Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Rozbawiło mnie to, gdy zobaczyłem tą opcję :lol:

 

99a2ff628eea7680gen.png

 

SCS najwyraźniej pomyślał o typowych dziad transach, hah.

Teraz będzie można jeździć bokami bez ingerowania w nawigację, sama wytycza nam drogę :rolleyes:.

 

@[POLARIS] JSM Tak, można.

Spoiler

c3a07f2c5502bbd3gen.jpg

Na tą chwilę jedynie bez "malowanego" grilla.

 

 

 

Edited by Kacperovski
  • Like 1

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaneMoro said:

 

BTW, te samochody AI są nowe czy po prostu ich nie zauważyłem ;p?

Jeep Renegade był już wcześniej, chyba wyszedł razem z Francją, Mazda chyba też. Są za to inne pojazdy AI np. śmieciarka, kamper, przyczepa kempingowa, VW Transporter itp.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bazyliszek [PL] said:

Czy nie macie miast poodkrywanych czy w wersji 1.30 zeruje nam procent odkrytych dróg?

Świetnie wiesz że bawienie się nowymi rzeczami na profilu przeznaczonym na multi a późniejsze cofanie wersji może przynieść ciekawe kwiatki. Lepiej użyć innego profilu albo założyć nowy ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Meitt said:

W 100% zgadzam się z tobą, że do testowania najlepiej zrobić nowy profil

Wcale że nie trzeba zakładać nowego profilu w momencie jak się ma dwa save to jeśli z bety  cofnie się wersję do obecnej  to jedynie pokaże się wam napis że na singu wersja nie jest kompatybilna z obecną  kto wam takie bzdury na opowiadał że trzeba zakładać nowy profil

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, [RT]Aro32 said:

Wcale że nie trzeba zakładać nowego profilu w momencie jak się ma dwa save to jeśli z bety  cofnie się wersję do obecnej  to jedynie pokaże się wam napis że na singu wersja nie jest kompatybilna z obecną  kto wam takie bzdury na opowiadał że trzeba zakładać nowy profil

Większość osób ma mody albo uszkodzone profile, tak że lepiej założyć nowy profil gdzie nic nie będzie przeszkadzało w testowaniu

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko zastanawiam się kiedy SCS poprawi AI. Podstawowa zasada ruchu drogowego mówi, że jeśli uczestniczy pojazd w ruchu po rundzie wjeżdżający musi ustąpić pierwszeństwa. Niestety w ETS2 nie ma czegoś takiego od dawna. Mam nadzieję, że może kiedyś to poprawią. Potrafią dodać mapy, nową Scanie a tego nie potrafią naprawić. Moim zdaniem temat permanentnie olewany przez SCS. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

§ 36. 1. Znak C-12 "ruch okrężny" oznacza, że na skrzyżowaniu ruch odbywa się dookoła wyspy lub placu w kierunku wskazanym na znaku. 2. Znak C-12 występujący łącznie ze znakiem A-7 oznacza pierwszeństwo kierującego znajdującego się na skrzyżowaniu przed kierującym wjeżdżającym (wchodzącym) na to skrzyżowanie.

 

@simrace.pl|tommi Jak widać nie zawsze tak jest ;)

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Imperator Tracz said:

 

@simrace.pl|tommi Jak widać nie zawsze tak jest ;)

 

Ciekawe bo życiu jak poruszasz się po rondzie a nie wjeżdżasz masz pierwszeństwo. Ale i tak fakt jest taki, że SCS nie potrafi sobie z tak prostą sprawą poradzić, a chcą wypuścić DLC z pilotami. Jestem ciekawy jak tam będzie to wyglądać. 

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od oznakowania, jakie na danym rondzie występuje. Jeżeli nie ma znaku A-7, osoba wjeżdżająca na rondo nie musi ustępować pierwszeństwa, chyba że osoby na rondzie również nie mają tego znaku. Wówczas rondo działa jako skrzyżowanie równorzędne. Inna sprawa jest taka, że sytuacja, którą opisujesz w grze zdarza się niezwykle rzadko i można uznać, że to efekt zamierzony; przecież w życiu realnym również zdarzają się piraci i pajace drogowi, patrz rondo Bernardyńskie w Bydgoszczy, w której mieszkasz ;)

  • True Story 2

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Random event in MP: xD

6DL5amH.jpg

  • Like 2

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [RT] Trybcio86 said:

Czy u was tez w becie etsa bardzo czesto pojawiaja sie policyjne samochody ? czasem jada 3 jeden za drugim

W Bergen jak jechałem z miasta na prom to z 6 widziałem na takiej małej drodze. Tak mnie to wkurzyło bo dostawałem mandaty za przekroczenie prędkości, że je wyłączyłem. Wszędzie gdzie tylko jadę, zawsze musi być kilka radiowozów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.