Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

25 minutes ago, Spat91 said:

@Miko [PL] kolego myślę, że się ze mną zgodzisz jeśli stwierdzę, iż taki krok jak poczynił SCS czyli wydanie modelu bo społeczność naciska było lekkim strzałem w kolano. W tym miejscu również raczej nie pomylę się pisząc, że cała wirtualna społeczność ETS-a również będzie naciskała na studio lub już to robi na wydanie w/w Range T. Chociażby można to było odczuć po tym jak model ten został pokazany w filmiku udostępnionym przez studio  tak dla przypomnienia. Według mnie lepiej gdyby takie rzeczy jak wydanie nowej/go ciężarówki/trucka było trzymane w tajemnicy by później uniknąć tego sytuacji,ale  za pewne jest to mission  impossible ze względu na beta testerów studia, którzy czasami niechcący wrzucają filmy z nowych nadchodzących rzeczy na swoje kanały YT itp :)  

 

Oczywiście się z tobą zgadzam, był to strzał w kolano, jednak jak widać lepiej gdyby wszystko trzymali w tajemnicy. Bo potem są buble jak to Volvo. Range T nie mogą wydać z oczywistych względów, ale pewnie gdyby dostali teraz licencje, to model wydaliby od razu, bez jakiś poprawek

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

@HaQOfficial

Mozesz nam powiedziec czy to volvo bylo w Waszych rekach w ostatnich miesiacach ? 

znalazlem volvo w wersjiz 2015 roku i bardzo podobne pod wzgledem szerokosci grila do tego w grze. 

1.jpg

volvo-vnl-780--2014-86ab18.jpg

2012-volvo-vnl-780-a8e.jpg

fYkxUAL.jpg

jak dla mnie model podobny do realne ciezarowki :) 

Volvo VNL które mamy w grze było wzorowane na wersji z 2014/2015r, ja gdy tylko dostałem model do testowania od razu przystąpiłem do zgłaszania błędów tak samo jak inni testerzy. Dużo błędów jest zgłoszonych i czekają na naprawę, tyle mogę jedynie powiedzieć.

  • Upvote 1

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

@HaQOfficial

Mozesz nam powiedziec czy to volvo bylo w Waszych rekach w ostatnich miesiacach ? 

znalazlem volvo w wersjiz 2015 roku i bardzo podobne pod wzgledem szerokosci grila do tego w grze. 

1.jpg

volvo-vnl-780--2014-86ab18.jpg

2012-volvo-vnl-780-a8e.jpg

fYkxUAL.jpg

jak dla mnie model podobny do realne ciezarowki :) 

 

Fajnie że wstawiłeś te foty, idealnie na nich widać jak wysoko jest ustawione nadwozie, widać to idealnie gdy spojrzymy na przestrzeń między górą błotnika a kołem i ramę z siodłem i jak bardzo niewymiarowy jest ten grill który w grze jest na całej przedniej ścianie i prawie dotyka zderzaka a w rzeczywistości jest dużo, dużo mniejszy. Ah, no i to okienko nad szoferką, też pięknie widać że jest 1/3 szersze niż w rzeczywistości.

Przy okazji, u mnie pod filmem dałeś do zrozumienia że Tobie też nie podoba się dźwięk jednak tutaj masz lekko inne zdanie.

Gównoburzy nie ma sensu robić, ale jak już chcesz robić jakieś porównania to upewnij się chociaż że są poprawne bo te foty jeszcze bardziej mnie utwierdziły w moich przekonaniach.

 

  • True Story 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, MATAMET said:

 

Fajnie że wstawiłeś te foty, idealnie na nich widać jak wysoko jest ustawione nadwozie, widać to idealnie gdy spojrzymy na przestrzeń między górą błotnika a kołem i ramę z siodłem i jak bardzo niewymiarowy jest ten grill który w grze jest na całej przedniej ścianie i prawie dotyka zderzaka a w rzeczywistości jest dużo, dużo mniejszy. Ah, no i to okienko nad szoferką, też pięknie widać że jest 1/3 szersze niż w rzeczywistości.

Przy okazji, u mnie pod filmem dałeś do zrozumienia że Tobie też nie podoba się dźwięk jednak tutaj masz lekko inne zdanie.

Gównoburzy nie ma sensu robić, ale jak już chcesz robić jakieś porównania to upewnij się chociaż że są poprawne bo te foty jeszcze bardziej mnie utwierdziły w moich przekonaniach.

 

nie musimy sie zgadzac w ocenie tego modelu :) nie twierdze tez ze nie masz racji. Ja nie mam zamiaru robic dramatu o takie pierdoly bo to tylko gra a nie prezentacji modelu dla klienta ktory jutro pojdzie kupic go w salonie za grube $$$ ;) Co do dzwiekow to male sprostowanie ja sie zgodzilem z toba ze sa dramatyczne ale do tej pory scs nie dal mi ani jednego pretekstu ze w tym i kolejnym modelu to sie zmieni ... korzystaja z okreslonej bazy dziwekow i nie oszukujmy sie ze ich klaksony i kierunkowskazy sa na jedno kopyto ;) Ile lat czekalismy na listwy miedzy osiowe do starej scanii czy do volvo ( juz dokladnie teraz nie pamietam ) w wersji z 2 osiamy z tylu ? Nie wiem czy byl jakis model wolny od wad w stopniu wiekszym lub mniejszym. Ale czy warto sie obrazac na cos co za darmo dostajemy i tak nam to z czasem poprawia ? Ja juz nie podnosze larma o skopiowane ladunki w ST do atsa tak jak robilem to w przypadku haevy cargo bo wiedzialem co mnie czeka. Przyzwyczailem sie i jeszcze za to place choc mi sie to nie usmiecha bo poziom trudnosci w ST dla atsa jest kurde zaden :/ Takze nie ma co juz bic piany czekam na kolejne updaty i poprawe obecnego stanu rzeczy.

 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gracekch said:

Miast dużo tylko trochę mało tych km dróg liczyłem na ponad 15 tys

 

No tak, faktycznie gigantyczna różnica tam jest ponad 13 tysięcy kilometrów nowych dróg w grze, więc nawet te dobicie 2000 km, nie zrobiło by diametralnej różnicy...

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HaQOfficial said:

No chyba nie, ja dałem posta odnośnie teasterów ;)

Oh man...

 

Wow :o

VXQttML.jpg

  • Like 1
  • Woah! 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

W zakładce beta dla ETS2 pojawiła się linijka experimental_beta_1.33. Chyba coś się szykuje :rolleyes:

Changelog:

Double flatbed trailers (Scandinavia DLC required)

Buyable container and brick trailers (flatbed variants) and cargo market

Steam cloud based profiles

Reusable truck and trailer configuration templates

Physics improvements (suspension, damping, braking, cogs)

Rain drops behavior on glass improved

Music shuffling

Country and city name localization settings

g_disable_beacons (for people that have issue with blinking lights, 0/1/2)

Krone Boxliner ownable (Krone DLC required)

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarkON said:

Experimental_beta - 1.33

2 przeprawy promowe na nowe dlc  + niezmieniona pólnocno-wschodnia Polska

LZSKByE.png

Czy to są twoje zdjęcia? Bo tam jest spolszczone Sztokholm czyli w tej aktualizacji zostaną "spolszczone" wszystkie miasta?

A tak w ogóle zauważyłem jeszcze to:

Quote

Steam cloud based profiles

Jeżeli to prawda to wreszcie się skończą przenosiny save na pendrive żeby chronić swój save :D

Link to comment
Share on other sites

^^Tak 

Quote

Country and city name localization settings

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sprobukcie zatrzymac na srodku autostrady,. co robia Al.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.