Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 minutes ago, HaQ said:

Na razie na CDP nie jest żadna wersja dostępna tego DLC bo jeszcze kluczy nie dostali.

 

Na wersje pudełkową prowadzą już przedsprzedaż jednak nie na wersje cyfrową jak w ubiegłym roku w przypadku Viva la France

 

PS 

 

Próbował ktoś z was zarejestrować się na swiatsymulatorow.pl? - tzn zrobiłem konto i miałem wejść w link aby wygenerować hasło - nie mogłem , kliknałem w zapomnij hasło i miałem wejść w link na mailu - mail przyszedł ale bez linku -_-

Link to comment
Share on other sites

A no rzeczywiście, ale tak samo było w przypadku Nowego Meksyku dodali opcje cyfrową chyba 2 dni przed premierą więc tym razem albo będzie szybciej albo tak samo. Jeśli chodzi o światsymulatorów to mam identycznie ;)

 

EDIT: Na CDP dostępny jest już preorder cyfrowy Włoch w cenie takiej jak na steam ma być.

 

A tutaj screen podnoszonego mostu :D

eb58849f3beb0.png

Edited by HaQ

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

 Ktoś zauważył  że w ETS 2 jeździ Lamborghini Aventador w ruchu AI. Dziś spotkałem ten samochód na Węgrzech. Szkoda że nie zdążyłem screena zrobić.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Haniballl said:

 

Na wersje pudełkową prowadzą już przedsprzedaż jednak nie na wersje cyfrową jak w ubiegłym roku w przypadku Viva la France

 

PS 

 

Próbował ktoś z was zarejestrować się na swiatsymulatorow.pl? - tzn zrobiłem konto i miałem wejść w link aby wygenerować hasło - nie mogłem , kliknałem w zapomnij hasło i miałem wejść w link na mailu - mail przyszedł ale bez linku -_-

daruj sobie rejestracje bo ona nie dziala a mozesz bez niej zamowic klucz :) ja tam tak zamowilem nowy meksyk :)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MATAMET said:

Nie wiem czy już było ale takie dosyć ciekawe to jest :)

Niestety przy próbie zakupu, grę wywala :(

Ps. Żadnych modów oprócz fizyki i Realistic Graphics 1.8 nie mam.

 

oG7SKnp.jpg

Chyba jednak masz jakieś modyfikacje. Sprawdziłem przed chwilą i nic takiego w grze nie ma ;)

Edited by [K&P Log] [Kamil][PL]
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MATAMET said:

Nie wiem czy już było ale takie dosyć ciekawe to jest :)

Niestety przy próbie zakupu, grę wywala :(

Ps. Żadnych modów oprócz fizyki i Realistic Graphics 1.8 nie mam.

 

oG7SKnp.jpg

No, ja też tego nie mam. I tez nie gram na modach.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.