Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

OzoCgur.png

 

+

reddit

  • HaulieLove 2

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oby chłopy sie z tym nie śpieszyli, jeden karton jeszcze zdzierżę, ale  drugi to już przesada :rolleyes:
Nie rozumiem fenomenu podniecania sie czymś co nic a nic sie nie różni od obecnej wersji.
Ale niech już wam będzie :troll:

  • Confused 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie polityka Steam'a jest dziwna z tą wymuszoną aktualizacją gier. Problem nie tylko dotyczy ETS2, ale ten sam problem jest chociażby w Cities Skylines gdzie nie ma zakładki beta jak w ETS2 i przy większych aktualizacjach wywala się cała gra, bo osoby które grają na modach muszą czekać na ich zaktualizowanie (o ile autorzy to w ogóle zrobią).

SCS i TruckersMP są po prostu śmieszni czasami. Raz są momenty, że jakby się kochali i dobrze dogadzali, a są momenty jakby nie mogli się dogadać. Tak jak zawsze SCS wydaje aktualizacje i można starszą wersję mieć po zakładce beta, tak dzisiaj się nie dało? Dobrze, że udało mi się zaliczyć tydzień bo wszedłem do MP przed aktualizacji, ale tak czy siak to jest jakiś syf na kółkach.

 

 

 

5 hours ago, terrordrome said:

Tak, MAN Euro 6 będzie w aktualizacji 1.34.

 

Oficjalnie nigdzie nie zostało to potwierdzone.

 

 

 

A tak w ogóle to ktoś oglądał tego streama SCS'u? Było coś ciekawego czy nadal klepanie tego samego co zawsze? Jak na ponad 3h materiału to się dziwię, że mają o czym gadać...

  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jakoś po tym ostatnim live SCS'u nie ma dużego zainteresowania tematem, więc pokusiłem się o zdobycie jakiś informacji.

Tutaj zauważyłem dość dobry materiał na kanale niejakiego Seba3711, który na podstawie wpisu z Reddit'a podsumował live'a SCS'u.

Film:

 

Reddit:


1. Rzekomo data wydania Waszyngtonu jest bliższa niż wydaje się społeczności... DLC wyjdzie po wydaniu 1.34? Możliwe w sumie, skoro DLC jest już na Steam.

 

2. Wspomniana przez @Avesa już ciężarówka, czyli International LoneStar. Tutaj więcej screenów:
 

Spoiler

0tDKom3.png

 

JGGDcoF.png

 

d0IJYC6.png

 

 

Wnętrze wydaje się być ładne i ergonomiczne, z zewnątrz... no będę szczery, to nie jest w moim typie. Absolutnie wygląd (realny) nie przekonuje mnie i raczej wydanie tej ciężarówki może być dość chłodne albo co najmniej średnie, bo zapewne nie tylko mnie ona nie przekonuje.

 

3. Przy dobrych wiatrach w 2019 może wejdzie jeszcze jedna ciężarówka, ale szczerze jakoś bym w to nie liczył skoro obecna jest w takim stanie w jakim jest.

 

4. W 1.34 mają się pojawić drobne poprawki i zmiany w Kalifornii i Nevadzie jednakże SCS planuje je kiedyś poprawić na wzór nowszych mapowychDLC.

Nie wiem kiedy te stany były robione dokładnie (tj. Kalifornia i Nevada) ale mam nieodparte wrażenie, że coś nie pykło. Skoro SCS planuje już dzisiaj odświeżać te stany, to co będzie jeśli dajmy na to wyjdzie coś ze środka mapy (za 2-3 lata) kiedy technologia SCS znowu się jakoś zmieni i te stany będą wyglądać jeszcze lepiej, wtedy będą poprawiać wszystkie pozostałe znowu? Dla mnie to jest trochę takie kółko zamknięte, SCS ciągle prze do przodu, robi coś co raz lepiej i robiąc coś lepiej będzie próbować poprawiać ciągle te najstarsze? Już raz mięliśmy spore poprawki w tych mapach poprzez reskaling, teraz kolejne rewolucje? Pamiętajmy, że SCS chce wydać całe Stany Zjednoczone, choć przy ich tempie prac może to potrwać z 10 lat co najmniej, nie da się zrobić tak aby wszystkie stany były równe. Są takie a nie inne procesy technologiczne, że to awykonalne według mnie.

 

4. Wincyj tras ze Special Transport - wow, przyznam się, że kupiłem i nie przejechałem jeszcze ani jednej trasy :P

 

5. Licencjonowane naczepy w ATS - data wydania: 2019/2020

 

6. W 2019 nie będzie żadnego tuning pack'a dla ATS (może dla ETS'a chociaż będzie?)

 

7. Open beta 1.34 jest blisko (według mnie 1.34 może wyjść w marcu lub kwietniu), ale jakoś mega zmian nie będzie w ATS. Ale jeśli chodzi o ETS'a to zaczynam się martwić. Jeśli wierzyć opisowi z Reddit'a czyli: "As for ETS2, there will be a new road, fixes and new trailers." to słowa "new road" oznacza dosłownie "nowa droga", a nie "nowe drogi" o przebudowanych drogach nie wspomnę. Czyżby kolejna część Niemiec nie miała się pojawić w 1.34? Oficjalnie też nie ma mowy o nowym MAN'ie, którym się SCS ostatnio lekko pochwaliło w Internetach. Czyżby przyszło nam czekać na to do 1.35? Stream był stricte o ATS, a nie o ETS więc może dlatego?

8. A jeśli chodzi o 1.35 to ma zostać wydana późną wiosną (czyli strzelałbym na czerwiec/lipiec, tak przed wakacjami w studiu). Dodatkowo 1.35 ma zawierać pierwsze poważne rzeczy dotyczące wsparcia DirectX 11 (co nie oznacza pełnego wprowadzenia, które o ile dobrze pamiętam miało trwać chyba nawet 1,5 roku według którejś z informacji kiedyś). Nie wiem czy to znaczy już, że gra pozwoli się uruchomić w DirectX 11, czy chodzi bardziej o jakieś podwaliny jak modele, które będą gotowe renderować się lepiej w DirectX 11, nie mniej na MP nie napalałbym się na tego nowego DirectX'a za szybko, bo zapewne wiąże się to z dodatkowym kodem (na który mwl może nie mieć czasu lub chęci, pamiętamy bolączki przejścia na x64), a raczej wsparcie dla DirectX 9 i OpenGL póki co jeszcze zostanie - no ale mogę się mylić, nie jestem deweloperem. Nie mniej w aktualizacji 1.35 mają być jakieś miłe dodatki dla gry, więc można już wytężyć wyobraźnie i snuć domysły :P Kolejna ciężarówka? BDF'y? Ładunki sypkie? Temat jest otwarty, gdyż nikt póki co nic nie potwierdził w tym temacie, a jeśli chodzi o BDF'y to tak z innego kapelusza:

https://blog.scssoft.com/2019/02/the-year-of-pig-and-ats-anniversary.html#comment-4324107018

 

rrIN34t.png

Podziękowania dla @[RT] Aro32 za podesłanie informacji na Discordzie "Polskich Wirtualnych Spedycji".

I tym miłym akcentem zakończę to swoje podsumowanie na podstawie innego podsumowania, podsumowania z Reddit'a. :)

  • Upvote 2
  • HaulieLove 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, WooQash said:

Kolejna ciężarówka? BDF'y? Ładunki sypkie? Temat jest otwarty, gdyż nikt póki co nic nie potwierdził w tym temacie, a jeśli chodzi o BDF'y to tak z innego kapelusza:

https://blog.scssoft.com/2019/02/the-year-of-pig-and-ats-anniversary.html#comment-4324107018

 

rrIN34t.png

 

Jeśli ktoś byłby ciekaw powyższego zdjęcia: w jakich okolicznościach zostało wykonane oraz kiedy to:

Zdjęcie pochodzi z poniższego materiału, który pojawił się w sieci 5 listopada 2017 roku.

18:00-18:12

 

Link to comment
Share on other sites

Panowie zauważcie że w filmiku w momencie 0:44 widać pomalowany w Manie grill.. Z tego co pamiętam takie opcje zwykle były tylko w tuning packu. Hmm... 

 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, [GTW] LamAll said:

Panowie zauważcie że w filmiku w momencie 0:44 widać pomalowany w Manie grill.. Z tego co pamiętam takie opcje zwykle były tylko w tuning packu. Hmm... 

 

Jest w grze

lD18E1r.jpg

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Biedna ta aktualizacja, szczerze sądziłem, że 1.34 wprowadzi ciut więcej zwłaszcza jeśli chodzi o ETS2, a tutaj dostaliśmy tylko i wyłącznie MAN'a... Nawet open bety nie ma, od razu wydali aktualizację co jest dość zrozumiałe, no ale...

 

 

W ogóle w tym nowym MAN'ie to światła działają dobrze? Jeśli dobrze widzę to LEDy znajdują się pośrodku, ale to pozycyjne, które są na dole załączają się po włączeniu elektryki. To na pewno powinno tak wyglądać, że LEDy włącza się dopiero z pierwszego poziomu świateł? Patrząc na Scanie, czy Mercedes'a wyglądało to inaczej niż tutaj.

 

 

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.