Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

Panowie,

Jak to jest z Winter Modem? Widziałem że autor modyfikacji wydał aktualizację moda pod 1.34.

Czytam również że mod ten jest wspierany przez TMP. Jednak w grze on nie działa.

Czy ktoś może mi poradzić jak to rozumieć?

Pozdrawiam

10 minutes ago, Jaro [PL] said:

Swoją drogą ciekawe czy w ATSie doczekamy się kiedyś terenów Kanady, :D ze stanu Waszyngton do Kanady dość blisko :D 

Jak sama nazwa wskazuje to jest to American truck simulator ale kto wie.

11 minutes ago, Jaro [PL] said:

Swoją drogą ciekawe czy w ATSie doczekamy się kiedyś terenów Kanady, :D ze stanu Waszyngton do Kanady dość blisko :D 

Najpierw niech skończą robić stany, a potem myślą o Kanadzie

Just now, wpx_ said:

Jak sama nazwa wskazuje to jest to American truck simulator ale kto wie.

Równie dobrze można to zinterpretować jako kontynent, czyli Ameryka Północna

• Like 1

Nikt o tym nie wspominał ale zauważyłem dziś, że zmodyfikowali DLC "National Window Flag". Teraz nazywa się "Window Flag" i 1.34 dodali kilka nowych flag. Ciekawe czemu nigdzie nie było o tym wzmianki.

^^ Dzięki wielkie @MarkON za podesłanie :P  Jedna z nowości dotyczących ETS-a mnie osobiście cieszy najbardziej, a mianowicie ,,Pojazdy uprzywilejowane wraz z użyciem przez nich sygnałów już wkrótce pojawią się w grze." :love:  Informacja o dodaniu w/w pojazdów  nie zmienia faktu, iż nadal z niecierpliwością oczekuje wydania przez SCS Renault Range T oraz tuning pack do Volvo. Aczkolwiek nie zdziwiłbym się gdyby kolejny tunig pack, który przyjdzie nam zakupić będzie poświęcony MAN-ikowi. Jednak czy będzie tak na pewno przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać :(  

Czy tylko mi zalatuje tu grillem  Scanii oraz nowym Mercedesem ? Może kolejnym truckiem, który zostanie SCSoon dodanym do gry będzie właśnie to Iveco :P

mzlrCKW.jpg

• Confused 1

26 minutes ago, Spat91 said:

Czy tylko mi zalatuje tu grillem  Scanii oraz nowym Mercedesem ? Może kolejnym truckiem, który zostanie SCSoon dodanym do gry będzie właśnie to Iveco :P

mzlrCKW.jpg

Jak te Iveco się cieszy :D  Taka ucieszona mordeczka xD

Śmiesznie wygląda ten grill xD 

• Haha 3

1 hour ago, Aves said:

Niby to truck jak truck...  Tego Forda chca turcy... A Kamaz tez mysla.

Turcy se mogą chcieć
Po za tym Ja czekam kiedy te Piękna cudeńka wejdą do seryjnej  Produkcji i do Ets2
3106771903_1_3_RVNjvdxX.jpg

• Haha 1

8 hours ago, [RT] Aro32 said:

Serio SCS rozpoczęło rozmowy z Fordem by dodać tego żałosnego trucka do gry  Padnę śmiechem
0007LZC7D5MNGCCO-C122-F4.jpg

Nie koniecznie taki on żałosny. SIlniki Euro6, własnej konstrukcji - nie kazdy to robi. Własna kabina (np. Kamaz tego nie ma), podobno niziutki tunel i sporo miejsca w środku, w tym nad głową. W perspektywie też własnej konstrukcji skrzynia biegów, czego nie robi nawet część firm z "wielkiej siódemki". 

Ta ciężarówka może sporo namieszać we wschodniej części Europy, gdzie prestiż i jakiś trzeszczący plastyk w kabinie  znaczy mniej niż atrakcyjna cena. Więcej info: https://40ton.net/ford-f-max-oferuje-praktyce-wnetrze-kupimy-go-polsce-znajda-sie-serwisy/

Poza tym nawet gdyby była żałosna wśród żałosnych, to pamiętaj ilu tu mamy ludzi z Turcji, Iraku, Iranu i okolic - oni pewnie będą zainteresowani by tym pomykać w ETS2. Gdyby zamiast Scoutów w ETS2 były Polonezy, tez pewnie część osób by wsiadła z sentymentu ;-)

8 hours ago, Aves said:

Niby to truck jak truck...  Tego Forda chca turcy... A Kamaz tez mysla.

Biorąc pod uwagę liczebność rosyjskiej społeczności w grze, jakoś mnie to nie dziwi. A nowe Kamazy mają zdaje się kabiny Mercedesa, więc to już nie koniecznie musi być takie padło. A nawet jeśli, to w grze nie będzie skrzypiało, ani nie wytrą się plastyki ;-)

7 hours ago, Spat91 said:

mzlrCKW.jpg

Pierwsze moje skojarzenie - Scania. Mam nadzieję, że to jest podpucha, bo jeżeli nowe Iveco ma tak wyglądać, to trochę słabo.

6 hours ago, [RT] Aro32 said:

Ja czekam kiedy te Piękna cudeńka wejdą do seryjnej  Produkcji i do Ets2
3106771903_1_3_RVNjvdxX.jpg

To jeszcze poczekasz. O ile to wejdzie i o ile będzie miało taki kształt jak na obrazku - w co wątpię. 

Jeżeli patrzyć w przyszłość, to mnie dziwi, że te wozy w ogóle jeszcze mają lusterka :P Aerodynamika wkrótce stanie się jeszcze ważniejsza niż dziś, bo Unia tnie limity CO2 czyli ciężarówki muszą zacząć mniej spalać.

10 hours ago, [RT] Aro32 said:

Serio SCS rozpoczęło rozmowy z Fordem by dodać tego żałosnego trucka do gry  Padnę śmiechem

Jakiś argument masz, twierdząc że jest żałosny? To że u nas nikt tego nie kupuje nie znaczy zaraz że jest gorszy. To tak jak z kupowaniem osobówek. Nic się nie liczy tylko VAG/Mercedes/BMW. A dobrych aut na świecie jest dużo więcej. U Turków na pewno zrobi karierę, tak jak poprzednik, a skoro tego tam jeździ dużo, to chyba znaczy że jest to solidna konstrukcja

11 hours ago, [RT] Aro32 said:

Nie rozumiem Twojej opinii. Każda marka ma prawo wejść na rynek ciężarowy i nawet chętnie bym się takim przejechał w mp. Odstrasz trochę grill, który moim zdaniem jest nie przemyślany i bardziej nawiązuje to modelu osobowego, niż do ciężarówki, ale reszta bez zarzutu.

• Upvote 2

4 hours ago, bazyliszek [PL] said:

Nie rozumiem Twojej opinii. Każda marka ma prawo wejść na rynek ciężarowy i nawet chętnie bym się takim przejechał w mp. Odstrasz trochę grill, który moim zdaniem jest nie przemyślany i bardziej nawiązuje to modelu osobowego, niż do ciężarówki, ale reszta bez zarzutu.

Być może producent próbował zaimplementować trochę osobówki w większe gabaryty... wg. mnie nie wygląda to najgorzej, nawet mogę śmiało stwierdzić, że ma to swój urok i jest ciekawą próbą. 

Jeszcze wracając do całej dramy, to ciężarówka w pełni przypomina mi te jeżdżące po europie i wygląda dużo lepiej niż poprzednia generacja. 

7 hours ago, roweroraffi said:

To jeszcze poczekasz. O ile to wejdzie i o ile będzie miało taki kształt jak na obrazku - w co wątpię. 

Jeżeli patrzyć w przyszłość, to mnie dziwi, że te wozy w ogóle jeszcze mają lusterka :P Aerodynamika wkrótce stanie się jeszcze ważniejsza niż dziś, bo Unia tnie limity CO2 czyli ciężarówki muszą zacząć mniej spalać.

Lusterka najprawdopodobniej zostaną zastąpione systemem kamer monitorujących przestrzeń dookoła pojazdu. :P

Szkoda, że Forda pierwszej generacji nie widzieliśmy w ETSie - ma swój urok :D

Z tego co można zobaczyć na filmikach prezentujących nową wersję, nie jest źle, jest już bardziej zbliżony wykonaniem i rozwiązaniami do "wielkiej siódemki", także może i u nas odniósłby sukces, jeśli cena by była atrakcyjna. Design też nie odstaje od swoich konkurentów.

Czołem z rana mobile :)  Taki o to krótki filmik prezentujący Forda F-Max znalazłem na Facebbok-u  TMP International. Jeśli narusza on regulamin moderację proszę usunięcie :P