Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

42 minutes ago, [PHT]elot360PL said:

Jedynie co można zrobić szybko i tanim kosztem to ewentualnie modele odświeżyć i nic poza tym. Nowe prefaby zapewne chciałbyś żeby były większe. Wiąże się to wtedy z przebudową już całej mapy.

A jakie jest zdanie co do takiej przebudowy wiesz to ty, wiem to ja i tak dalej. Zejdźmy lepiej na ziemię.

Ja nie powiedzialem ze musza byc wieksze bo to wtedy wiaze sie z tym co mowisz czyli przebudowa. Wymiana prefabow z innym ukladem budynku na tej samej przestrzeni mysle ze jest mozliwa skoro dalo sie bramki wymienic na sporym obszarze mapy to znaczy ze chciec to moc ;) 

Edited by [RT] Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

Ja nie powiedzialem ze musza byc wieksze bo to wtedy wiaze sie z tym co mowisz czyli przebudowa. Wymiana prefabow z innym ukladem budynku na tej samej przestrzeni mysle ze jest mozliwa skoro dalo sie bramki wymienic na sporym obszarze mapy to znaczy ze chciec to moc ;) 

Już pomijam że bramki znajdują się "w lesie", gdybyś musiał przestawiać modele i drogi we wszystkich miastach z powodu nowych prefabów to to już nie jest takie hop siup. Pomijam że to wymienianie bramek było w ramach przygotowywania terenów danego państwa pod przyszłe DLC. Moim zdaniem kiepsko porównywać to doraźne działanie do wielkości reszty mapy.

Na tym samym obszarze ale inny układ... Hmm, strasznie małe pole do popisu. No i swoją drogą co byś np zaproponował. Mnie nic sensownego do głowy nie przychodzi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, [PHT]elot360PL said:

Już pomijam że bramki znajdują się "w lesie", gdybyś musiał przestawiać modele i drogi we wszystkich miastach z powodu nowych prefabów to to już nie jest takie hop siup. Pomijam że to wymienianie bramek było w ramach przygotowywania terenów danego państwa pod przyszłe DLC. Moim zdaniem kiepsko porównywać to doraźne działanie do wielkości reszty mapy.

Na tym samym obszarze ale inny układ... Hmm, strasznie małe pole do popisu. No i swoją drogą co byś np zaproponował. Mnie nic sensownego do głowy nie przychodzi.

jak zwykle jestes mistrzem w odwracaniu kota ogonem :) potrafili przerobic prefab kopali i zniwelowac gorke zeby mozna bylo z ciezkimi ladunkami bez klopotu wyjechac to nie widze problemu w przerobieniu innych prefabow. Przy rescalu ats dalo sie rowniez wlozyc troche wysilku zeby cos poprawic wiec czemu w przypadku ets sie ma nie dac ? Zaraz przy kolejnym mapowym dlc okaze sie ze tereny podstawki wygladaja jak krajobraz panstw 3 swiata czyli bieda az piszczy. Ja szczerze mowiac nie pamietam kiedy jechalem przez niemcy w etsie :D omjam ten fragment mapy szerokim lukiem bo az oczy bola :P Jaki jest kon kazdy widzi

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

jak zwykle jestes mistrzem w odwracaniu kota ogonem :)

Nie mam tego na celu ale dziękuje.

21 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

potrafili przerobic prefab kopali i zniwelowac gorke zeby mozna bylo z ciezkimi ladunkami bez klopotu wyjechac to nie widze problemu w przerobieniu innych prefabow. 

Pierwsze słyszę o takiej innowacji. Zapodasz jakieś screeny co się zmieniło?

22 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

Przy rescalu ats dalo sie rowniez wlozyc troche wysilku zeby cos poprawic wiec czemu w przypadku ets sie ma nie dac ?

Przecież przy ETS też poprawiają. Doraźnie przy DLC mapowych. Śmiem twierdzić że jest to zazwyczaj niewiele mniejszy obszar od ówczesnego ATSa.

Link to comment
Share on other sites

Co do zmiany tego prefabu to gdzies na fb chyba z tego co pamietam by screen ze podjazd na kopali zostal delikatnie wyplaszczony. Chyba dobrze pamietasz jak wielu ludzi mialo problemy w etsie wyjechac z kopalni ze zwykla naczepa a co dopiero z gabarytem i wlasnie na potrzeby tego dlc heavy cos grzebali. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dajcie spokój, wszędzie da się zaparkować. Ostatnio w jednym mieście na Sycylii wjechałem z ponadgabarytem na firmę i zanim się zorientowałem nie miałem jak nawrócić (brama wjazdowa nie otwiera się kiedy chcesz wycofać naczepa na ulicę). Chwila myślenia, leko cofnąłem, wziąłem większy łuk, żeby nie zablokować skrętnych osiek w naczepie i zacząłem nawracać. Męczyłem się chyba z 2 minuty, ale manewr zakończyłem i bez problemu cofnąłem pod rampę

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Adam112 said:

Są we Włoszech jakieś ciasne zakręty  nie do przejechania drogi ?? 

Jeśli chodzi o dtogi nie do przejechania to landówka CD ale to Niemcy-Francja. XD

A we Włoszech są drogi kręte na północ od Rzymu lub na wschód. Jedz jeszcze w stronę kamieniołomu pod Palermo na szczyt góry.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dzis aktualizacja:

Quote

1.30.1.14

  • Linux: Workaround for Mesa 17.2 driver not advertising sRGB capable framebuffer configurations
  • Lowered maximal speed for trams
  • Proper propagation of lift axle status when connecting trailer
  • Fixed generation of terrain when it is connected to terrain in unloaded sector
  • Prevented crash when creating new board template in mod
  • Fixes for AI vehicle slowdowns
  • Caching of vehicle paintjobs to avoid possible stall
  • Fixed company name "Tesore gustoso" => "Tesoro gustoso"
  • Scanias 2016: Fixes in Spanish, Romanian, UK, Metalics, Halloween, Finnish and Norwegian paintjobs
  • Scanias 2016: Fixed inability to change color in "Carbon Olive" paintjob
  • Volvo FH16: Fixed "Hungarian Metallic Pattern" paintjob
  • DAF Euro6: Fixed name and price of sunshield accessory
  • More accurate collisions for Princess boat cargo
  • Fixed unload points difficulty on rafinery prefab
  • Fixed rain under some Italian tollgates
  • DAF Euro6: added more transmission accessories
  • Centers of some roundabout prefabs do not count against discovery percentage
  • Various other map fixes
  • Updated localization

 

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rambo88pl said:

Czyli co dzisiaj wypuszczają?

 

No ba! Few hours

  • True Story 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

On ‎12‎.‎12‎.‎2017 at 1:33 PM, Adam112 said:

Są we Włoszech jakieś ciasne zakręty  nie do przejechania drogi ?? 

70f8f97d16a58.png

Na tym zakręcie jak Al jechało ciągnikiem siodłowym to naczepa z teksturką płotu weszły na siebie, miejsce masz na mapie.

A dla osób pragnących info o nowym dlc powiem tylko, że scs na twitterze i na ich blogu mają ustawione screeny z Special Transportem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.