Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

0.2.1.0.0 ve Mighty Griffin Tuning Pack Sorunları

TANIL

Recommended Posts

Arkadaşlar oyunda yeni yamadan sonra ( 0.2.1.0.0) senkronizasyon tamamen gitti bende , tüm oyuncular yollarda aşırı lag varmış gibi ileri geri hareket ediyor, yoksa sadece bende mi oluyor bilmiyorum. Ayrıca Mighty Griffin Tuning Pack satın aldım efsane bir Dlc olmuş hiç lafım yok ama oyun fps olarak çok kötü oldu, Oyunu tamamen full ayarlarda oynuyorum ve dış kameradan sürerken 100 fps üzeri alıyorum iç kameraya geçince 30-45 arasına düşüyor ve ızgara taktığım ışıkları benden başka kimse görmüyormuş bende diğer oyuncularınkini görmüyorum ve tepe lambaları aynı şekilde görünmüyor kimsede. Bu yaşadığım sıkıntıları sadece ben yaşamıyorumdur umarım. Şimdiden teşekkürler , iyi forumlar..

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by LIGHTOFGOD
Updated.

Lag konusunda yalnız değilsin. Hatta şimdi bir video yüklüyorum orada bütün oyuncular ileri geri salınarak gidiyorlar. FPS konusunda ise ben gene kabin içinden, eskiden aldığım FPS değerini alıyorum.

• Upvote 2

17 minutes ago, EliteGamer0611 said:

Lag konusunda yalnız değilsin. Hatta şimdi bir video yüklüyorum orada bütün oyuncular ileri geri salınarak gidiyorlar. FPS konusunda ise ben gene kabin içinden, eskiden aldığım FPS değerini alıyorum.

Kabin içi fps düşüşü Mighty griffin Dlc sinden sonra oldu , sizde dlc li halinde mi aynı fps değerlerini alıyorsunuz yoksa dlc siz mi ?

1 hour ago, Suleyman.53 said:

benim fps de de sıkıntı yok. ama lag konusu bende de var herkes bi ileri bi geri gidiyo hareket halindeyken. yanlız bilmeniz gereken fps yi modifiye paketi değil bayrak dlc si düşürüyor. onu kapatın öyle girin. 

0.2.1.0.0 da bayrak dlc si fps sorunu giderildi deniyor ama zaten çıkarmıştım yinede ne olur ne olmaz diye ama kabin içine geçince gözle görülür bir fps düşüşü oluyor ,çözemedim hala nedenini

5 hours ago, Jesteriaz said:

Kabin içi fps düşüşü Mighty griffin Dlc sinden sonra oldu , sizde dlc li halinde mi aynı fps değerlerini alıyorsunuz yoksa dlc siz mi ?

Hem DLC li hem de DLC siz versiyonlarında aynı FPS yi alıyorum.

• Upvote 1

1 hour ago, Jesteriaz said:
57 minutes ago, Suleyman.53 said:

anladım benim diyeceklerim bu kadar ek olarak ekran kartını güncelle bir de silip yüklemeyi dene ets yi düzelir inş.

teşekkürler ilgin için , güncelleme olaylarını hiç aksatmam, bakalım belki oyunun kendi güncellemeleriyle düzelir 

Hayır fps düşse herkesde sıkıntı olmaz, senkron sorunu var güncelleme çıktı düzelmiş olması lazım.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.