Jump to content
  • 0

[Problem] Wejście


barthez16

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wydaje mi się, że chodzi tutaj o zalogowanie do złego konta Steam. Jeśli mowa o Twoim koncie TruckersMP, z którego piszesz @barthez16 to na 100% jestem pewny, że jesteś zalogowany na inne konto Steam. Dlaczego? Oto konto Steam przypisane do Twojego konta TruckersMP, jak widać ostatnio w ETS2 grano 14 kwietnia, obecnie mamy lipiec więc ciężko aby Steam nie zarejestrował tego, że próbowałeś grać na MP w zeszłym tygodniu.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 12.07.2016 at 6:27 PM, WooQash said:

Wydaje mi się, że chodzi tutaj o zalogowanie do złego konta Steam. Jeśli mowa o Twoim koncie TruckersMP, z którego piszesz @barthez16 to na 100% jestem pewny, że jesteś zalogowany na inne konto Steam. Dlaczego? Oto konto Steam przypisane do Twojego konta TruckersMP, jak widać ostatnio w ETS2 grano 14 kwietnia, obecnie mamy lipiec więc ciężko aby Steam nie zarejestrował tego, że próbowałeś grać na MP w zeszłym tygodniu.

A Mozna prosić lub da się odzyskać dane logowania? W Sensie login. Bo hasło raczej znam tylko nie znam loginu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
22 hours ago, KOZIK PL said:

napisz zgłoszenie do supportu przypomnimy email na który rejestrowales konto lub zmienimy ci email. http://support.truckersmp.com/

Najlepsza by była zmiana E-Mail. Ponieważ dane do konta mam, lecz nie moge się dostać z powodu kodu co się wpisuje do steam. + Zgłoszenie do Supportu już napisane.

Edited by barthez16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.