Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

8 hours ago, MarkON said:

Dziękuje za informacje. Już pobrane.

qd1WHLy.png

4ca85cc4e104c1522ab1fb7b0eb90c3c.svg626538972176318477.png?v=1626540713814786058.png?v=1

Powodzenia w ściąganiu tym którzy nie mają paypala... pozostaje wiadro melisy i rwanie włosów z głowy przy próbach pobrania plików nawet na nie obciążonym serwerze...

41 minutes ago, elot360PL said:

Nie rozumiem, ja tam sobie od paru lat pobieram za free i jakoś nigdy nie narzekałem. 

obciążenie serwer 32-37% ( light ) a mi pokazuje komunikat ze przekroczyłem limit pobrań ... próbując pobrać pierwszy part ... 

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

obciążenie serwer 32-37% ( light ) a mi pokazuje komunikat ze przekroczyłem limit pobrań ... próbując pobrać pierwszy part ... 

Przekroczenie limitu pobrań wynika z jakiegoś błędu który wykrywa że chcesz pobrać więcej plików jednocześnie niż możesz (Przez to chyba czasami da się pobrać 3 party na raz), jeśli się nie mylę to obciążenie serwera nie jest z tym powiązane. Otwórz w innej przeglądarce i spróbuj jeszcze raz. 

Ewentualnie przełączać się pomiędzy sieciami Lan - Wifi i nazat odwrotnie. Troszkę ponad godzinka i wso ściągnięte. Chociaż osobiście chciałem wspomóc chłopaków, to jednak moja karta jest odrzucana, mimo posiadanych środków na koncie :(

On 10/15/2019 at 6:54 PM, Kąsacz said:

No ale Korsyka mogła dostać osiągnięcie jak Sardynia która już miała przed betą.

Dzisiaj rano pojawiło się osiągnięcie na Steamie dotyczące Korsyki.

Aby je zrealizować należy odkryć wszystkie 6 miast znajdujące się na tej nowej wyspie:

XS7vPeF.png

ps. Kilka miesięcy temu (w marcu bodajże) pojawił się zwiastun na forum SCS w tym miejscu: https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263337&sid=25f6ff93ee944cdbc6673b1f58d0fab5#p1022876

🖼️

Spoiler

file.php?id=22014&mode=view

Byłem przekonany między innymi po oznakowaniu poziomym oraz otoczeniu, że miejsce na w/w zdjęciu pochodzi z Korsyki lecz osobiście nie udało mi się takowego znaleźć.

Czy ta droga jest już w grze (w open becie 1.36)? Jeśli ktoś znalazł lub wie gdzie jest takowa lokalizacja dajcie znać w komentarzu.

40 minutes ago, Adam112 said:

Panowie bo mam pytanie gram na systemie Windows 10 x64 to gra na direct 11 będzie odpalać mi bez lagów oczywiście karta zintegrowana ale chciałbym wiedzieć 😕

powinno byc lepiej ale nie oznacza to ze lagow nie bedziesz mial. 

52 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

jesli sprzet nie spelnia wymagan minimalnych to ciezko o cos wiecej i tak 

na niskich jak gram to bez lagow ale myśle ze bedzie dobrze