Jump to content

Multiplayer - ogólne informacje dla nowych


Recommended Posts

Cześć,

ja jestem @RaneMoro!

Z racji iż NADAL mi się nudzi, a nowi ludzie nie wiedzą co i jak jest w grze,

to tworzę multiplayerze ^^

 

1. "Policja... Jak zostać policjantem?"

Wystarczy zostać IGA (In Game Administrator - czyli administrator w grze)

 

2. "Mobilki, mobilki... Jak obsługiwać się CB-Radiem?"

Trzeba popatrzeć się do góry, aż zobaczymy wspomniane wyżej CB-Radio.

Jak się nim obsługiwać? Wystarczy kliknąć TAB a potem PPM (Prawy Przycisk Myszy)

Jak wyłączyć CB-Radio albo zmienić kanał?

Wyłączanie - "pokrętło" po lewej

Zmiana kanału - "Pokrętło po prawej" (Jeżeli chcemy wejść na kanał niższy klikamy w jego lewą część, jeżeli na wyższy to prawą)

 

3. "Pilot"

Do kupienia akcesoriów do samochodu pilota nie trzeba mieć IGA. Wystarczy być graczem :)

 

4. "Zostałem wyrzucony za brak świateł"

Włącznie świateł mijania jest OBOWIĄZKOWE od godz. 19.00 do godz. 7.00 czasu gry.

 

5. "Jak mieć białą firankę jako naczepę?"

 

 

6. "Zacina mi się gra przy podróży promem"

 

 

7. "Nie chcę dostać bana!"

A więc poznaj regulamin gry :)

KLIK

 

8. "Skoda"

Przy kupnie skody automatycznie mnie wyrzuca z serwera. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta: Wejdź na serwer EU#2 :)

 

9. "Mody"

Czy istnieją jakieś mody na MP? 

Tak, ale nie jakieś ultra-fajne np. na nowe ciężarówki :P 

Odsyłam tutaj: http://mods.wotmp.com/

 

10. "Skoda+naczepa"

"Czy jest to dozwolone?"

Nie! I nigdy nie będzie. Lepiej nie próbuj tego robić, ponieważ możesz dostać bana (chyba, że przeczytałeś regulamin :D) 

 

Myślę, że to są wszystkie najważniejsze informacje. Gdy na coś wpadniecie, to śmiało to piszcie, dodam to :) 

Pozdrawiam, RaneMoro

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam. Jestem zupełnie nowy zarówno w Ets2 single jak i multi. W singla trochę już pograłem ale z racji koniecznego downgrade'u gry założyłem nowy profil pod MP. i tu pojawia się pytanie bo wyczytałem na forum o problemach ze zleceniami i potrzebuje potwierdzenia tej informacji: Aby w pełni korzystać z multi muszę się dorobić własnego ciągnika na singlu? Automatyczne parkowanie nie działa na multi? to trochę lipa bo bez kierownicy strasznie ciężko mi idzie opanowanie tego. czyt. jeszcze nigdy mi się nie udało.

Link to comment
Share on other sites

Co do problemow ze zleceniami to dobrze jest się dorobić własnego ciągnika, gdyż zlecenia zwłaszcza na najniższych poziomach po prostu znikają z listy szybkich zleceń. O ile ktoś ma własnego trucka to może jeździć od spedycji do spedycji gdyż wtedy zlecenia z danej spedycji się pokazują, albo można wtedy korzystać ze zleceń WoTr'a. Jest też opcja resetu zleceń ale jest ona trochę skomplikowana (konsola gry, restarty gry itp). A co do parkowania to jest wyłączone autoparkowanie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.