Jump to content

TruckersMP BETA: Tryb wysokiego realizmu


RaneMoro

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Tryb wysokiego realizmu
  • Opis Sugestii: Dodanie trybu wysokiego realizmu, polegającego na tym, że co jakiś czas trzeba pojechać się np. napić lub zjeść albo po prostu "pójść do klopa" :D Ale dopiero w fazie bety :P 
  • Przykładowe obrazki: Brak
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ gra stałaby się o wiele realistyczniejsza, a w końcu to symulator :) 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Seriously? :D Może nie zrozumiałem dowcipu :D

 

Zbyt wiele wymagasz w momencie, w którym na głupią możliwość sterowania położeniem kierownicy czekaliśmy od premiery... Ot realizm :D

Poza tym jak na moje to byłaby zbyt duża ingerencja w silnik gry z marnym pożytkiem :P 

 

No ale plus'ik łap

  • Upvote 1

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

^ Znając ich "zdolności" był by to zwykły pasek... chociaż nie nawet nie po prostu nowa informacja pod F7 za jaki czas masz zjeść. Kiedy nadejdzie godzina obiadu był by po prostu tekst "Naciśnij Enter by zjeść" i wtedy czas pod F7 by się wyzerował.

Edited by KOZIK PL
nie cytujemy poprzedniego postu używamy ^
Link to comment
Share on other sites

^ Popieram wypowiedź kolegi zacznijmy może nasze oczekiwania od mniej zaawansowanych rzeczy właśnie takich jak tachograf co już by nas zbliżyło do większej symulacji jazdy i mechaniki działania ciężarówki. Później można zacząć coś działać w kierunku tej sugestii takie jest moje skromne zdanie na ten moment ale też nie neguje tej propozycji. B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.