Jump to content

Zakaz niezrozumiałych liter w nicku


MakJag

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zakaz niezrozumiałych liter w nicku
 

Opis Sugestii: Chodzi o to, by gracze, którzy w nicku mają jakieś dzikie znaki typu z języka tureckiego, albo chińskiego, nie powinni mieć wstępu na serwer. Bardzo utrudnia to komunikację, albo złożenie skargi na takiego delikwenta, bo nie da się go odnaleźć na STEAM. Moim zdaniem dozwolone powinny być tylko znaki podstawowe, ewentualnie też polskie.
 

Przykładowe obrazki: Tutaj filmik, jak taki "mistrz" kierownicy wymusił mi pierwszeństwo, a potem zepchnął na skrzyżowaniu i nie mam jak na niego złożyć skargi, bo nie mogę go znaleźć na STEAM.

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?  Nie widziałem takiej propozycji, chyba, że coś przeoczyłem, za co przepraszam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z nowym oknem graczy dookoła Nas i widocznymi profilami Steam tych osobników będzie prościej. Niemniej jednak jestem jak najbardziej za zablokowaniem wszelakich znaków diakrytycznych. Rosjanie tylko i wyłącznie piszą cyrylicą niezrozumiałą dla Nas, gdyż mamy dziwne krzaczki bez ładu i składu. Inne narodowości też mają różne znaczki. Blokada powinna dotyczyć nicków jak i chatu. Powinny być dozwolone tylko i wyłącznie litery a-z wraz ze wszystkimi znakami dodatkowymi (!@#...). Nie ukrywam, że byłem bardzo zniesmaczony, gdy jeden z game adminów miał w swoim nicku same krzaczki i nawet nie było szansy znaleźć go na Steam czy napisać prywatną wiadomość.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.