Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

3 hours ago, Miko [PL] said:

Bardziej 1.50 była ostatną niewymagającą map. 1.91 już wymagała przynajmnjej Going East

Faktycznie, przyznaje racje, lecz 1.91 w dalszym ciągu pozostaje bez zmian :)

Problem jest taki, że pozyskanie wersji gry 1.16-1.18, dla której była przystosowana wersja 1.91 ProModsa jest utrudniona. SCS nie udostępnia już wersji 1.16-1.18 do pobrania na Steam. Dostępne są tylko 1.4, 1.8, 1.9, a potem dopiero 1.22 wzwyż. Wydaje mi się jednak, że zakup samego Going East to podstawa, a w czasie promocji można kupić ten dodatek za śmieszne pieniądze. Dużo lepsza (a dla niektórych najlepsze mapowe DLC) Skandynawia, która jest z nami już od ponad 3 lat też można zakupić za przysłowiowe grosze.

VWOZqpA.png

• Like 1

1 hour ago, MagnesikNaMiejscu said:

Rozchodzi się o to, że mam wszystkie rozszerzenia map z wyjątkiem Baltic Sea. Do dziesiątego jeszcze jest daleko- promods zrobi wersję wymagającą to rozszerzenie. 

Zapewne będzie jak z Italią, gdzie przez pewien czas po jej wydaniu, Promods nie wymagał tego DLC

1 hour ago, bazyliszek [PL] said:

Dobrz, że dali szlabany na tym fragmencie, gdzie jest podnoszony most, bo trolle w scoutach urządzałyby skoki samochodowe

Nie urządzaliby sobie skoków, bo podnosi się tylko tekstura mostu, model pozostaje na miejscu i można nim jechać jakby w powietrzu (tak sądzę). W taki sam sposób było to rozwiązane w Oregonie.

45301185494_4c4ac651ad_h.jpg

20 hours ago, K?sacz said:

Coś się nie postarali z tym zwiastunem. Grafika jakby grali na średnich. :D 

Miodzio :) 

Czekałem od dawna na te tereny. Nic tylko kupować i czekać aż MP będzie wspierać :D