Jump to content
  • 0
[DS] Kawexu

Zlecenia się nie pojawiają oraz Po wejściu do gry przenosi nas do garażu

Question

Witam, otóż mam problem taki że zleceń mi nie pokazuje, żeby było jasne mówię o multiplayer. W necie znalazłem komendę która owszem pomaga ( g_force ... coś tam .. 1 ), zmieniam profil i crash ets'a mam, włączam grę wchodzę na serwer a jestem przy garażu i mam zlecenia. Gdy dam przy tej komendzie 0 to wtedy nie teleportuje mnie do garażu po wyjściu z gry ale wtedy nie mam zleceń. Nie wiem jaka by mogła by być alternatywna naprawa tego bo szukałem rozwiązania i nic. Proszę o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Żadne rozwiązanie nie pomogło.

Samemu musiałem wymyślać jak by to naprawić. Doszedłem do tego że komenda zostaje w g_force_economy_reset 0, nie na 1. Oraz jak już nie mamy zleceń a jesteśmy w mieście to bierzemy F7 i enter by nas pomoc drogowa wzięła, nie jest to duży wydatek a bardzo nam pomaga bo znów mamy zlecenia.

Temat do zamknięcia.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Ale chodzi o to, że nie chce się nigdzie teleportować. Tylko żeby po wyjściu z gry być tam gdzie byłem i mieć zlecenia a nie same zlecenia wraz z tym ze mnie teleportuje do garażu, lub na odwrót.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Jak wejdziesz na serwer to się po prostu prześpij w hotelu albo na serwisie i tyle. A co do samej komendy pewnie coś źle zrobiłeś ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...