Jump to content

Oyundan anlıyorum diyenler ilgilenirse sevinirim.

lossy34

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle herkese SELAMIN ALEYKÜM. Oyunu yaklaşık 1 yıl önce satın aldım, troll çarpma vs. bunlar yüzünden oyunu bıraktım fakat kullanıcıların kontrol altına alındığını duyunca tekrar başlamak istedim ve 4 gün önce oyunu indirdim ve indirdiğime pişman oldum. Sebebi ise sürekli server bağlantısı gidiyor (internetim hiçbir şekilde yavaş değil.) (veya modemim bozuk değil.) (veya bilgisayarımda bir problem olması imkanı yok servisten harddisk değiştirilerek geri geldi.) (oyunu en az 20 kere silip yükledim.) bana bunlar haricinde ben sorununu biliyorum diyecek bir arakadaş var mıdır ?

Tam olarak sorunu şöyle anlatayım ; 

Yük aldım yola çıkıcam bir anda herkes donuyor

Rotterdama gidiyorum ve rotterdam bomboş ki rotterdam gibi bir yerin boş olma imkanı yok diyorum, "y" tuşuna basıp birşeyler yazıyorum ve yazdıklarım gitmiyor.

Sol altta bağlantınız koptu vs. herhangi bir şey dahi yazmıyor.

Sadece yolda giderken veya oyuna yeni girdiğimde herkes donuyor araçların sadece tekeri dönüyor ve ben yoluma devam edebiliyorum.

Bu konu hakkında defalarca ticket attım babacanlar ama cevap alamadım.

Bir yanlışım varsa affola sevgi ve saygı içerisinde konuyu yanıtlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim hepinize.

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by LIGHTOFGOD
Updated.

1 hour ago, lossy34 said:

Arkadaşlar öncelikle herkese SELAMIN ALEYKÜM. Oyunu yaklaşık 1 yıl önce satın aldım, troll çarpma vs. bunlar yüzünden oyunu bıraktım fakat kullanıcıların kontrol altına alındığını duyunca tekrar başlamak istedim ve 4 gün önce oyunu indirdim ve indirdiğime pişman oldum. Sebebi ise sürekli server bağlantısı gidiyor (internetim hiçbir şekilde yavaş değil.) (veya modemim bozuk değil.) (veya bilgisayarımda bir problem olması imkanı yok servisten harddisk değiştirilerek geri geldi.) (oyunu en az 20 kere silip yükledim.) bana bunlar haricinde ben sorununu biliyorum diyecek bir arakadaş var mıdır ?

Tam olarak sorunu şöyle anlatayım ; 

Yük aldım yola çıkıcam bir anda herkes donuyor

Rotterdama gidiyorum ve rotterdam bomboş ki rotterdam gibi bir yerin boş olma imkanı yok diyorum, "y" tuşuna basıp birşeyler yazıyorum ve yazdıklarım gitmiyor.

Sol altta bağlantınız koptu vs. herhangi bir şey dahi yazmıyor.

Sadece yolda giderken veya oyuna yeni girdiğimde herkes donuyor araçların sadece tekeri dönüyor ve ben yoluma devam edebiliyorum.

Bu konu hakkında defalarca ticket attım babacanlar ama cevap alamadım.

Bir yanlışım varsa affola sevgi ve saygı içerisinde konuyu yanıtlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim hepinize.

internetine bir hız testi yapıp sonucu atar mısın ?

• Upvote 1

Süleyman arkadaşımın dediği gibi hız testi sonucunu ve bilgisayar özelliklerinizi alabilir miyiz? Bazen bilgisayar iyi olsa bile bazı teknik sebeplerden dolayı oyun sorunlu çalışabiliyor.

• Upvote 1

İlginiz için teşekkür ederim aracımı yıkatmaya çıktım eve geçince internet hızı testini atacağım.

pc özellikleri ;

4 gb ekran kartı nvidia gtx bilmem kaç

8 gb ram intel core i7 işlemci w10/64 bit

17 minutes ago, DeaDGamerZ said:

SELAMUN ALEYKÜM BENİM Bİ SORUNUM VAR GÜNCELLEME UYARISI VERİYOR İNDİRİYORUM FAKAT ACILMIYOR UYARI VERİO VİRİSLÜ FALANMIDIR ACABA ACILMIO

Merhaba, @DeaDGamerZ

İndirdiğiniz multiplayer'in dosyasında, asla ve asla virus olamaz, çünkü herkes aynı dosyayı indirdi ve virus'ün adı bile geçmedi. Bunun için virus programını geçici olarak kapatman gerek ve modu tekrar indirin. :)

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.