Jump to content

Problem z łączeniem


Maci3gPL

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Całuję rączki, ale tylko Paniom.

Jest dość późno nie mogę, nie mam siły aby szukać tematu podobnego, jeżeli taki jest to proszę o wybaczenie mi i podanie linka.

A więc drodzy przyjaciele, oraz przyjaciółki! Mój problem polega na tym, że przy próbie łączenia z serwerem pojawia mi się ten błąd:

 

tkogs2.jpg

 

Dodam, iż problem ten istnieje się od dłuższego czasu... Komunikat pojawia się przy każdej próbie łączenia się z serwerami Europejskimi, lub Amerykańskim. Na multi gram od wakacji, nigdy wcześniej się to nie pojawiało i nie zmieniłem internetu w ostatnim czasie. 

 

Całuję i pozdrawiam,

Maci3gPL

Link to comment
Share on other sites

Problem występuje ze wszystkimi serwerami (EU #1, EU #2, US #1) o każdej porze? Nawet teraz?

 

Z EU #1 problemu podłączyć się nie powinieneś w tej chwili, gdyż jest ponad 450 slotów wolnych. W godzinach największego oblężenia 15:00-01:00 gdy serwer jest pełny powyższa informacja jak na screenie dość często występuje z powodu zapchania serwera.

 

Z EU #2 natomiast były jakieś problemu z połączeniem i możliwe, że nadal są (patrząc na Twój przypadek). Nie wiem jak się to rozwinęło, musiałbym poszukać wątku w angielskim dziale.

 

A co do US #1 to jak dotąd nikt specjalnie nie żalił się aby miał problemy z połączeniem.

 

 

Powiedz jeszcze jakiego masz dostawcę internetu (jakiś gigant, czy osiedlowy kanciarz, a może bezprzewodowy)? Jeżeli masz problem z dostępem do wszystkich serwerów to może być wina przyblokowanego łącza.

 

Patrząc na Twój profil widzę, że złapałeś bana w sierpniu, pytanie podstawowe się nasuwa, czy możliwe jest, że to właśnie on tutaj broi Tobie i nie pozwala Ci wejść. W sierpniu jeszcze nie było obecnego systemu banicji i wiele osób zbanowanych właśnie takie komunikaty dostawała. Teraz niby podczas logowania powinna Ci się wyświetlić informacja jeżeli ban byłby aktywny, ale nie wiem jak się to ima do banów np. z sierpnia. Tutaj musiałby się ktoś z góry wypowiedzieć.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Halo, halo!

Teraz próbowałem połączyć się z serwerami to o 11:35 działa mi EU #1 i US #1, natomiast EU #2 w dalszym ciągu nie działa. Wcześniej nie działały mi serwery, być może dlatego że próbowałem połączyć się godzinach szczytu. Dziś również spróbuje między 15-18.

 

Internet mam z orange.

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.