Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

4 minutes ago, bazyliszek14 said:

Za to też nie ma bana choć powinien być. Ktoś mi kilka tygodni temu odrzucił taki raport.

 

To z banem za wczytanie to głupia sprawa. Ja co prawda bardzo rzadko wczytuję grę ale skąd osoba, która wczytuje grę ma wiedzieć czy ktoś akurat w niego nie uderzy? Po za tym były sugestie, które jasno mówiły aby osoby, które wczytywają grę były przez kilka sekund jako ghost, toście je odrzucali  a teraz macie problemy.. 

Link to comment
Share on other sites

^

Jak widać, dla niektórych jest to spory problem. O ile nie mam pretensji o to, ze ktoś się respi na drodze, to wkurza mnie jak ktoś umyślnie jedzie będąc offline i nagle wchodzi do gry. I taki raport miałem odrzucony "bo gracz się wszedł do gry". Jakby łoś widząc, że jest 10 w kolejce, nie mógł zjechać na chodnik

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, bazyliszek14 said:

^

Jak widać, dla niektórych jest to spory problem. O ile nie mam pretensji o to, ze ktoś się respi na drodze, to wkurza mnie jak ktoś umyślnie jedzie będąc offline i nagle wchodzi do gry. I taki raport miałem odrzucony "bo gracz się wszedł do gry". Jakby łoś widząc, że jest 10 w kolejce, nie mógł zjechać na chodnik

No bo ktoś wchodzi do gry i rusza, jadąc już w trakcie oczekiwania na połączenie z serwerem w kolejce, które czasami są naprawdę spore. Trudno komuś tego zabraniać. Będzie ghost - będzie po problemie.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Willy said:

Wprowadźcie jeszcze cyber policję która będzie karać za jazdę na czerwonym i przekroczenie prędkości. Ogarnijcie się ludzie.

Policja praktycznie jest :V, co do tych swiateł i przekroczenia prędkosci nie ma i nie bedzie bana o to się nie martwmy (no chyba ze zrobia to na EU1).

Link to comment
Share on other sites

A może powinien być ban za notoryczne przejeżdżanie na czerwonym świetle i niebezpieczną jazdę z dużą prędkością.

Jak się nie umie prowadzić to się nie jedzie 150 km/h, bo potem się wywracają na zakrętach albo ścinają zakręty i uderzają w kogoś jadącego z przeciwka.

Na to też powinien być paragraf, może będzie mniej trolli i dzieci powodujących wypadki na drogach.

Nie znają podstawowych przepisów ruchu drogowego i jadą byle jechać . Oby do przodu... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam rozwiazanie na wasze bolaczki ale zaraz posypia sie komenty ze nikomu nie powinno sie narzucac stylu jazdy ograniczen itd. Niech zostanie wprowadzone ograniczenie do 90 km na eu1 i do 110 na eu2 ! W zupelnosci powinno to wystarczyc do znacznie bezpieczniejszej jazdy :) Ale Wy nie chcecie w wiekszosci tego bo "to tylko gra" ze "jazda z kagancem jest nudna" ale robienie z fajnej gry o ciezarowkach wyscigowej arcadowki wam nie przeszkadza...Wolicie sie wkurzac obrazac nawzajem reportowac trolowac itd niz cieszyc sie wspolnym graniem...Jestem zdania ze normalnosc w tej grze zostala zgwalcona prze graczy ktorzy teraz przychodza z pretensjami ze jest zle. W multi zostalo bardzo duzo zrobione/wprowadzone a jezdzi sie coraz gorzej nie z winy deweloperow o dziwo...co sie stalo z ta nasza spolecznoscia :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bandero said:

^ Jak zrobią takie ograniczniki na Eu1/Eu2 to wtedy Eu3 będzie sławny bo będzie bez ograniczeń a dwa poprzednie umrą śmiercią naturalną, już nie mówiąc o ograniczniku 90 na Eu1 :P 

Jesli bedzie tylko wybor miedzy 90/110 na wszystkich serwerach to nie umra a opustoszej tylko z arcadowcow. Na za duzo pozwolono graczom w tym projekcie bo na poczatku serwer eu1 byl oblegany i nikomu to nie przeszkadzalo ze jest 110 tylko ! 

Link to comment
Share on other sites

^ Tylko na początku nie było scotów które tak licznie przyciągnęły uwagę graczy, stąd to zainteresowanie serwerem Eu2 i do tego brak ograniczników :) Jeżdżąc na EU2 trzeba liczyć się z większymi prędkościami i że nie każdy da radę zapanować nad pojazdem, na szczęście jakoś nie mam problemów z trollami, może za mało jeżdżę po landówce śmierci? ^.^

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Trybcio86 said:

i do 110 na eu2 ! W zupelnosci powinno to wystarczyc do znacznie bezpieczniejszej jazdy :)

Co jak co, powinieneś świetnie pamiętać że na EU1 było kiedyś takie rozwiązanie. Dobra, co ma EU1 do EU2?

No nie oszukujmy się, to są te same serwery jeśli chodzi o popularność. Kiedyś był tylko EU1, EU2 który był już Free Roamem i nadal był mało popularny. Nie wiem w którym momencie, bo wtedy zniknąłem, ale popularność przeszła na serwer EU2, a EU1 stał się tym "gorszym". Tak w gwoli ścisłości.

Przechodząc do meritum, nie było ogranicznika, był ogranicznik a potem deweloperzy wpadli na pomysł zrobienia własnego ogranicznika. 60 w miastach, 110 poza miastami. Dlaczego tego nadal nie ma? Bo znalazło się gro osób którym się to nie podobało i doszło do kompletnego usunięcia ogranicznika. Kiedyś już komuś to opowiadałem (Bodajże @bazyliszek14) że teraz jest sytuacja wręcz idealna. Serwer z ogranicznikiem i serwery bez ogranicznika. Więc do jasnej anielki czemu nadal ludzie są niezadowoleni? 

 

17 minutes ago, Trybcio86 said:

co sie stalo z ta nasza spolecznoscia :(

Zjedzcie mnie, ale nie będzie chyba lepszej okazji by to powiedzieć głośno. Osoby które kreowały naszą społeczność po prostu poodchodziły. Powody są różne, jedni podorastali, inni po prostu zmądrzeli, ja im się nie dziwię, też w pewnym momencie odszedłem. (Ale głupi wróciłem bo mnie ktoś namówił, dzięki @Bandero)

Teraz to wszystko składa się w większości z osób które z multi mają do czynienia raczej nie od dawna, przez co potem pojawiają się np w dziale sugestie odgrzewane kotlety które czytałem z rok, nawet dwa lata temu, albo czasem wchodzę na forum, czytam parę działów, łapię się za głowę i po prostu wychodzę. Suma sumarum, to też jest jakaś społeczność, ale widać jak na dłoni że czasy się zmieniły, i śmiem twierdzić że nigdy nie wrócą. 

Bodajże @kylo67 opowiadał że multi umiera. Ma racje, ale w złym kierunku, bo multiplayer sam w sobie nie umiera (nawet jeśli, to nie w takim tempie). Umiera pewna epoka. Tego nie zatrzymamy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, elot360PL said:

 (Bodajże @bazyliszek14) że teraz jest sytuacja wręcz idealna. Serwer z ogranicznikiem i serwery bez ogranicznika. Więc do jasnej anielki czemu nadal ludzie są niezadowoleni? 

Jakoś wszyscy zapomnieli, że na początku wszystkie serwery miały ogranicznik na 90km/h i ludzie jeździli. Przeszkadzało do tylko fanom NFS, dla których jest to za mała prędkość. Ja zawsze twierdziłem, że to my mamy się dostosować do gry, a nie gra do nas. Ściganci otrzymali serwer 2 do zapie....., i co? EU1 nadal był oblegany, bo było więcej graczy. EU2 rozkwit przeżył z wprowadzeniem Scoutów, które pasują tu jak blondynka w warsztacie samochodowym (Panie, wybaczcie:)).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Willy said:

Po co ciągniecie tematy które są rozwiązane? Są dwa serwery, jeździjcie se na tym EU1 z kagańcem i dajcie spokój tym co jeżdżą na EU2. Czy wy nie potraficie tego przyjąć do wiadomości?

 

Za poruszanie tego tematu to już powinno się ludzi banować bo to jakiś rak.

Ty tak serio? Jesli temat co jakis czas powraca i rozbija sie o sciane bo jest zakrzyczany przez ludzi ktorym to wisi co sie dzieje na serwerach na ktorych nie jezdza to od razu trzeba banowac tych pierwszych ?? To pokazuje ze temat nie jest rozwiazany tak jakby gracze to widzieli i wraca jak bumerang. Kiedys nie bylo takiej nagonki na adminow ze gufno robia ze reportow jest od chuuuuligana i nikt tego nie sprawdza bo projektem rzadzily twarde rece i nie bylo zmiluj. Dzis wyzywanie adminow jest na porzadku dziennym i taki admin sie jeszcze dreczy publicznie czy sie ban nalezy czy nie. Zero dyskusji i tolerancji bo sie graczom w dupach poprzewracalo i za bardzo popuszczono smyczy. Niestety

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.