Jump to content

Blokada regionalna na serwerach


Mayster [PL]

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii
    Blokada regionalna
  • Opis Sugestii
    Uniemożliwianie połączenia z serwerem US, jeśli mieszkamy w Europie, tak samo w pozostałych przypadkach. Europa - EU1, EU2, EU3, Ameryka - US itd.
  • Przykładowe obrazki
    http://imgur.com/a/VzgPT
     
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
    Uniemożliwiło by to dołączanie np. Azjatów do EU3 z pingiem 350ms. Uniknęlibyśmy sytuacji ze zdjęcia.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, MrMac said:

Nawet dobre rozwiązanie, jednak bardzo wątpię żeby azjaci i amerykanie się zgodzili na to gdyż wtedy na ich serwerach bedzie max 500 osób i nie będzie się im chciało grać

 

Dlaczego większość ma ustępować mniejszości? My mamy cierpieć, bo Amerykanie i Azjacie chcą mieć fajnie?

 

14 minutes ago, Deeptrip said:

VETO ja mam na US pinga 120 a na europejskich w ATS nie ma z kim jeździć.

 

No, ale akurat coś za coś, podejrzewam, że nagle kupa osób znajdzie się na EU, gdy nie będzie mogła wejść na US.

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście często widuję owych Azjatów na serwerach EU, jeżdżę za nimi i żadnych lagów z ich strony nie widzę, ale zobaczmy na to z drugiej strony..

 

Azjatów grających w trybie Multiplayer nie ma dużo, zakładając im serwer będzie ich może z 50(?), jest sens? Oni też chcą widzieć kogoś na drogach, bo wiadomo.. samemu jak się jeździ to powoli się nudzi. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jestem na nie, dlaczego mam nie móc jeździć z kolegą, który mieszka w USA? Ping nie jest jakiś straszny, wystarczy zachować bezpieczną odległość od poprzedzającej nas ciężarówki i ping nie będzie miał dla nas jakiegokolwiek znaczenia.

Większym zagrożeniem w ETS2 jest 'landówka śmierci' a mimo, każdy chce tam jechać.

  • Upvote 2

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak z jednej strony ok z drugiej nie. Postawcie się w ich sytuacji, dlaczego u nas jest mało osób na EU1? bo większość chce spotkać kogoś po drodze, chcę postać w korkach itp dlatego oni przychodzą na europejskie serwery, z drugiej strony utrudniają trochę jazdę przez ich wysoki ping. przekażę sugestie wyżej niech oni zdecydują.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [ETG] TheArczi said:

Jestem na nie, dlaczego mam nie móc jeździć z kolegą, który mieszka w USA? Ping nie jest jakiś straszny, wystarczy zachować bezpieczną odległość od poprzedzającej nas ciężarówki i ping nie będzie miał dla nas jakiegokolwiek znaczenia.

Większym zagrożeniem w ETS2 jest 'landówka śmierci' a mimo, każdy chce tam jechać.

Ping nie jest straszny to co byś zrobił jak byś sie znalazł w takiej sytuacji
 

Spoiler

2ed15ee92e99346bmed.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Konwój jak każdy inny, są w strefie non collision, więc nie wiem w jaki sposób ich ping mógł przeszkodzić Ci w bezpiecznym dostarczeniu towaru. 

 

2 hours ago, [ETG] TheArczi said:

 ...wystarczy zachować bezpieczną odległość od poprzedzającej nas ciężarówki i ping nie będzie miał dla nas jakiegokolwiek znaczenia ...

Nadal podtrzymuję.

 

Bywało, że sam serwer miał problemy i każdy miał ping 100+ i nie zauważyłem z tego powodu utrudnień w grze.

 

PS. Ciekawe, czy gralibyście w Multiplayera jeżeli na serwerze było by max 50 osób. Postawcie się w ich sytuacji...

Edited by [ETG] TheArczi
  • Upvote 1

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za. I nie chodzi tu o ping, bo zdarzają się sytuacje, że osobą mająca >300ms pingu jeździ płynniej niż ta mająca <70ms. Bardziej chodzi mi o mentalność kierowców z Turcji, Rosji, Chin, którzy z nieuzasadnionych przyczyn albo ramują albo jadą na czołówkę albo nie pozwalają się wyprzedzić. Czy będzie to strata dla serwerów europejskich? Nie sądzę, bo i z europy zdarza się, że się spotka idiotę, któremu walnie coś na dekiel by zacząć odwalać idiotyzmy na drodze.

  • Upvote 1

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Przydałoby się to wprowadzić, wczoraj i dzisiaj jadąc przez skrzyżowanie gdzie znaki dawały mi pierwszeństwo gość z Rosji z premedytacją we mnie przywalił, nawet nie hamował, mało tego potem miał pretensje do mnie, że to moja wina...
Dodatkowo, ludzie którzy potrafią skakać po całej ulicy, nie da rady takiego wyminąć bo nagle wyrasta Ci przed nosem i w niego uderzasz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kupią sobie VPNa w europie i będą mieli jeszcze wyższy ping.

Europejskie serwery ETSa mają łącznie 6900 slotów, gdzie EU1 od prawie miesiąca nie przekroczyło 1000 osób, a EU3 prawie zawsze (w szczytach) ma te ~1000 slotów wolnych.

Serwer ATSa ma 2000 slotów, gdzie obecnie w szczycie jest trochę ponad 300 osób.

Aż tak wam ciasno?

  • Upvote 3

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jestem na tak nie wydaje mi sie by po wprowadzeniu tej blokady na serwerze np azjatyckim było  max 300 osób tylko dużo więcej a poza tym to Euro Truck Sim i server też EU więc po co nam w szczególności turkowie którzy nawet w wirtualnej rzeczywistości fundują nam falę emigrantów i turecką plagę terroryzmu drogowego, w ogóle to graczy z turkye bym postawił przed ultimatum albo wszyscy zaczynaja grać normalnie i mOWIC PO ANGIELSKU ALBO GET OUT NA SERWER AZJATYCKI

Edited by onys1990
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
13 hours ago, [Integral] KacperPL said:

Ja jestem za. Już nawet mi się nie chce patrzeć jak mnie wyprzedza turek na autostradzie i jeszcze wjedzie na mój pas przed maską... :P

 

 

To chyba nie ma nic wspólnego z tematem. Po prostu źle ocenił odległość i wjechał przed Ciebie za wcześnie.

 

Jestem na nie.

Nie gra ich na tyle dużo, żeby ograniczać im przyjemność grania na pełnym serwerze i nie sądzę, aby poprawiło to stabilizację na serwerze.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.