Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

12 hours ago, K?sacz said:

Ciekawe, może kiedyś pociągiem będzie można jeździć w grze. :D 

Po prostu linie kolejowe są teraz jako drogi (Nie jako buildingi jak całe życie wcześniej temu), mogą się na nich pojawiać konkretne pojazdy AI, w tym wypadku pociągi. A skoro są to drogi to po prostu komuś zapomniało się odhaczyć opcji "Show in UI map". Tyle w tym filozofii.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [PHT]elot360PL said:

Po prostu linie kolejowe są teraz jako drogi (Nie jako buildingi jak całe życie wcześniej temu), mogą się na nich pojawiać konkretne pojazdy AI, w tym wypadku pociągi. A skoro są to drogi to po prostu komuś zapomniało się odhaczyć opcji "Show in UI map". Tyle w tym filozofii. 

 

Zwrócić uwagę jeszcze trzeba na to, że na przejazdach kolejowych pojawiły się półrogatki. O ile przy pełnych rogatkach ominięcie zasłoniętych zapór nie było takie oczywiste, o tyle teraz jest to "bułka z masłem". Takie trochę słabe byłoby jakby pociągi tak samo jak poprzednio przenikały przez nasze zestawy. W ATS-ie jest już to w sumie wszystko zrobione i działa, teraz "kolej" na ETS. ;)

 

--

Pozdrawiam

karol_domag

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

@HaQOfficial

Na tych naczepach HCT F7+enter powoduje kolizje w servisie na obecnej mapie. Wzieliscie to pod uwage ze dlugosc tego zestawu staje sie znow problematyczna w takich sytuacjach ;)

Naczepy HCT nie są dostępne bez DLC Baltic więc nie można tego traktować jako bug w obecnej chwili ;)

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, HaQOfficial said:

Naczepy HCT nie są dostępne bez DLC Baltic więc nie można tego traktować jako bug w obecnej chwili ;)

Jesli serwisy sa takie jak do tej pory to ten problem bedzie wystepowal... moze uda Ci sie to wylapac jak juz dostaniesz dlc w lapki o ile juz go nie testujesz :P

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Jesli serwisy sa takie jak do tej pory to ten problem bedzie wystepowal... moze uda Ci sie to wylapac jak juz dostaniesz dlc w lapki o ile juz go nie testujesz :P

Naczepy HCT są dostępne jedynie w Finlandii (jak na razie), więc serwisy są pewnie tam pod ten typ przystosowane.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HaQOfficial said:

Naczepy HTC są dostępne jedynie w Finlandii (jak na razie), więc garaże są pewnie tam pod ten typ przystosowane.

Ja mowie o serwisach nie o garazach :) F7+enter i naczepa  laduje w barierkach na obecnych serwisach. Z garazami nie mialem problemu z ta naczepa poki co ;)

Link to comment
Share on other sites

To jest chyba jakaś nowa możliwość  żeby pokazywać Paszporty na wjazd do Miasteczek Rosji  a jeśli chodzi o modele ciężarówek to mam myśl że Renault Rage T jest świetnie wykonane i dopracowane szczegółowo a co do samego Volva fakt faktem Ciężarówka wygląda na nie dopracowaną ale cierpliwości na jednej ciężarówce sie pewno nie skończy  i pewno niejedna będzie nie dopracowana :P 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, KAMAZ92 said:

Mam pytanie bo naczepa double trailer jest dostępna do kupienia czy można ją wziąć i wozić towary po całej europie na multi? na single jest taki mod z warsztatu i wszystko ładnie działa

Tak jak kolega wyżej wspomniał zajrzyj @KAMAZ92  w link, który również został udostępniony. Jednak aby wozić towary po całej mapie po za terenami, które są wymienione we wpisie na blogu musisz mobilu dokonać małej zmiany w kodzie gry. Mam nadzieję, że kolega @[JT]Rosyjski Elektryk nie będzie miał mi za złe, że został przez mnie udostępniony jego film  bez uprzedniej konsultacji z nim czy mogę to zrobić. Elektryk proszę tylko mnie reź :troll:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Abed no i już dzłonimy do płokułatury za 20 sekundową jazdę pod płąd we Włocławiu!

 

maxresdefault.jpg

 

A tak BTW to zacząłem się zastanawiać, czym różni się taka naczepa jak na nagraniu z zestawem BDF i podobnymi. Gdzieś mi przez uszy przeleciało, że BDF owszem będą kiedyś, własne naczepy to krok w tą stronę, ale problemem jest logistyka rozładunku itd. W tym momencie mając dwie takie naczepy logistyka nie różni się wiele od tej w zestawie BDF, więc co tutaj kombinować?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@Miko [PL] tego nikt Ci nie powie. Raczej wszystkie licencje nie wyglądają tak samo, bardziej byłbym skłonny stwierdzić, że każda licencja jest inna, ale NIKT tego nie wie, więc są to tylko domysły. Prawdopodobnie na BDF potrzebują dodatkowych zapisów (albo i nie), ale chociażby fakt, że Mercedes MP4 miał zalążki BDF'ów to śmiem twierdzić, że licencje są tak skonstruowane, że w przypadku nowszych modeli nic nie trzeba będzie zmieniać. Wydaje mi się, że dotyczy to modeli DAF'a Euro 6, nowej Scanii, przyszłego MAN'a zapewne też, Renault Range T nie wiem, ale może też mają już w jakimś stopniu zaimplementowane BDF'y, które tak na prawdę czekają na lepsze czasy. Pierwotne modele ciężarówek jak MAN, Mercedes MP3, stare Scanie, stare Volvo, Renówki mogą nie mieć nic takiego gotowego i ciężko byłoby stworzyć to (chyba) patrząc na brak ich ewentualnego rozwoju (tylko DAF XF105 doczekał się renowacji jako jedyny model z podstawki). Skoro już od 2014 roku SCS wiedział o tym, to twórcy musieliby być głupcami (oczywiście nie chcę nikogo obrażać) aby nie przygotowywali się nawet w najmniejszym stopniu do tego podczas tworzenia nowszych modeli ciężarówek na przełomie 2015 i wyżej.

  • Thanks 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.