Jump to content

Kompilacja wypadków w ets 2 + ats timelapse sp


Wenon_PL

Recommended Posts

No no, nawet jedna osoba z Dakaru jest :D Oglądnąłem całość, trochę długie :P Generalnie jak się jeździ dużo to takie akcje to monotonia na multi ^.^ A co do timelaps to już usypiałem jak oglądałem, w sumie nie wiem po co, ale oglądnąłem XD

Link to comment
Share on other sites

Timelapse miał być krótszy ale jak to ja XD zapomniałem, że nagrywam i pojechałem na działkę kiedy się nagrywało (w myślach jak se przypomniałem tylko wyobrażenia spuchniętego dysku ;p), a że miałem wyłączony monitor to nawet nie zwróciłem uwagi, szkoda było mi tych godzin nagranych kasować więc dałem całość i dograłem drugie takie dłuższe :)  Marzy mi się nagrać z mp taki tamelapse ale tak ciężko siedzieć godzinę i co parę minut poruszać ciężarówką by nie wyrzuciło za brak aktywności ;p 

Sama kompilacja ma być długa a i tak tu nie jest tak długa jak bym chciał ;p Głównie dla tego, że częściej gram na htc vive w etsa niż na mp

Link to comment
Share on other sites

Kultura kulturą, miałaś ustąp pierwszeństwa xD ale dobrze, że się zastosowałaś :) Ja i tak wolę się zatrzymywać przy pierwszeństwie na multi, nie wszyscy jak ty egzekwują prawo drogowe w etsie co też widać tam na filmie ;p

Edited by Wenon_PL
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, masi0 said:

Własnie timelapse, w myslach czytasz xd ale sam film naprawde spoko ;)

No tak timelapse mi sie przedłużył ciutke xd szczególnie, że to z singla, z multika nawet takiej długości pewnie ciekawiej by się oglądało w zatłoczonych miejscach :)

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 hours ago, Wenon_PL said:

Następna kompilacja, powiem szczerze, że jednego delikwenta z tego video zgłosiłem i dostał bana bo serio mnie zdenerwował :)

 

 

Gościu z 8:45 lepiej jeździ na wstecznym niż 80% społeczeństwa multi, do przodu xD

Link to comment
Share on other sites

U mnie gościu chyba komara chciał zabić bo mu latał po kabinie i wpadł na barierki :P Udało mi się wyjść bez szkody ;D.

Grafika troche słaba bo karta dopiero na nastepny dzien była ale widać co i jak ;) Następne bedą lepszej jakości :]

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.