Jump to content
  • 0

Usuniecie Acc / Ogranicznik predkosci


ANTRANS Bartus

Question

Cześć. 

Mam 2 problemy otóż jeden z nich polega na tym, że po reinstalu systemu stracilem swoje konto w grze, to znaczy konto ciagle mam ale postac na nim zniknela. Jest mozliwosc jakos ja przywrocic?

 

Problem drugi dotyczy ogranicznika predkosci do 90km/h. 

http://ifotos.pl/zobacz/201607172_apheeas.jpg

Niby ogranicznik predkosci jest wylaczony ale z tym kwadratem nie mam zadnej interakcji czyli nie moge go nawet zaznaczyc, przywracanie ustawien domyslnych nie pomaga. Z gory mowie ze gre mam orginalna kupiona na Steam ;>

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 2

1. Obecnie zapisy gry zapisują się na dysku, nie są synchronizowane ani ze Steam, ani z WoTr, także jeżeli ich nie skopiowałeś na własną rękę i zrobiłeś format - to nie ma możliwości ich przywrócenia. Jeżeli jednak nie robiłeś formatu a zainstalowałeś obecny system na poprzedni to istnieje szansa, że poprzednie pliki systemu w tym Twoich dokumentów znajdują się w lokalizacji C:\Windows.old\

 

2. Biorąc zlecenia z WoTr niezależnie od serwera oraz ustawionego ogranicznika w ustawieniach, ogranicznik jest włączony zawsze.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.