Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problem z zalogowaniem do Multi


misiek28

Question

Witam. Mam problem z połączeniem sie ETS 2 MP , a sprawa wyglada tak . Uruchamiam Euro Truck Simulator 2 MultiPlayer wpisuje dane konta wybieram serwer EU1 . wybieram profil który stworzyłem do MP i wczytuje aż nagle pokazuje się błąd, że jest złe hasło. Nie wiem co mam robić tutaj zalogowałem za pomocą tego samego hasła co w grze i tutaj nie ma problem. Co może być przyczyną ? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jeżeli możesz się zalogować na stronie ets2mp.com to w Launcherze nie powinieneś mieć żadnego problemu. Owszem, występowały w ostatnim czasie problemy z zalogowaniem się (i nie tylko), ale w takim przypadku otrzymujemy inną informację, a nie informację o błędnym haśle czy loginie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Załóż nowe konto wprowadzając taki sam email i hasło (musisz założyć nowy email, który później nie będzie Ci potrzebny).

Email i hasło zrób bardzo proste, np. 123456789

 

Wtedy spróbuj się zalogować.

Jeśli nowe konto zadziała to źle wpisujesz email lub hasło, ewentualnie nie aktytowałeś konta ale to jest mało prawdopodobne. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.