Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Uppsala - Messina, Orzechy 18t, 14 804km, spalanie 24,8l/100km - Naciągane.
Bordeaux - Linkoping, Kwiaty cięte 1t, 143 961km (sic! serio?), spalanie 11,9l/100km - NIEREALNE!
Kosice - Vaxjo, Użyte plastiki 19t, 22 691km, spalanie 17,7l/100km - NIERALNE!
Warszawa, Banska Bystrica, Kontener IBC 11t, 45 703km, spalanie 16,7l/100km - NIERALNE!

Łódź - Łódź, Użyte plastiki 9t, 33 773km, spalanie 5,6l/100km - ŚMIECH NA SALI, ciężarówką poniżej 10l/100km?
Poznań - Toulouse, Mleko 15t, 22 035km, 21l/100km - Mocno naciągane
Toulouse - Orebro, Szepionki 13t, 119 126km, 11,6l/100km - NIERALNE!

Nie wiem kto Ci to oddawał, ale już przy pierwszej takiej trasie powinien dostać gruntowne ostrzeżenie. Spalanie poniżej 20l/100km w ciężarówce w ETS2 jest nierealne, a spalanie 5,6l/100km? Serio? Dodatkowo te trasy po 15 000km, 45 000km, 150 000km... sprawdziłbym jeszcze czy oddając taką trasę robił inne w ciągu ostatnich 2-ch tygodni, bo nierealne jest zrobić 150 000km w kilka dni. Kiedy pewna osoba robiła test i zrobiła prawie 100 000km prawilnej jazdy w tydzień siedząc po 10h dziennie co najmniej. Te trasy są nierealne i to w 100% raz z powodu spalania, dwa z powodu kilometrów, bo nie widzę najmniejszego sensu targać za sobą tego samego ładunku przez kilkaset tysięcy kilometrów.

  • Like 5
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Nie pokaże Ci że silnik został zwiększony na ciężarówce (tylko że to nie na mocniejszy. Jednak w tym sensu nie widzę) Chyba że ktoś odkrył coś ciekawego. Do tego na MP też się da z tego co mi wiadomo. ;)

Edited by LamAll

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Eee... Według mnie nie ma granic możliwości. A Ty nie musisz o tym wiedzieć. Nigdy nie wiesz, nawet teraz jest możliwość że komuś coś jakoś myk myk się udało...

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LamAll said:

Eee... Według mnie nie ma granic możliwości. A Ty nie musisz o tym wiedzieć. Nigdy nie wiesz, nawet teraz jest możliwość że komuś coś jakoś myk myk się udało...

Możesz co najwyżej silnik od Skody sobie wsadzić. Jakiegoś większego kopa on nie daje, sprawdzałem.

  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

@[PHT]elot360PL Jesteś ostatnią osobą co by powiedziała że się nie da. :D Wierze. :P

  • Haha 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Nie ważne - uważam, że w tym wypadku doszło do oszustwa.

W swojej jeździe ciężarówkami nigdy mi się nie zdarzyło, by spalanie było mniejsze niż zazwyczaj.

Ciekaw jestem, co by się stało, gdybym wpisał tutaj realne zużycie paliwa (myśli...).

A może czekajcie - ujmę to w ten sposób.

Firmę nie stać na paliwo, to trzeba oszukiwać. :troll:

Anyway - już pierwsza trasa pokazuje, że z symulacją to tutaj nie ma ten osobnik do czynienia. Może po prostu przejechał tyle, co mógł na MP na pełnym baku, a potem uznał "okej - zdechła maszyna, nie ma stacji, to teraz udam, że tepnąłem się i jadę na oparach, które dostanę." przy czym te opary mu nie wystarczyły (no bo komenda F7+Enter daje nie dużo paliwka) i się wkurzył - przeleciał na SP do miejsca dostarczenia ładunku i z uśmiechem na twarzy zakończył trasę.

Teraz przed swoimi kierowcami pokazuje, że "Tak macie chłopaki ku*** jechać!".

Szczerze - to postępowanie tylko pokazuje, że dana osoba nie daje dobrego przykładu dla swoich współpracowników.

Tyle z mojej strony.

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Oh, widze nowa naczepa :D Kupię ten DLC!

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak się odniósę do tematu spalania. 

Nigdy na długo w VSce nie byłem, sam większej uwagi na spalanie nie zwracam (radość czerpie z jazdy nie z ciągłego kontrolowania spalania), więc z własnego doświadczenia stwierdzam że opisane spalanie jest niemożliwe/bardzo trudne do osiągnięcia. 

Podam moje własne przykłady. Od razu zaznaczam, że jeżdżę przepisowo (prędkość autostradowa) + nie ,,zarzynam,, silnika (biegi zmieniam na Padzie), ale też nie jeżdżę ekonomicznie:

 

Wrocław --» Manchester - 12 ton - Daf XF 105 510 HP (2 osie) - 36,8/100 KM 

 

Rennes --» Rotterdam - 9 ton - MAN TGX 680 HP (2 osie) - 45,2/100 KM

 

Bergen --» Vaxjo - 40 ton - Scania S 730 HP (3 osie , 2 napędowe ) - 61,3/100 KM

 

Podaje to jako przykład. Dyskusja na ten temat nie ma sensu, gracz najprawdopodobniej oszukał wyniki. 

 

A co do naczep, to nie należę do grona fanów ATSa, ale wyglądają bardzo fajnie. Ale jak widziałem że piszecie o naczepach to miałem nadzieję że zobaczę nowe naczepy do Ets :D Ale cóż może kiedyś zostaną wprowadzone. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kid Fabi said:

 

Ja tam czekam na jakieś nowe tereny w ETS.. póki co cisza :/ 

@Kid Fabi Tak jak kolega wyżej wspomniał dopiero miesiąc temu premierę miała Italia więc wątpię. że SCS wydało by od razu na początku roku jakieś dlc mapowe do w/w gry. Bardziej prawdopodobne było by wydania mapowej zawartości do ATS-a. Pożyjemy zobaczymy co przyniesie czas. Mnie osobiście najbardziej w tym wszystkim zastanawia kiedy odwiedzając dilera Reno oraz MAN zobaczymy w ofercie nowe ciężarówki :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.