Jump to content

Yeni dlc ile efsane scania

Suleyman.53

Recommended Posts

2 hours ago, Mustifbk said:

Mercedes'e de çıkarmı sizce ?

Merhaba, @Mustifbk ,

Bu konu hakkında Scs Software hiç bir bilgilendirme yapmamıştır, Scania DLC'sini zaten daha önceden duyurmadan direct çıkardı, süpriz bir gol olarak. Diğer markalara'da çıkacağı şuan için söz konusu değildir, şuan ne desek yalan bir bilgi vermiş oluruz, ama Scs Software'i sosyal medya ağlarından takip ederseniz eğer daha erken bilgiye sahip olabilirsiniz, çıkıp çıkmayacağına dağir. :)

Scs Software Facebook,

Scs Software YouTube,

Scs Software Blog,

Euro Truck Simulator 2 Facebook,

11 hours ago, Mustifbk said:

tamam kardşeim ben orda sadece sordum belli değil yani de ben ayın 7 sinden beri banlıyım kimse yardım edemezmi http://truckersmp.com/tr_TR/appeals/view/19851 itirazda ettim

İtiraz ettiyseniz eğer maalesef daha fazla bir durum gerçekleştirlemez, admin sonucunu beklemekten başka çareniz yok maalesef.

1 hour ago, Mustifbk said:

admin hiç bakmıyor mübarek banlamasına banlıyor sonrasına bakmıyor benden başka bir kişiyede 1 saatlik olan ban'ı 2 gün atmış 

Yasaklanma ve adminlerle ilgili sıkıntın varsa başka konu aç orta tartışalım. Konuyu gereksiz yere çekiyorsun.

Süleyman suçum kasıtlı ramming diyor türkçesi ve ben ters yöne girdim yanlışıkla sonra kendi şeridime geçmek için yer ararken karşıdan tır geldi sinyal verdim ama yinede üstüme sürdü kafa kafaya giriştik onun tırda birşey olmadı o tamirhaneye gitti sonra benim dorse çarpmanın şiddetiyle bariyerin üstüne çıktı ama yoluda kapatacak şekilde sonra 3 tır geldi 2'si biri rus türk hatta birisinin ismi CübbeliAhmetHoca yazıyordu sonra rus olan sonra yolu açmak için dorseme vurup vurup duruyordu o anda ne olduysa adminide görmedim hiç ban attı 21 temmuz Saat:13:09'a kadar

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.