Jump to content
Claros

Durmazlar Lojistik - Stüdyo (MEMORIES)

Recommended Posts

Fotoğraflar gerçekten çok güzel, ancak fotoğrafların güzelliğinden ziyade ekip olarak disiplin ve özverili ekip çalışmanız gerçekten görmezden gelinecek ya da diğer oluşumlara göre azımsanacak düzeyde değil. Gerçekten mükemmel bir ekip çalışması ve düzenin mevcut olduğu her karede göze çarpıyor. Hem size, hem de ekibinizde bulunan tüm üyelere başarılar dilerim, yolunuz açık olsun.

• Like 1

@izm07 teşekkür ederim Murat , mesajını yeni gördüm. Çok çaba sarfettik neler çektiğimizi yönetim kadrom bilir , oyunu oyun olarak hiç bir zaman görmedik, kimilerine göre de belki abarttık ama meyvesi bu fotoğraflar işte.

• Like 1

Guest Twitch.Tv/HopeLife

#Durmazlar Diriliyor mu? :D  Başarılarınızın Devamını Dilerim.

Guest Hapton

Durmazlar Lojistik İsmini Duymuştum Birkaç Kişiden Güzel Olduğunu Söylediler. Fotoğraflar Ve Siz Güzel İnsanlar Bu Durumu Kanıtlıyor. Başarılarınızın Devamını Dilerim.

Selamlar, Medya  konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği  Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. Lütfen aktifleştirmek istediğiniz zaman PM yoluyla bana ulaşmayı unutmayın. İyi günler dilerim. 

//Locked and moved to Arşiv due to inactivity

• Create New...