Jump to content

Kolejna nowość w grze... Steering Knobs


WooQash

Recommended Posts

Galka na kierownice jest to zabronione ? A co z flagą.. tez zabronione? Legalna w grze... 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zbędny dodatek jak dla mnie. Albo scs olewa graczy i daje byle co nowego do gry, żeby tylko kierowcy się odczepili... albo na razie dają bzdety, bo niedługo coś dadzą większego (nie no żartowałem, przecież to SCS :D )...
Jeden dodatek więcej do kabiny będzie, ale tylko żeby na to popatrzeć :P wolałbym żeby dodali jakieś nowe animacje, typu zmiana drążka biegów czy dym z orurowania.

sygnatura.php?nick=PolishBandit%20(ID:%2

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, PolishBandit said:

Zbędny dodatek jak dla mnie. Albo scs olewa graczy i daje byle co nowego do gry, żeby tylko kierowcy się odczepili... albo na razie dają bzdety, bo niedługo coś dadzą większego (nie no żartowałem, przecież to SCS :D )...
Jeden dodatek więcej do kabiny będzie, ale tylko żeby na to popatrzeć :P wolałbym żeby dodali jakieś nowe animacje, typu zmiana drążka biegów czy dym z orurowania.

Jak ty chcesz animacje drążka, skoro ciężarówki od scs to automaty ? :P (dodam że scs ma raczej mody w poważaniu)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Snake [PL] said:

Płatny czy darmowy??
Dla mnie bezużyteczny. Lepiej jakby dodali jakieś elementy do tuningu, oświetlenie itp.

 

Darmowy... Jest w aktualizacji 1.25... 

 

i tak... Bezużyteczny :) 

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

Te gałki na kierownice to śmiech na sali zamiast się zajmować czym poważnym to dodają jakieś duperele. Takie jest moje zdanie.

                                                                               

                                                           GIFT.gifrTlSD4c.pngf8ksnzD.gif

Link to comment
Share on other sites

To może też i ja się wypowiem :P

Zgadzam się co tutaj inni prawią powyżej.

SCS Software zbaczą troche z wątku głównego tematyki ETS'2 i ATS. Sądząc po tych pierdółkach co robią troche im bańka odbija i zaczynają takie cuda niepotrzebne wyczyniać.

Moim zdaniem lepiej by zrobili pracując nad aktualnymi modelami np. ten odświeżony Daf tak naprawde "dupy" nie urywa za przeproszeniem, tylko zmienione wnętrze i wygląd lusterek. 

Mogliby przynajmniej zmienić dźwięki silników i kierunkowskazów, w niektórych modelach, bo tak na prawde są bardzo identyczne do siebie w grze i wogle nie upodobniają się do tych dźwięków z realnych trucków. I wtedy to by było COŚ.

 

=========================================================

 

Ale to jest tylko gdybanie, a czy taka chwila nadejdzie, tego nie wie nikt, ani sam SCS.

 

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

^ Jesteś pewien, że dobrze się przyjrzałeś tej ciężarówce? Bo z tego co piszesz to wnioskuję, że nie bardzo. To co ja zauważyłem:

-zmienione światła przednie,

-dodane plakietki na drzwiach (np. 105.510)

-z tyłu: dodane kable łączące naczepę, kliny pod koła, przyciemnione nadkola

-dodane boczne osłony na podwozia typu 6xX,

Wnętrze również zostało zmienione na bardziej odświeżone i czytelne.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, terrordrome said:

^ Jesteś pewien, że dobrze się przyjrzałeś tej ciężarówce? Bo z tego co piszesz to wnioskuję, że nie bardzo. To co ja zauważyłem:

-zmienione światła przednie,

-dodane plakietki na drzwiach (np. 105.510)

-z tyłu: dodane kable łączące naczepę, kliny pod koła, przyciemnione nadkola

-dodane boczne osłony na podwozia typu 6xX,

Wnętrze również zostało zmienione na bardziej odświeżone i czytelne.

Zapomniałeś dodać ze są dwa nowe malowania dla DAFa i nowy dźwięk zablokowanych hamulców pneumatycznych

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

@terrordrome dobra, ale te rzeczy to są tzw. pierdółki i pisałem zgrubsza ogólnie, i to czy on ma zmienione światła czy nie, to i tak tego nic nie zmieni, bo SCS inaczej powinien podchodzić do sprawy.

Możnaby się rozpisywać i to długo, jakie jeszcze modele mają niedoróbki, a twórcy robią inne rzeczy.

Ale każdy ma inne zdanie i sie tego wszsyscy trzymajmy.

Prawda jest taka, że każdy mam racje, może mniej, może więcej, ale jest :)

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

^Flagi były okej bo dodane w czasie kiedy odbywały się mecze więc każdy mógł kibicować, poza tym jeżeli masz lagi to zwyczajnie wyłącz je w modach ot to cała magia kina. Poza tym na singlu nie ma żadnych lagów z flagami, również na multi już jest okej, albo mam za mocny komputer i innym dalej laguje, nie wiem :/ 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.