Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

17 hours ago, Kacperovski said:

 

 

 

  Hide contents

Dodatkowo musisz to zrobić w wyizolowanym miejscu

 

Aby na pewno? Obejrzyj sobie nagrania SCS na YT,  jak nagrywali te dźwięki.

 Poza tym kabina jest już takim izolowanym miejscem. Włączasz kierunek w zamkniętej kabinie przy wyłączonym silniku i masz w eterze słyszalny w zasadzie sam dźwięk kierunku, bo reszta jest tłumiona przez izolację akustyczną kabiny. O ile nie robisz tego przy startujących odrzutowcach, albo na środku A2 w szczycie, albo nie wpuściłeś do kabiny kogoś kto gada - powinno wystarczyć.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

^ Mgła była też w materiałach promocyjnych przed premierą Renault Range T. Czy to coś znaczy ciężko powiedzieć. Szczerze spodziewałem się większych zmian w 1.38 - te zmiany nie nadeszły więc kto wie może w przyszłych updatach. Tym bardziej iż podpunkt: zmiany związane z pogodą pojawił się w jednym z dzisiejszych postów na twitterze SCS. Przypadkowo tam się nie znalazł.

 

sxGE8o2.jpg

2 hours ago, Aves said:

Generalnie coś niesamowitego.

Jeden z pracowników był w Portland kilka miesięcy temu (w marcu tego roku) w celu wykonania zdjęć prototypu ciężarówki: https://twitter.com/scssoftware/status/1235180744751927299. Minęło kilka miesięcy i boom zapowiedź nowej ciężarówki do ATSa.

Pewnie mało kto się spodziewał, że SCS pracuje nad ciężarówką, która jeszcze nie miała premiery w realnym świecie! Dodatkowo nie ma wiele materiałów związanych z tym nadchodzącym truckiem Western Star na oficjalnej stronie. Z całą pewnością doskonałe posunięcie marketingowe dla obu stron. Cóż dealer jest już w plikach, fabryka nawet w grze więc nic tylko czekać na końcówkę września, początek października na uroczystą premierę Western Star w American Truck Simulator.

 

Jak zauważył jeden z użytkowników https://forum.scssoft.com/ jest również 8x4:

Spoiler

Y38Oxd0.jpg

 

ps. Jeżeli ktoś jest zainteresowany postępem prac nad wsparciem aktualizacji 1.38 na TruckersMP polecam śledzić ten temat:  1.38 Development Update

Ostatni dość obszerny post napisany przez Project Coordinator'a w konsultacji z głównym developerem mwl4 jest dostępny tutaj: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/98147-138-development-update/page/7/&tab=comments#comment-947034

 

Miłego wieczoru :)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Karic said:

Dobrze nie skończą wsparcia do 1.38, a już będą musieli robić do 1.39 :)

TMP: Nad ranem pojawił się kolejny post: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/98147-138-development-update/page/9/&tab=comments#comment-947799 oznajmiający iż rozpoczęły się wewnętrzne testy 1.38 w trybie multiplayer. Ponad 180 osób z Teamu TMP ma możliwość rozgrywki na nowej wersji i zgłaszania błędów.

 

Single-player: Moim zdaniem na wersję 1.39 poczekamy jeszcze kilka tygodni. Nie zauważyłem żadnego postu na blogu związanego z zapowiedzią jakiś treści nadchodzących w 1.39. Takowe do tej pory były zazwyczaj publikowane przez twórcę gry co najmniej kilkanaście dni przed daną aktualizacją. Dodatkowo przed aktualizacjami SCS uruchamia publiczną betę, która też trwa jakiś czas.

 

Western Star: Użytkownicy forum.scssoft.com znaleźli kilka zdjęć oraz dotarli do materiałów związanych z nadchodzącą ciężarówką Western Star:

1.

Spoiler

rHpg2Qs.jpg

2.

Spoiler

QLJLFzr.jpg

3.

Spoiler

qrit4onfadm51.jpg?width=960&crop=smart&a

 

Dodatkowo materiał wideo pokazujący kilka ujęć więcej niż na stronie i w ofc. social mediach producenta: https://vimeo.com/402293883

Link to comment
Share on other sites

Twórca gier ATS, ETS2 - SCS Software osiągnął dzisiaj liczbę 100 tysięcy obserwujących na twitterze. Pojawił się nowy post świadczący o tym iż wkrótce możemy się spodziewać informacji o jakiś nowościach.

Być może coś nowego zobaczymy już jutro na zapowiadanym od jakiegoś czasu (lecz z adnotacją niepewny) live-streamie na twitchu SCS: https://www.twitch.tv/scssoftware Ta transmisja ma opis jako zawierająca coś specjalnego z Euro Truck SImulator 2.

 

Link to comment
Share on other sites

^^^^

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

najpeniej Paintjob dlc

  • Upvote 1
  • True Story 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

  • Thanks 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Karic said:

Bieda. Mam wrażenie, że zwykłe malowania traktują jak przełomowa chwila w grze. A o zmianach w grywalności, które na prawdę by się przydały i popchnęły tę grę do przodu możemy pomarzyć.

 

Nie wiem jak ty, ale ja bym się czuł w pewnym sensie oszukany że jakaś ważna funkcja w grze miałaby się pojawić dopiero po osiągnięciu kamienia milowego... w mediach społecznościowych...

Chyba że się wychowałeś na filmikach gdzie "dobijemy do x łapek w górę i wpada nowy film" i dla ciebie to coś naturalnego, wtedy rozumiem twoje podejście

 

Już pomijam że brzmisz jakbyśmy nigdy do tej pory nie dostali zmiany która popchnęła grę do przodu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, elot360PL said:

Nie wiem jak ty, ale ja bym się czuł w pewnym sensie oszukany że jakaś ważna funkcja w grze miałaby się pojawić dopiero po osiągnięciu kamienia milowego... w mediach społecznościowych...

Chyba że się wychowałeś na filmikach gdzie "dobijemy do x łapek w górę i wpada nowy film" i dla ciebie to coś naturalnego, wtedy rozumiem twoje podejście

 

Już pomijam że brzmisz jakbyśmy nigdy do tej pory nie dostali zmiany która popchnęła grę do przodu

 

Ale ja ani słowem nie napisałem o tym, że jakieś funkcje miałyby się pojawiać po osiągnięciu kamienia milowego lub po określonej ilości lajków. Po czym ty to wywnioskowałeś? :D

 

Gra została wydana w 2012 roku i mimo, że jest cały czas wspierana przez producentów to zmiany w niej są niewielkie. Do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego SCS nie angażuje się w tryb MP, bez którego gra myślę, że nie byłaby dalej rozwijana w dodatki.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Karic said:

 

Ale ja ani słowem nie napisałem o tym, że jakieś funkcje miałyby się pojawiać po osiągnięciu kamienia milowego lub po określonej ilości lajków. Po czym ty to wywnioskowałeś? :D

 

Gra została wydana w 2012 roku i mimo, że jest cały czas wspierana przez producentów to zmiany w niej są niewielkie. Do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego SCS nie angażuje się w tryb MP, bez którego gra myślę, że nie byłaby dalej rozwijana w dodatki.

Gdyby nie to że twórcy promods nie wymuszali zakupu dlc mapowych, to do dziś dzień bym ja i wiele innych osób nie miało nic poza podstawką bo wszystko jest w modach, bardziej mnie do zakupu DLC zachęcił multiplayer żeby nie widzieć braków w atrapach i tych naczep niektórych, ale 8 lat już ma gra a nie ma dalej Tandemów, BDF,zestawów przestrzennych,dodają nowe naczepy np DLC KRone i jest źle wyskalowana, starych ciężarówek nie poprawiają[nawet nowe mają proste błędy) 

  • Like 2
  • Upvote 1

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja danego obszaru mapy na pewno jest czymś oczekiwanym. Jakiś czas temu do studia dołączył jeden z polskich twórców map. Kto wie co przyniesie przyszłość...

Przykład odbudowanych miast we Francji pokazuje, że można wykonać pracę odpowiedniej jakości nawet zdalnie. Pozostaje więc kwestia samego SCSu i ich kierunku działania.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.