Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Sebepsiz Yere Ban ve Surekli Reddetme

Guest

Recommended Posts

İyi Günler.

Mario isimli yabancı admin beni europortta 3 kez ardarda kickledi. sebebi ise useless traffic imiş. fakat ben skoda arabamla ingiltereye gitmeye çalışırken kicklemeye başladı. en son europorttan rotterdama döneyim diye girdim yine kickledi ve 3 ay ban yedim bu şahıs yüzünden.

o anlık sinirle ban appealda biraz saygısız konuştum. aradan 2 ay geçti ve tekrar banın kaldırılması için appeal açtım. bu seferde  Your appeal was rejected. dedi. bunu demesi yanlış değilmi? önceki karardan dolayı tekrar reddediyor. ama sistemde böyle bir özellik varki tekrar ban appeal açabiliyorum. ama bu şahıs yine  Your appeal was rejected.  diyor. gerekenin yapılmasını istiyorum. sırf uk gideceğim diye kick yedim, yetmedi tekrar girdim yine yedim bu sefer 3. kez girdim rotterdama gitmek için ve tekrar kicklenip 3 ay uzaklaştırıldım. 24 ağustosta bitiyor banın süresi. benim uyuz olduğum şey bu Mario isimli admin'in bana yaklaşımı ve sırf inatlığına banı itirazını reddetmesi.

uzun lafın kısası sırf europorta gidip geldim, kickten sonra girdim diye beni banladı. ardından ban appealda sinirlenip yazdım. ARADAN 2 AY geçmesine rağmen 1. ban appealdan yola çıkarak 2. ban appeal içeriğini okumayıp bana "Your appeal was rejected "

demesi. şimdi tekrar ban appeal açtım 

yetkili adminlerden rica ediyorum bu konu hakkında birşey yapılsın.

1.appeal http://truckersmp.com/tr_TR/appeals/view/13542

2.appeal http://truckersmp.com/tr_TR/appeals/view/21775

3.appeal(şuanki) http://truckersmp.com/tr_TR/appeals/view/23383

gereksiz yere bir adminin bana olan gıcıklığından dolayı banım kaldırılmıyor. ve yüklediği youtube videosunda sadece 1 anlık görüntüm var onda ise kicklenmeden önceki ingiltereden dönüşüm ve rotterdama gidişim.

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by gsserhat
Updated.

Merhaba, @gsserhat,

İlk olarak ban durumunuz asla ve asla bu konu altından olumlu sonuç almaz. Bunun için  .Admin tarafından verilen karar size uygun gelmediyse  [email protected]  adresinden Ceza İtirazınızın linkiyle beraber şikayet edebilirsiniz. Kısacası olayı  feedback'e taşımanız gerekiyor. Olayı  feedback'e taşıdığınız zaman türkçe yazabilirsiniz. 

Gereksiz trafik yapmışsındır oda bundan dolayı kicklemiştir seni tekrar görünce de ban atmıştır muhtemelen. Ban geçmişinden dolayı cezan da 3 ay olmuştur.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Buyrun. Bu troll adminin davrmışları ve tehditleri 

R3aqRZ.png

Bunun gibi adminler alınmamalı yada kovulmalı. Kendisine diyorum neden kickledin haksız diye herif hala dinlemiyor. Sırf gıcıklığına yapıyor. Gelmiş bird tehdit ediyor bidahakine banını uzatırım diye. Bu kişi hakkıbda şikayetim var ve yetkili kişilere söylüyorum gereken yapılsın. Burd haksız ban var. Bu şeref yoksunu şahıs beni biryere gitmekten alı  koydu resmen. İngiltereye gidiyorum kick tekrar gitmeye çalışıyorum kick. Bu sefer gitmeme izin vermediğinden rotterdama geri dönüyorun kaldım europort kavşağında yine kick. Bu banın anlamı nedir biri açıklasın? Biryere gitmekten alıkonunmuşken ben ne yapayım? Veya şöyle düşünün. Paranız yok garaj 1 tane var ama gitme lüksünüz yok. Yolda kaldınız sürekli kickleyorsunuz geri gidemiyorsunuz bile. Bu ban haksızdır ve bu banı uygulayan admin trolldür. Sırf gıcıklığına ban appeal reddediyor ve tehdit ediyor.

Adminin yüklediği videoda kicklendiğim bile gözükmüyor. Birde yaklaşımına bakın. Şimdi ben ne yapayım? Bu admin dediğim kişiye küfretsem yeridir. Banımın kaldırılmasını istiyorum. Hak yiyenlere hakkımı helal etmiyorum

Edited by gsserhat

Boşuna parmaklarını yorma itiraz sürekli rededilecek. Ban geçmişin uzun.

Kicklendiğin zaman F7 yapabilirdin 3kere kicklemiş zaten hata sende sürekli itiraz açıp admini meşgul ettiğin için ban süresini uzatırım demiş.

Öncelikle admine "insan" gibi davranıp aşağılamayı bırakmaya ne dersiniz? Bu arada burada sarf ettiğin aşağılamalar da cezanızın uzamasına sebep olabilir.

Bu bir kenara eğer haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız  [email protected] adresine durumunuzu, kanıtlarla beraber düzgün bir dilde yazılarak anlatan bir mail atabilirsiniz.

Son olarak şu "Türk karşıtı admin" zırvalığını da lütfen bırakınız. Mario'yu tanırım kendisi en efendi en delikanlı adamdır.

• Upvote 1

karşı tarafa amsterdam ve calaisten de geçebilirdin ;) sırf gereksiz trafik yapmak için girmiyorsanız EP ye ben de bişe bilmiyorum. admin seni 3 defa kickleyip girme diye uyarıyor inat etmenin anlamı yok. Bende orda bi defa kicklenmiştim düzgün kullanmama rağmen ses etmedim dedim bir bildiği var illaki girdim oyuna başka şehirden oyunuma devam ettim. zorlamanın anlamı yok

Her haksız yer kicklendiğinde girmezsen oyunu oynamanın ne anlamı var? Kurallara uyuyorsun millete çarpmıyorsun bloklamıyorsun. Sırf yolda gidiyorsun diye kickleniyorsun. Artık bişey demeyeceğim, böyle nedenlerle insanları banlayacaklarına azcık oyunda sesle yada yazıyla küfredenleri banlamaya çalışsınlar. Ayrıca admin tarafını tutanlarda belli oldu bu sayede.

1 hour ago, gsserhat said:

Her haksız yer kicklendiğinde girmezsen oyunu oynamanın ne anlamı var? Kurallara uyuyorsun millete çarpmıyorsun bloklamıyorsun. Sırf yolda gidiyorsun diye kickleniyorsun. Artık bişey demeyeceğim, böyle nedenlerle insanları banlayacaklarına azcık oyunda sesle yada yazıyla küfredenleri banlamaya çalışsınlar. Ayrıca admin tarafını tutanlarda belli oldu bu sayede.

Kardeş anlamamak için inatmı ediyorsun?????

• 2 weeks later...
9 hours ago, deathsoul said:

gsserhat ne yazsan boş kardeşım bu herifler hep admini pohpohlar her yerde bu böyle maalesef.senin durumunda benımle aynı .sen en iyis bırak oyunu prim verme bunlara ben oyle yapacam şahsen.çocuk admınlerle ve böyle ınsanlarla dediğin  giib çok zor herkese yetki vermişler olacağı bu tabi.. haklı veya haksız çok kişi banlayıor her gun... ve ban itirazlarıda senın dedıgın gibi tek kısa bir cümle ile hep reddediliyor.Allah bunları islah etsin

3 aylık banını sınırsız olarak düzelttim. Hakaretler için teşekkürler.

• Upvote 2

Merhaba;

TruckersMP yönetimi her zaman kullanıcıların geri dönüşlerine önem vermektedir.

Bu yüzden kullanıcıların istekleri, şikayetlerini , görüşleri iletebilecekleri bir sistem oluşturuldu.

Eğer bir şikayetiniz varsa [email protected] adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

• 1 month later...
On 07.08.2016 at 6:04 PM, gsserhat said:

Merhaba @gsserhat. Haksız yere ban yememişsiniz, Europort yolu kalabalıkken gereksiz trafik yaratmak yasaktır. Admin üç kez aynı hatayı yaptığınız için size üç şans tanımış ancak ısrarla devam etmiş ve banlanmış, üstüne itirazınızda saygısızca konuşmuşsunuz. [email protected] adresine saygı çerçevesinde itiraz etseydiniz böyle sonuçlanmazdı diye düşünüyorum.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.