Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

1 hour ago, [BWT Poland] Szmidtex said:

Sytuacja kiedy tylko truck jest naprawiany jest niepoprawny, ponieważ działa to na zysk trollów, którzy będą mieli gdzieś swój ładunek. Poszkodowany za to nie jest w stanie naprawić swojej naczepy. Myślę, że albo powinno to być jako pełna naprawa (wtedy trolling straciłby w większości sens), albo wcale wtedy sytuacja jest klarowna dla VS, a dla uczestników wypadku jest równa... Rozwiązanie pośrednie jakie jest teraz tylko gorszy stan jaki jest na serwerach.

Nie zapomnij, że aby troll mógł się naprawić też musi mieć naczepę, a to już zdarza się rzadko. Scouty odpadają całkowicie, a mało który troll śmiga z naczepą.

• True Story 1

1. Jak uzyskać te potrójne naczepy w ATS? :o Bo widzę, że niektórzy gracze jeździli z tymi naczepami a ja nie mogę ich je znaleźć. 

2. A taka ciekawostka w Bakersfield. Ciekawe co to jest. :D 

yV8zvqx.jpg

Dzisiaj miałem dziwną sytuację w ETS2. Jadę sobie spokojnie jedną z dróg w Niemczech. Na tabie oprócz mnie nikogo nie ma. Jadę sobie spokojnie a tu nagle patrzę jakiś gracz się pojawił i to za moją ciężarówką i tak sobie jadąc dalej wjechał we mnie przenikając jakby nie było strefy kolizyjnej. Dziwna sytuacja.

23 minutes ago, K?sacz said:

Dzisiaj miałem dziwną sytuację w ETS2. Jadę sobie spokojnie jedną z dróg w Niemczech. Na tabie oprócz mnie nikogo nie ma. Jadę sobie spokojnie a tu nagle patrzę jakiś gracz się pojawił i to za moją ciężarówką i tak sobie jadąc dalej wjechał we mnie przenikając jakby nie było strefy kolizyjnej. Dziwna sytuacja.

Była kolejka na serwer, dostał się i miał GHOST MODE. Nic dziwnego.

zainstalujcie sobie moda, ktory naprawi  ciagnik, naczepe, zatankuje  i doda silnik 750km, do kazdej ciezarowki, tak wiec zaden troll na eu2 nie straszny....poszukajcie na necie pelno tych modow, malo tego, sa one kompatybilne z kazda wersja gry, gdy wyjdzie tu update, to na modzie tez, i trolle beda mogly wam co najwyzej naskoczyc.

co do american, przydalo by sie wlasnie by mapy zrobily sie w koncu zielone a nie tylko pustynia, bo ktos pomylil ameryke z egiptem, kazde miasto kazdy stan to pustynia, nie cche sie tam jezdzic bo nie ma na czym oka zawiesic....moze jak zrobia mapki gdzie bedzie zielono i wiejskie drogi beda, to wiekszosc graczy powroci do gry w americana ?

16 hours ago, Dawcio 1985 said:

co do american, przydalo by sie wlasnie by mapy zrobily sie w koncu zielone a nie tylko pustynia, bo ktos pomylil ameryke z egiptem, kazde miasto kazdy stan to pustynia, nie cche sie tam jezdzic bo nie ma na czym oka zawiesic....moze jak zrobia mapki gdzie bedzie zielono i wiejskie drogi beda, to wiekszosc graczy powroci do gry w americana ?

A jak ma być na pustyni? Wesołe miasteczko chcesz na środku jej? Wiejskie drogi???

• Like 1
  • Haha 1

A od kiedy to stany zjednoczone to sama pustynia ? komus sie pomylila ameryka z egiptem.

owszem jest miejscami piasek i nic wiecej, ale sa tez miasteczka i miasta gdzie jest zielono, a tu puki co piasek i nic wiecej, to raczej dziki zachod a nie stany, jeszcze kowbojow i konie postawiajcie na poboczu i wodopoje.

• Haha 1

36 minutes ago, [RT] Aro32 said:

Buahahahaha i o to cały szum no bez przesady tkie coś to można w sklepie sobie normalnie kupić

Tylko że właśnie zwycięzcy otrzymują bon o wartości 100 euro do sklepu SCS xD więc nie wiem, o czym ty teraz mówisz. Przecież od początku było wiadomo, jaka jest ewentualna nagroda rzeczowa, więc zastanawiam się, czy ty z Księżyca spadłeś czy co :D 

• Like 1
  • Haha 2