Jump to content

singiel i multi


matis100

Recommended Posts

Mam taki problem że ets2mp działa mi świetnie, ale w momencie gdy wchodzę na konto na którym grałem w ets2mp nagle gra się zacina a menadżer zadań mówi że gra nie reaguje. Proszę pomóżcie. Dodatkowo mam problem z przepływaniem do Wielkiej Brytanii i Skandynawii.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Najlepiej mieć oddzielny profil do singla oraz do multi. Bo mogą się gryźć. Co do problemu spania i przenoszenia albo czekaj aż gra ruszy. Możesz też odinstalować sterowniki karty graficznej usuń je potem pobierz na nowo i zainstaluj. W grze się przenieś lub przepłynąć i czekaj aż gra zalapie. Ostrzegam bądź cierpliwy

Link to comment
Share on other sites

^ Ale ja nie mówię że to wina komputera tylko że save musi się synchronizować z grą na multi. A komputer tutaj odgrywa role ile musiał będzie czekać jak ma dobry komputer aby własnie ten save się zgrał z multi to po 5 min mu sie odlaguje może nawet wcześniej, natomiast jak gorszy to nawet może czekać z 20 min.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.