Jump to content

Kierownica ETS2


SaTiV.

Recommended Posts

Siemanko chcę zakupić kierownicę do ETS2 ;) ( Jak zły dział to przepraszam ) Czytałem na temat trochę tych kierownic no i co.. ja chcę zainwestować 200 zł nie więcej ;p Doczytałem się że taka jest jak " Tracer Zonda " Ale to kilka lat wstecz tematy, co powiecie teraz? Opłaca się nadal kupić za taką cenę ? Czy innego coś zaproponujecie ? Czekam na wasze propozycje. Pozdrawiam Miłego dnia.

Link to comment
Share on other sites

DFGT jest głośna ale jak to mówią coś za coś, będziesz miał 900 stopni, wibracje i force feedback tego nie zaoferuje Ci żadna inna kiera w tej cenie. Niestety kierownica do kupienia tylko z drugiej ręki została wycofana ze sprzedaży i nowych już nie uświadczysz. Ci co sprzedają jako nowe to ściema bo okres gwarancyjny na pewno nie ma 24 miesięcy i zapewne jest to towar po prostu powystawowy. 

Link to comment
Share on other sites

Hallo, hallo jeszcze jedno, gdybym pojechał na miasto i chciałbym kupić w media czy gdzieś indziej? opłaca się czy jednak z tego allegro?, bo tak tez to myślę że  bym na miejscu zobaczył co i jak z tym jest ?

Link to comment
Share on other sites

Zaczynałem na Driving Force GT bardzo dobre jak byś kiedyś szukał coś lepszego to G27 b. dobra miałem przez rok, Jak cie stać i chcesz ładnie wykończoną kierownice to G29 obecnie na takiej śmigam... Polecam

 

DFGT troche głośna ale bardzo dobrze działa szkoda ze nie ma manuala ale to wiadomo kosztuje troche wiecej...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.