Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Ja niestety nic nowego nie powiem bo wiem tyle co wszyscy użytkownicy. To czy należy czy nie czy współpracuje mocniej czy nie tego raczej nie dowiemy się. Ale masz racje SCS zrobi to na SP a później administracja będzie się musiała uporać z reportami itp. Moim zdaniem fajnie ze to dodadzą tylko pytanie czy będzie sens to wprowadzić na multi.

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

Scouty były tworzone pod mp nie przez SCS, a tu chodzi o gabaryty tworzone przez SCS, a jak wiadomo nie jest twórcą multiplayera to bardziej niz pewne jest to, że będzie robić to pod singla.

To co napisał @elot360PL i @Majster.

Jak gabaryty to tylko pod singleplayer, bo na multi to byłyby tylko większe problemy niż jakakolwiek przyjemność, niestety :(.

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie skoro były jakieś filmy z tych gabarytów to chyba jest jakaś pewność że to się pojawi, co nie? Z takich tandemów nigdy filmu nie było, więc wiecie :P

Nie wiem czy jest sens poruszać ten temat, ale jeśli ponadgabaryty byłyby potwierdzone to jeśli racjonalnie się zastanawiać nad nimi, to w jaki sposób można by było rozwiązać pewny problem widoczności tych gabarytów przez graczy którzy nie posiadają takiego DLC. Czy w rachubę wchodziła by opcja z serwerem na który można wejść tylko jeśli ma się to DLC?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem przydałby się w grze hol. (albo chociaż mod na hol) gdyż jechałem scoutem z duisburg do calais i nagle skończyło mi się paliwo (a stacja bęzynowa była ledwo 10 metrów od miejsca w którym stanąłem) i nie pomogło nawet popychanie przez kolegę (Co prawda mogłem użyć F7 + Enter ale byłem w połowie drogi).

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, elot360PL said:

to w jaki sposób można by było rozwiązać pewny problem widoczności tych gabarytów przez graczy którzy nie posiadają takiego DLC

 Zakładam że ten sam sposób co z poprzednimi naczepami tj. Dlc schwarzmuller :) jeżeli tam się udało i działa, to myślę że nic nie stoi na przeszkodzie aby to samo było z gabarytami. Jednak warto się zastanowić czy filmik nie był tylko magią kina na święta i czy w ogóle trwają prace nad tym ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Bandero said:

 Zakładam że ten sam sposób co z poprzednimi naczepami tj. Dlc schwarzmuller :) jeżeli tam się udało i działa, to myślę że nic nie stoi na przeszkodzie aby to samo było z gabarytami. Jednak warto się zastanowić czy filmik nie był tylko magią kina na święta i czy w ogóle trwają prace nad tym ;)

Cóż, na Tandemy ciągle czekamy, a one były zapowiedziane ponad dwa lata temu... ciągle czekam. Takich dlc najbardziej mi brak, coś więcej niż mapy czy malowania - mechanika rozgrywki.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Majster said:

Ja niestety nic nowego nie powiem bo wiem tyle co wszyscy użytkownicy. To czy należy czy nie czy współpracuje mocniej czy nie tego raczej nie dowiemy się. Ale masz racje SCS zrobi to na SP a później administracja będzie się musiała uporać z reportami itp. Moim zdaniem fajnie ze to dodadzą tylko pytanie czy będzie sens to wprowadzić na multi.

Po 1. dlaczego administracja miałaby uporać się z reportami? Jeżeli załóżmy ciągnąłbyś ładunek ponadgabarytowy to na skrzyżowaniach logiczne, że musiałbyś poczekać aby nie utrudniać ruchu. Chyba, że gracze byliby tak łaskawi i poczekaliby aż zrobisz to co masz zrobić. 

Druga kwestia, czemu mieliby tego nie wprowadzać? Jeśli ktoś nie umiałby jeździć z takim ładunkiem to po pierwszej nieudanej próbie albo by mu się znudziło albo by próbował dalej, miejmy nadzieję z lepszym skutkiem końcowym. Osobiście bardzo cieszyłbym się z faktu, że będzie to jakieś utrudnienie na landówkach (szczególnie na tych krętych we Włoszech) oraz z tego, że zobaczyłbym je na multi. 

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje że jesli będa ponadgabarytowe ladunki to beda one na krótkie dystanse i calkiem mozliwe ze w obrebie nawet jednego miasta. Tworzenie nowych skrzyzowan w zasadzie nie powinno byc dla scsu klopotliwe gdyz jak dobrze wiemy przeszli podobno na rozwiazanie modulowe ulatwiajace im ich tworzenie ale pracy to nie pomniejsza i tak.

Link to comment
Share on other sites

@SlimShady! Teraz to Cię śmieszy, ale jak taki patałach Ci zablokuje pół miasta bo nie będzie umiał pomyśleć jak się wyłamać przy trameri to zaczniesz (dokończcie, bo miało być przekleństwo:)). Zresztą, ja tu podaję przykład trameri. A co będzie na landówce śmierci? Zjazd na Amsterdam, Calais. Tam jedna osoba blokująca, to korek na 100 osób w ciągu 5 minut.

Link to comment
Share on other sites

Bo jak na to patrzycie przez pryzmat MP to nie ma co się dziwić że jesteście tacy negatywni na to... DLC? Może na ten moment uznajmy że to jest pomysł SCSu na przyszłość. Cytując:

On 8.02.2017 at 0:47 PM, elot360PL said:

Oni robią dodatki do gry SINGLEPLAYER gdzie nikogo nie interesuje kto jak jeździ. [...]

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, elot360PL said:

Bo jak na to patrzycie przez pryzmat MP to nie ma co się dziwić że jesteście tacy negatywni na to... DLC?

PO prostu łatwo jest przewidzieć, co się będzie na drogach. Jak wyjdzie te DLC, to albo mwl je zablokuje (nie będzie działało na mp), albo będzie zakaz wjazdu z takimi ładunkami w miejsca z dużym natężeniem ruchu. Wiadomo, ze patałachy i tak będą wjeżdżać, ale to już oni się będą prosili o bana bo nie wierzę, ze byłby tylko kick.

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.