Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Czy komuś pojawia się czarny ekran w etsie po wyjściu na pulpit i powrocie do gry? Na najnowszej wersji z nieszczęsnym DX11. Na DX9 nie było problemów z tzw. "alt+tab".

Pojawia się czarny ekran, po kilku sekundach widać zawieszone menu gry, a dźwięk, klawisze działałają, można grać tylko bez obrazu trochę ciężko. ?

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kacperovski said:

Czy komuś pojawia się czarny ekran w etsie po wyjściu na pulpit i powrocie do gry? Na najnowszej wersji z nieszczęsnym DX11. Na DX9 nie było problemów z tzw. "alt+tab".

Pojawia się czarny ekran, po kilku sekundach widać zawieszone menu gry, a dźwięk, klawisze działałają, można grać tylko bez obrazu trochę ciężko. ?

Mialem tak na 1.35 gdy w configu wpisalem korzystanie z dx 11 widac nadal tego nie poprawili aczkolwiek na betach tego problemu nie zauwazylem w obu grach.

Link to comment
Share on other sites

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

To ciekawe w ile teraz uwinie się ekipa od Multi by nowy ProMods stanął na serwerach do multi.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

@The ALLJ

Czytając wypowiedzi twórcy Frosty WInter Mod na jego stronie to bardziej kwestia dni niż tygodni jeśli chodzi o aktualizację samego modu zimowego na wersję 1.36 (tryb single-player): Frosty Winter Weather Mod  Następnie odpowiednie działania (mam nadzieję) podejmą developerzy TruckersMP aby mod działał również w trybie wieloosobowym.

Wiadomo nikt w tej chwili nie jest w stanie określić szczegółowej daty wydania. Osobiście jestem pod tym względem optymistą i mam nadzieję iż do czasu oficjalnego konwoju świątecznego zaplanowanego na 22 grudnia (pierwotna data wpisana w kalendarzu eventowym to 14 grudnia) będzie dostępny mod zimowy (jako opcja) w trybie wieloosobowym. 

Link to comment
Share on other sites

Ładny ten International. Jedynie denerwują mnie te lusterka bo są jakoś dziwnie daleko i na moim ekranie lusterek nie widać. :D Mało edycji samego wyglądu ciężarówki ale to już standard. I coś mi się zdaje, że ciężarówki nie ma w ruchu ulicznym, wygląda na to, że są to skomplikowane rzeczy tak samo jak z Renault.

Link to comment
Share on other sites

Są gusta i guściki,  dla mnie to najbrzydsza ciężarówka na świecie, i nie chodzi tu o wykonanie jej przez scs tylko całokształt. Brzydkie kaczątko i tyle! Ja osobiście nie tknę tego nawet palcem. ?

  • True Story 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [BTS] Duch said:

Są gusta i guściki,  dla mnie to najbrzydsza ciężarówka na świecie, i nie chodzi tu o wykonanie jej przez scs tylko całokształt. Brzydkie kaczątko i tyle! Ja osobiście nie tknę tego nawet palcem. ?

 

To jest nas dwóch ? Co najmniej.

Ja natomiast w innym temacie: Wrócił ProMods, ale jak dziś u jednej osoby w firmie zainstalowalismy, to jest... dziwnie. Nie ma już Egiptu, część miast z Finlandii zniknęła, CHYBA na Hiszpanii jest inaczej. Tak ma być, czy popełniliśmy jakąś gafę przy instalacji?

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... dzięki za odpowiedź, to już cos wiem. Egipt i okolica wróci. To dobra wiadomość.

 

W związku z tym mam jeszcze kilka pytań:
To samo dotyczy Finlandii? Ona to chyba nie MiddleEast? ? A też wycięło niektóre miasta na północy, w okolicy Oulu. 
I najważniejsze: Będzie trzeba od nowa zaciągać pliki z ProModsa jak uzupełnią, czy już tylko odpalam i gram?

 

 

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, roweroraffi said:

A też wycięło niektóre miasta na północy, w okolicy Oulu. 

Jesteś pewien? Faktycznie jest tam luka nie ma gęstej siatki dróg lecz tak było również na wcześniejszej wersji PM (zarówno w trybie dla pojedynczego gracza jak w na MP).

Dla porównania możesz zobaczyć jak wyglądała mapa Promods ( w tym tereny Finlandii i Hiszpanii na wersji 2.42): 

Spoiler

jYGanDq.jpg

Źródło: reddit - TruckersMP + ProMods Map

 

2 pliki dodatku Bliski Wschód (ver v2.43) gdy już będzie wspierany po prostu wrzuci się do folderu mod i to wszystko. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.