Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

3 hours ago, SzczurqPL said:

Miejmy nadzieje, że Vive La France będzie dopracowana i nie będą skakać fps'y jak na niektórych drogach na Skandynawii.

O dopracowanie optymalizacji przez studio SCS to ja bym się nie martwił tyko martwiłbym się o to jak to będzie działać na MP czy zespół MP to odpowiednio zrobi żeby na multi nie było lagów. Sam tego lepiej nie zrobię więc będę zadowolony z tego co zrobią chłopaki z zespołu MP.

  • Upvote 1

kEICl1f.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 15.07.2016 at 5:41 PM, kylo67 said:

http://blog.scssoft.com/2011/03/cool-liner-almost-done.html

coś takiego z 2011 roku :)

przyznam że spięcie mają dobre raptem 5 lat

Ja to malowanie ostatnio znalazłem w plikach gry i szukałem coś na jego temat. Dzięki za linka :)

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

Cały czas powielana jest informacja, że nowa ciężarówka Renault pojawi się razem z DLC Francji. Jest to potwierdzone info? Ostatnimi czasy coś nie pojawia się na screenach pokazujących nowe obszary, jakie będą dostępne w grze. Mam nadzieje, że nie będzie takiej sytuacji, jak w przypadku Volvo do ATS'a.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Założę sie że właśnie tak będzie, w podglądzie naczep w menu gry była taka brązowa naczepa renault która teraz jest cała biała bez napisu i logo renault, a że renault to praktycznie Volvo to jeszcze ze dwa lata. MAN miał być pierwszy i też słuch o nim zaginą. Z byle naczepą babrają sie 5-ty rok więc co tu wymagać 

 

przejrzałem z ciekawości scene moderska pod kątem ładunków, ludzie naprawdę mają fajne pomysły co mozna umieścić na naczepie i nie trzeba do tego żadnej licencji, szkoda że scs nie stać na taki wysiłek i odrobinę pomysłowości.

Edited by danurb25
Posty zostały połaczone
Link to comment
Share on other sites

Sądząc po tym że w 2011 mieli praktycznie skonczona naczepę coolliner (nie ma jej do dzisiaj), że o nowych felgach napisali w 2013 a podnoszenie stopek w naczepie zajęło im 4 lata to ich zapowiedź że projekt bedzie wspierany jeszcze 4-5 lat wygląda marnie- góra jeszcze 2 mapy, góra 3 ciężarówki (wliczając Mana e6 i Renault RT) i jakieś 40 DLC z malowaniami dla wszystkich krajów świata i religii. (Moja wypowiedź nie jest chejtem jak by co :)  )  

Link to comment
Share on other sites

możliwe ale w ten sposób można tak jeszcze przez 20 lat, olać licencje i robić swoje ładunki, mogliby dodać kilka nowych zmyślonych firm z fikuśnymi ładunkami np. jakieś nowe oversize bo to co jest w grze jakiś helikopterek, kawałek rurki itd. troche kiczowate jest, przez 5 lat wozi sie ciagle to samo i gra sie nudzi. Na prawdę gdyby nie multi to ta gra umarłaby śmiercią naturalną, ludzie kupują ją bo żeby grać na multi musi byc orginał inaczej wszyscy jechaliby na piratach i nie płacili za 89 dlc z malowaniami milion złotych.

Link to comment
Share on other sites

" Na prawdę gdyby nie multi to ta gra umarłaby śmiercią naturalną "

Święte słowa, więc mogli by w końcu jakoś przystosować grę pod MP. myślę że dałoby może się zrobić coś w kierunku odpowiedniej optymalizacji gry, oraz mogli by dać trochę większe pole do popisu ekipie MP.

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 21.07.2016 at 7:51 PM, HewitTxScaniA said:

" Na prawdę gdyby nie multi to ta gra umarłaby śmiercią naturalną "

Święte słowa, więc mogli by w końcu jakoś przystosować grę pod MP. myślę że dałoby może się zrobić coś w kierunku odpowiedniej optymalizacji gry, oraz mogli by dać trochę większe pole do popisu ekipie MP.

Nie rozumiesz ze mp jest modem dla tej gry ? SCS będzie tworzył własny MP, więc po co ma przystosowywać grę pod nie swoje MP? Gra nie ma konkurencji i jest ciągle rozbudowywana, więc nie zginie nawet bez MP bo ludzie którzy lubią jeździć ciężarówkami nie odłożą jej szybko na półkę :)

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, kylo67 said:

już  to widze jak zrobia własny MP hehehe z byle pierdoła męczą sie latami a Ty chcesz ich własny MP dobre, chyba że za 10 lat.

Ets 3 przy dobrych wiatrach wyjdzie za 15 lat.B) Wcześniej jednak zaleją nas masą dlc typu "dlc ksenonowe światła" Skoro z mp tak się męczą to co dopiero nowa produkcja. Swoją drogą około połowa ludzi gra dla mp więc bez tej modyfikacji gra by przymierała (ci co zostali to by tylko na modach lecieli bo gra nudzi po jakimś czasie bez żadnych dodatków)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kylo67 said:

już  to widze jak zrobia własny MP hehehe z byle pierdoła męczą sie latami a Ty chcesz ich własny MP dobre, chyba że za 10 lat.

Ja tam poczekam cierpliwie :) Zawsze możesz sam zrobić własną, lepszą grę ze wszystkimi licencjami, naczepami jaki ci się tylko zamarza i wypościć grę na rynek, tylko jest problem.... że jedyne co potrafisz to narzekać :) Od początku SCS ma takie tempo prac do którego nas przyzwyczaił już i nikt to gra w tę grę nie od dziś nie spodziewa się od nich że zasypią nas masą nowości w krótkim odstępie czasu.

Link to comment
Share on other sites

@Trybcio86 Tak jak napisałeś niech sobie zrobi własną grę ze wszystkimi licencjami i co tam będzie chciał tylko niech nie zapomni że te licencje kosztują, a potem jak już dostanie taką licencje to będzie musiał to jakoś odwzorować w grze modele itp. Jak nie jest się cierpliwym człowiekiem to tak się pisze że ja to bym to lepiej zrobił i wgl zamiast docenić to co SCS zrobił bo gra naprawdę jest mega, wiadomo mogli by niektóre rzeczy poprawić ale i tak gra jest super nic tylko grać i cieszyć się że jest taki symulator :) 

  • Upvote 1

                                                                               

                                                           GIFT.gifrTlSD4c.pngf8ksnzD.gif

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

^Z tego co widzę na renaultem znów jest problem z licencja :/ Wystarczy wejść w katalog naczep i tam gdzie była naczepa renaulta z grafiką to dziś już nie ma nic :( Możliwe że to problemy licencyjne to spowodowały.

Edited by Bandero
Używaj "^" jak mówisz o poście powyżej. Nie cytatu.
Link to comment
Share on other sites

@Trybcio86 Tam jest, ale jest biała naczepa..

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.