Jump to content

Blokada regionalna na serwerach


Mayster [PL]

Recommended Posts

Najgłupszy pomysł z jakim kiedykolwiek się spotkałem. Ta garstka chińczyków przychodzi grać na serwery EU, bo chcą jakieś towarzystwo na drodze. Nie chcą jeździć sami. Akurat tą VS-kę znam, bo sami mieliśmy konwój firmowy, gdy zaczęliśmy się z nimi mijać. Ping może mieli przerażający, ale nie widzieliśmy, żeby ich cofało, czy coś. Płynnie jechali.

Czemu od razu nie wprowadzić blokady regionalnej na kraje? Nie chciałbyś tylko z samymi polakami jeździć? Nie musiałbyś się z Ruskami i Turkami użerać...
Po to jest to MULTI, żeby jechać z ludźmi z całego świata, a nie że będziesz wykreślał: Ten nie bo ma za duży ping, tamten nie, bo mnie wkurza jego język...
Proszę Was...

 

Jestem na nie.
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Takie przypadki są mniejszością.

Nudno by było jeździć samemu po serwerze nie mijając nikogo na trasie, okazjonalnie w mieście. Na EU2 jest ruch, dlatego tam wszyscy się pchają.

Sam kiedyś grałem tylko i wyłącznie na EU1, bo jeszcze było dużo graczy, a teraz się to zmieniło na EU2, bo tam coś się dzieje :) . 

 

NIE

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kacperovski said:

Takie przypadki są mniejszością.

Nudno by było jeździć samemu po serwerze nie mijając nikogo na trasie, okazjonalnie w mieście. Na EU2 jest ruch, dlatego tam wszyscy się pchają.

Sam kiedyś grałem tylko i wyłącznie na EU1, bo jeszcze było dużo graczy, a teraz się to zmieniło na EU2, bo tam coś się dzieje :) . 

 

NIE

Gracze przenieśli się na eu2 odkąd wprowadzono scouta jeżeli dobrze pamiętam :D. Ale w tym miejscu muszę się zgodzić z kolegą @Kacperovskiponieważ multiplayer jak sama nazwa mówi to gra dla wielu osób a wprowadzenie takiego ograniczenia myślę, że stanowczo mogło by obniżyć ilość graczy na serwerze :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja to w ogóle się zastanawiam po kiego uja są serwery w USA i Hong Kongu i to jeszcze z tyloma miejscami.. Czy chociaż raz w całym ich istnieniu wykorzystane było 20% ich pojemności? Można nawet brać pod uwagę dwa na raz.. Ja co prawda za to nie płacę i to nie moja sprawa, może ich być nawet 30 i każdy z innego miasta. Pytanie jest czy warto aby takowe serwery były? 

Wracając do sugestii jestem na nie. Jestem ciekaw czy autor wątku biorąc pod uwagę fakt, że mieszkałyby w USA chciałby mieć zakaz wchodzenia na serwer gdzie jest 3000 graczy i byłby zmuszony grać na takim gdzie jest ich 20-50? Dobrze by było jak byś udzielił odpowiedzi na to pytanie Panie @Mayster [PL] :) Jestem przekonany, że nie bo wolałbyś się dobrze bawić pomimo wysokiego pingu. 

Edited by SlimShady!
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, SlimShady! said:

Ja to w ogóle się zastanawiam po kiego uja są serwery w USA i Hong Kongu i to jeszcze z tyloma miejscami.. Czy chociaż raz w całym ich istnieniu wykorzystane było 20% ich pojemności? Można nawet brać pod uwagę dwa na raz.. Ja co prawda za to nie płacę i to nie moja sprawa, może ich być nawet 30 i każdy z innego miasta. Pytanie jest czy warto aby takowe serwery były? 

Wracając do sugestii jestem na nie. Jestem ciekaw czy autor wątku biorąc pod uwagę fakt, że mieszkałyby w USA chciałby mieć zakaz wchodzenia na serwer gdzie jest 3000 graczy i byłby zmuszony grać na takim gdzie jest ich 20-50? Dobrze by było jak byś udzielił odpowiedzi na to pytanie Panie @Mayster [PL] :) Jestem przekonany, że nie bo wolałbyś się dobrze bawić pomimo wysokiego pingu. 

Powiem ci, że te statystyki potwierdzają twoje słowa @SlimShady! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.