co daje dodatkowa ośka poza tym że musisz częściej na stacje wpadać, niby ta dodatkowa ośka mi skręcała ale nie warte to zmniejszenia baku. Gabarytów nie wyciągałem podczas deszczu z kopalni gdy miałem tą ośkę ale przy około 15t musiałem przełączyć na manuala więc raczej przyczepności nie dodaje, może ta napędowa jest lepsza :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 31.08.2016 at 0:09 PM, MiArz said:

A no koła chyba się szybciej ścierają przy 3 ośkach :D

W sumie nie wiem co daje dodatkowa ośka poza tym że musisz częściej na stacje wpadać, niby ta dodatkowa ośka mi skręcała ale nie warte to zmniejszenia baku. Gabarytów nie wyciągałem podczas deszczu z kopalni gdy miałem tą ośkę ale przy około 15t musiałem przełączyć na manuala więc raczej przyczepności nie dodaje, może ta napędowa jest lepsza :D

zestawy 6x przydają się przy ładunkach ponad wagowych niż są w grze. Przykładem mogą być ładunki od 50 do 125 T. bez 6x2/4 nie da sie tym jechać. Przednia oś podnosi i nie ma sterowania pojazdem. A co do mniejszego baku napisałem poradnik jak można go zwiększyć. Ja w swoim Mercedesie mam bak który starczy na 35 000 000km :). Poradnik >>TUTAJ<< . A co do podnoszonej osi nie ma ona aktualnie zastosowania. Gdyż na przykładzie mojego ojca Scanii 124L 420km 6x2/4 ma podnoszone obydwie osie. Dzięki czemu może np. podwyższyć lub obniżyć tył naczepy podczas załadunku pojazdu.

Edited by L3chu

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.