Jump to content

TruckersMP Lietuvos bendruomenė


KizaKaS

Recommended Posts

 

 

logo.png
 

Sveiki mieli vairuotojai,

Turiu jums gerų žinių, kaip kam jau žinoma jog pagaliau startavo "TruckersMP" svetainė bei teamspeak serveris kūris skirtas būtent bendrauti vairuotojams.
Kad ir kaip daug laiko skiriu svetainei, bet vis tiek visko nespėju vienas padaryti, tad nusprendžiau jog "TruckersMP" Lietuvos bendruomenės svetainei reiktų papildomų administratorių ir moderatorių, dėl posto į administracija bei moderatorius prašome rašyti į skype: TheTaimerXTCZ arba tiesiog susiraskite manę per steam "TheKizaKa" taigi ilgai lauktas momentas atėjo, pagaliau išaiškės kiek iš tiesų yra Lietuvių fūristu bei šio žaidimo gerbėjų. :)

Svetainė yra vis dar tvarkoma savaitės bėgyje turėtu būti viskas parengtą, bei pilnai turėtu veikti visi puslapiai ir t.t.

Svetainė: http://truckersmp.lt/
TeamSpeak: 185.80.129.2
Steam grupė: http://steamcommunity.com/groups/truckersmp_lt
Facebook puslapis:https://www.facebook.com/Truckers-MP-LT-1745899255654423/

Link to comment
Share on other sites

On 2016-07-07 at 5:44 PM, Palaidunas said:

Pirmos svetainės pavadinimą duok jeigu gali. Neprisimenu jau.

Panaikino del neaktyvumo :( Nenoriu pasirodyt toks pesimistas bet man atrodo kad tas pats nutiks ir siai svetainei... nebent jau pasireklamuosit neblogai

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked, unlocked and locked this topic
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.