Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

Czy komuś pojawia się czarny ekran w etsie po wyjściu na pulpit i powrocie do gry? Na najnowszej wersji z nieszczęsnym DX11. Na DX9 nie było problemów z tzw. "alt+tab".

Pojawia się czarny ekran, po kilku sekundach widać zawieszone menu gry, a dźwięk, klawisze działałają, można grać tylko bez obrazu trochę ciężko. 😐

2 hours ago, Kacperovski said:

Czy komuś pojawia się czarny ekran w etsie po wyjściu na pulpit i powrocie do gry? Na najnowszej wersji z nieszczęsnym DX11. Na DX9 nie było problemów z tzw. "alt+tab".

Pojawia się czarny ekran, po kilku sekundach widać zawieszone menu gry, a dźwięk, klawisze działałają, można grać tylko bez obrazu trochę ciężko. 😐

Mialem tak na 1.35 gdy w configu wpisalem korzystanie z dx 11 widac nadal tego nie poprawili aczkolwiek na betach tego problemu nie zauwazylem w obu grach.

W sumie te DLC i tak będzie zawsze za darmo więc jest już wydane.

A co do Road to The Black Sea o tereny są bardzo ładne ale zdziwił mnie fakt, że nie ma zleceń z Special Transport na tych terenach. Skoro Waszyngton i Utah mogły dostać zlecenia w dniu premiery to czemu w tym dodatku ich nie ma?

@The ALLJ

Czytając wypowiedzi twórcy Frosty WInter Mod na jego stronie to bardziej kwestia dni niż tygodni jeśli chodzi o aktualizację samego modu zimowego na wersję 1.36 (tryb single-player): Frosty Winter Weather Mod  Następnie odpowiednie działania (mam nadzieję) podejmą developerzy TruckersMP aby mod działał również w trybie wieloosobowym.

Wiadomo nikt w tej chwili nie jest w stanie określić szczegółowej daty wydania. Osobiście jestem pod tym względem optymistą i mam nadzieję iż do czasu oficjalnego konwoju świątecznego zaplanowanego na 22 grudnia (pierwotna data wpisana w kalendarzu eventowym to 14 grudnia) będzie dostępny mod zimowy (jako opcja) w trybie wieloosobowym. 

Ładny ten International. Jedynie denerwują mnie te lusterka bo są jakoś dziwnie daleko i na moim ekranie lusterek nie widać. :D Mało edycji samego wyglądu ciężarówki ale to już standard. I coś mi się zdaje, że ciężarówki nie ma w ruchu ulicznym, wygląda na to, że są to skomplikowane rzeczy tak samo jak z Renault.

10 hours ago, [BTS] Duch said:

Są gusta i guściki,  dla mnie to najbrzydsza ciężarówka na świecie, i nie chodzi tu o wykonanie jej przez scs tylko całokształt. Brzydkie kaczątko i tyle! Ja osobiście nie tknę tego nawet palcem. 🤣

To jest nas dwóch 🙂 Co najmniej.

Ja natomiast w innym temacie: Wrócił ProMods, ale jak dziś u jednej osoby w firmie zainstalowalismy, to jest... dziwnie. Nie ma już Egiptu, część miast z Finlandii zniknęła, CHYBA na Hiszpanii jest inaczej. Tak ma być, czy popełniliśmy jakąś gafę przy instalacji?

Hmmm... dzięki za odpowiedź, to już cos wiem. Egipt i okolica wróci. To dobra wiadomość.

W związku z tym mam jeszcze kilka pytań:
To samo dotyczy Finlandii? Ona to chyba nie MiddleEast? 😉 A też wycięło niektóre miasta na północy, w okolicy Oulu. 
I najważniejsze: Będzie trzeba od nowa zaciągać pliki z ProModsa jak uzupełnią, czy już tylko odpalam i gram?

25 minutes ago, roweroraffi said:

A też wycięło niektóre miasta na północy, w okolicy Oulu. 

Jesteś pewien? Faktycznie jest tam luka nie ma gęstej siatki dróg lecz tak było również na wcześniejszej wersji PM (zarówno w trybie dla pojedynczego gracza jak w na MP).

Dla porównania możesz zobaczyć jak wyglądała mapa Promods ( w tym tereny Finlandii i Hiszpanii na wersji 2.42): 

Spoiler

jYGanDq.jpg

Źródło: reddit - TruckersMP + ProMods Map

2 pliki dodatku Bliski Wschód (ver v2.43) gdy już będzie wspierany po prostu wrzuci się do folderu mod i to wszystko.