Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problém s invalid email or password


nickercz

Question

Dobrý den mám problém přihlásím se na truckersmp stáhnu si novou verzi truckersmp.Dám email a heslo samozřejmě si ho napíšu do poznámkového bloku a překopíruje ho do loginu a vyskočí na mně hláska invalid email or password.Tak si říkám že jsem heslo asi špatně zadal na truckersmp se odhlásím použiju stejné heslo a jdeto.Omlouvám se že nepíšu na support ale moje angličtina není na takové úrovni.

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Heslo máš vytvorené len z písmen / čísel? 

 

Používaš family sharing?  

 

Vidím, že si sa registroval už 30 Novembra, nie je možné, že používaš iný e-mail na logovanie?

 

Môžem ti prípadne ten email / heslo zmeniť, len najprv by som to rád skúsil vyriešiť bez toho.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
15 hours ago, Burner said:

Heslo máš vytvorené len z písmen / čísel? 

 

Používaš family sharing?  

 

Vidím, že si sa registroval už 30 Novembra, nie je možné, že používaš iný e-mail na logovanie?

 

Môžem ti prípadne ten email / heslo zmeniť, len najprv by som to rád skúsil vyriešiť bez toho.

 

 

Jsme retard používám hačky takže.:D Stačí to zadat bez česke diakritiky a potom to funguje bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.