Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

@Miko [PL] z tym wyposażeniem studia to chyba lekko zaszalałeś. Nie wiem czy oglądałeś niedzielny odcinek u WB, w którym właśnie wypowiedział się na temat pracy dźwiękowca SCS-u porównując dźwięki silnika, które otrzymuje od studia z dźwiękami od  EVR. Faktem jest, że od studia dźwięki te otrzymujemy za freqo, a w przypadku dźwięków od EVR-a musimy zapłacić 2 ejro.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Spat91 said:

@Miko [PL] z tym wyposażeniem studia to chyba lekko zaszalałeś. Nie wiem czy oglądałeś niedzielny odcinek u WB, w którym właśnie wypowiedział się na temat pracy dźwiękowca SCS-u porównując dźwięki silnika, które otrzymuje od studia z dźwiękami od  EVR. Faktem jest, że od studia dźwięki te otrzymujemy za freqo, a w przypadku dźwięków od EVR-a musimy zapłacić 2 ejro.

Z tym wyposażeniem to miałem na myśli bardziej wyposażenie konkretnych pomieszczeń, jak można zobaczyć na blogu, niż inwestycja w sprzęt

Link to comment
Share on other sites

On 4/9/2019 at 5:26 PM, Spat91 said:

Ciekaw jestem kiedy dostaniemy możliwość zakupu cystern jako własną naczepę  :thinking:

Myślę, że skoro SCS ruszyło DLC Schwarzmuller to będzie także cysterna spożywcza z tego DLC (chodź nie pokazali jej jeszcze na zdjęciach). Na zwykłą cysternę chyba jeszcze trochę poczekamy.

 

18 hours ago, [JT] Minato Mirai 21 said:

No nie wiem ja mam cysterny zwykłe i że Schwarze jako własne już od dłuższego czasu. Również w sklepie.

Może i masz dostęp do takich modów, tylko że one korzystają z standardowych definicji tak, aby mogły działać na TruckersMP, więc nie możesz wybrać chociażby podwozia, zabudowy czy dodatków. Nie widać także ładunków w takich naczepach i wielu osobom takie coś nie pasuje. Pomimo tego, że mój mod przestanie być użyteczny w 1.35 to cieszę się z tego, że SCS w końcu zabrał się za generalny remont tego DLC, czego wynik możemy zobaczyć na zdjęciu w postaci: lepszej rozdzielczości/jakości malowanie schwarzmuller, poprawiony koloryt malowań, nowe modele ładunków. Pozostaje tylko czekać do pojawienia się niebawem na horyzoncie wersji 1.35.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, KapitanDuch said:

Jak otworzą open bete to będzie tyle frajdy. Nowe naczepy, renault range  T , 2 część odświeżonych Niemiec 

Przepraszam, że spytam ale nie zauważyłem żeby zapowiadali w 1.35 Renault Range T. Poprosiłbym o podlinkowanie jakiegoś materiału na ten temat, jeśli się mylę.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, KapitanDuch said:

Jak otworzą open bete to będzie tyle frajdy. Nowe naczepy, renault range  T , 2 część odświeżonych Niemiec 

Ciekawe czy ktos dopytuje sie SCS o Polske czy jest rowniez update drog ktore sa oddawane na chwile obecne,  osobiscie uwazam ze Polska zostala strasznie okrojona powieszchownie poskladana,  porownujac do reszty dodatkow i krajow w nich zawartych. 

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KapitanDuch said:

Jak otworzą open bete to będzie tyle frajdy. Nowe naczepy, renault range  T , 2 część odświeżonych Niemiec 

Szczere, ze Reno T nie w 1.35 i pewno jesien/zima. Nie bylo teaser...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, KapitanDuch said:

Była informacja gdzieś ze  miała byc 1.35 

Prawdopodobnie chodziło ci o poniższy film, lecz był on tylko prima aprilisowym żartem i takowy post nigdy nie został wypuszczony na blogu SCS Software.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HUSKY JOANNA said:

Ciekawe czy ktos dopytuje sie SCS o Polske czy jest rowniez update drog ktore sa oddawane na chwile obecne,  osobiscie uwazam ze Polska zostala strasznie okrojona powieszchownie poskladana,  porownujac do reszty dodatkow i krajow w nich zawartych. 

Pamiętaj że to jest DLC z roku 2013, i w porównaniu do reszty mapy nie było wtedy tak źle. Teraz wystarczy porównać Polske do nieodświeżonych Niemiec. Widać, że mapa swoje lata ma. SCS ma w planach odświeżyć wszystkie stare tereny, zaczynając od najstarszych Niemiec, które w zasadzie są konwertem z GTS-a

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miko [PL] said:

Pamiętaj że to jest DLC z roku 2013, i w porównaniu do reszty mapy nie było wtedy tak źle. Teraz wystarczy porównać Polske do nieodświeżonych Niemiec. Widać, że mapa swoje lata ma. SCS ma w planach odświeżyć wszystkie stare tereny, zaczynając od najstarszych Niemiec, które w zasadzie są konwertem z GTS-a

szczerze nie pociesza mnie taka informacja w sumie nadal ciezko wnosic jakie zmiany nadejda o ile nadejda

smutne jest ze odswiezaja Niemcy po raz kolejny a Polskie rejony kto wie. 

  • Haha 1

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Niemcy odświeżane po raz kolejny? Wydaje mi się ze jest to pierwszy raz. Chyba ze mówisz o tym, że któryś już Update po kolei odświeżane są Niemcy. Jest to po prostu spowodowane faktem, że Niemcy nie są małym krajem.

  • Like 1
  • True Story 1

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, HUSKY JOANNA said:

szczerze nie pociesza mnie taka informacja w sumie nadal ciezko wnosic jakie zmiany nadejda o ile nadejda

smutne jest ze odswiezaja Niemcy po raz kolejny a Polskie rejony kto wie. 

 

Niemcy odświeżają po raz kolejny? Od czasów GTS'a było jakieś odświeżenie Niemiec? Bo gram od dnia premiery w ETS2 i nie pamiętam. Przypomnę, że tereny Niemiec istnieją od czasów GTS'a, a potem w ETS2 od stycznia 2010 roku! Tereny Polski w ETS2 pojawiły się początkowo w października 2012 (3 miasta), a potem jako DLC Going East we wrześniu 2013. Skoro jest mowa o Niemczech to chyba logiczne, że odświeżą całość (a, że w 2 czy 3 częściach to już inna kwestia, ale nadal nie rozumiem stwierdzenia "odświeżają Niemcy po raz kolejny"), a o ile dobrze pamiętam tereny Polski też mają być, więc patrząc na to, że tereny Niemiec były w 2010, a Polski w 2013, to najpóźniej w 2022 będą odświeżone...

  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

 

Niemcy odświeżają po raz kolejny? Od czasów GTS'a było jakieś odświeżenie Niemiec? Bo gram od dnia premiery w ETS2 i nie pamiętam. Przypomnę, że tereny Niemiec istnieją od czasów GTS'a, a potem w ETS2 od stycznia 2010 roku! Tereny Polski w ETS2 pojawiły się początkowo w października 2012 (3 miasta), a potem jako DLC Going East we wrześniu 2013. Skoro jest mowa o Niemczech to chyba logiczne, że odświeżą całość (a, że w 2 czy 3 częściach to już inna kwestia, ale nadal nie rozumiem stwierdzenia "odświeżają Niemcy po raz kolejny"), a o ile dobrze pamiętam tereny Polski też mają być, więc patrząc na to, że tereny Niemiec były w 2010, a Polski w 2013, to najpóźniej w 2022 będą odświeżone...

 

Po Scandinavia DLC dodatku nie bylo zadnych zmian w Niemczech? 

 

 

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, HUSKY JOANNA said:

Po Scandinavia DLC dodatku nie bylo zadnych zmian w Niemczech? 

 

Przed wydaniem tego DLC była kosmetyczna zmiana przebiegu obok Kiel.

bDecSou.png

 

Podobnie było przy okazji DLC Going East, gdzie droga na Gdańsk prowadziła prosto do firmy Tree-ET, a po wydaniu DLC droga prosto prowadzi na Gdańsk, a firma znajduje się po lewej stronie. Dla mnie to żadna przebudowa.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miko [PL] said:

Jaki kolejny? Przecież Niemcy odświeżają "sektorami"

i wlasnie tutaj pojawi sie sedno mojego wczesniejszego nie zrozumialego pytania co do odswierzania Niemiec,

co do sektorow nie rozumiem dlaczego mam puste miejsca na mapie w ktorych juz bylem, wydawalo mi sie ze po jakichkolwiek zmianach w mapie czy drogach wlasnie takie szare linie sie pojawiaja a byly one czesto np przy stacjach benzynowych czy miastach wlasnie w Niemczech moze sie myle.

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

A czego oczekujesz? Od początku było wiadomo, że Niemcy będą odnowione w co najmniej 2-ch częściach. Z Polską MOŻE być podobnie i co wtedy? Dlaczego są szare dziury na mapie? Część dróg została przebudowana od podstaw, ale część tylko odnowiona wizualnie ale nadal znajduje się w tym samym miejscu, więc takie miejsce pozostaje jako odwiedzone, a nowe - nie. W ATS po reskalowaniu mapy cała mapa była na szaro pomimo tego, że wiele dróg się nie zmieniło.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.