Jump to content

Nowa posada - Pilot


SarnaMC

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Dodanie nowej rangi w grze - Pilot
  • Opis Sugestii: Ranga pilot jako jedyna posiadałaby dostęp do scout na serwerze EU1. Byłaby to ranga odpowiedzialna za ochronę oraz pomoc w organizacji konwojów. Przykładowo, firma AAA planuje zrobić konwój w dniu XX, więc pisze do jakiegoś pilota, lub po prostu na forum i prosi o obstawę. Pilot taki, poza możliwością jazdy scoutem, posiadałby także uprawnienia do blokowania skrzyżowań, komendy /repair [id] która naprawiałaby uszkodzonego uczestnika itp. Rangę można będzie uzyskać poprzez złożenie podania na forum, gdzieś w odpowiednim dziale. 
  • Przykładowe obrazki: Nie posiadam
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Ponieważ wydaje mi się, iż rozwiązałoby to problem ze scoutami a jednocześnie bardzo urozmaiciłoby grę na EU1, pozostawiając ją dalej realistyczną, a nawet zwiększając stopień jej realistyczności. Jeżeli to rozwiązanie się sprawdzi można by też zrobić tak na EU2 w przyszłości :D
Link to comment
Share on other sites

1) Zaufany członek ekipy truckersmp?

2) Proponowałbym aby to spedycje zgłaszały swoich ludzi, na przykład każda spedycja swojego pilota. Raczej w spedycji trolli nie trzymają :D

3) Wiem, wiem, było mnóstwo postów już na ten temat... ale mi chodzi tylko o "blokowanie" w granicach rozsądku :D Ale akurat bez tego się obejdzie, chodziło mi raczej o pilotów tak jak to jest w życiu codziennym. Pozwalam sobie zacytować:

Quote

Pilot drogowy – osoba upoważniona do wydawania poleceń i sygnałów uczestnikom ruchu drogowego odpowiedzialna za bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz minimalizację utrudnień w nim w czasie przejazdu pojazdu nadgabarytowego.

No i mi chodzi własnie o takie BF-3 :D  Przykładowa sytuacja, jedzie konwój, skrzyżowanie, z prawej strony nadjeżdża pojazd, pilot z tagiem "Convoi security" zatrzymuje pojazd, mówi osobom w konwoju że mają zrobić większą przerwę i wpuszcza w odpowiednim momencie pojazd dając mu informacje przez micro itp :D

Link to comment
Share on other sites

Skoro nawet Policja nie może blokować dróg (bo nie może w grze), to dlaczego piloci by mieli mieć? I w sumie tak jak @KOZIK PL napisał, nie ma osób do robienia takiego czegoś. Chętnych byłoby (pi*oko) ~1000, a samego zespołu jest około 80 ludzi, po za tym sama kwestia weryfikacja aby trole się do tego nie dostały... Niemożliwe na tą chwilę.

  • Upvote 4

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.